Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са изискванията за публикуване на теми и мнения във форума?
Какви са пожеланията и реакциите във форума по повод 8 март?
Какви са мненията на участниците във форума относно доверието в една връзка и религиозните вярвания?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са изискванията за публикуване на теми и мнения във форума?
Изискванията за публикуване на теми и мнения във форума са те да бъдат написани на кирилица. Публикациите на латиница се считат за нежелателни. Модераторите имат право да правят забележки на потребителите, които публикуват на латиница, и при несъобразяване с тях, следващите теми и мнения на латиница могат да бъдат заключвани или изтривани.
-
Какви са пожеланията и реакциите във форума по повод 8 март?
-
Какви са мненията на участниците във форума относно доверието в една връзка и религиозните вярвания?
-
Какви са мненията на участниците във форума относно разследването на партньора в една връзка?
-
Какви са мненията на участниците във форума относно пристигането на нови потребители в темата?
.Леле момичета с тия песни как ме разчувствахте,много благодаря.
.
.Как е времето там,тук в БГ пак е леко хладно и мрачно,наште все ме дразнят че ходели по къс ръкав (аз нали съм си зиморничева
,щях да забравя.

Та ако разберете, че някой ваш познат е грипозен, горещо ви препоръчвам да стоите /и най-вече да държите децата си/ далеч от него!


От сутринта й звъня 3 пъти без резултат.... 

/ ама аз и без туй си падам малко мършолет /особено в "балконската област", ако ме разбирате
А аз ви пожелавам------Ако любовта е море,никога да не намерите бряг!


