Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са изискванията за публикуване на теми и мнения във форума?
Какви са пожеланията и реакциите във форума по повод 8 март?
Какви са мненията на участниците във форума относно доверието в една връзка и религиозните вярвания?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са изискванията за публикуване на теми и мнения във форума?
Изискванията за публикуване на теми и мнения във форума са те да бъдат написани на кирилица. Публикациите на латиница се считат за нежелателни. Модераторите имат право да правят забележки на потребителите, които публикуват на латиница, и при несъобразяване с тях, следващите теми и мнения на латиница могат да бъдат заключвани или изтривани.
-
Какви са пожеланията и реакциите във форума по повод 8 март?
-
Какви са мненията на участниците във форума относно доверието в една връзка и религиозните вярвания?
-
Какви са мненията на участниците във форума относно разследването на партньора в една връзка?
-
Какви са мненията на участниците във форума относно пристигането на нови потребители в темата?

: Моля да ми обясните: 
)
дано да е за добро, ама май ще продължа да съм си с вас, че ми е така хубаво тук, офффф, да не се повтарям повече

Че в момента съм болногледачка в къщи на мъжо... 
) Даже вече разглеждам разни апартаменти и ще го пращам да ги гледа.
Песента е страхотна и е точно като за нас двете - дето любимите ни мъже са надалеч...
Ама като се поосвестя ще проверя за примери, щото както е забелязала