Бял списък на детски лекари в Бургас!

  • 638 139
  • 2 590
# 1 620
Благодаря много! А да знаете нещо за д-р Бербенлиева и д-р Стоичкова от ж.к. Изгрев? Д-р Стоичкова ми беше лична на времето, но бях доста по-голяма и не знам за отношението й към децата.  newsm78 За д-р Бенбенлиева съм чувала май по-добри отзиви  newsm78 Сега съм при д-р Фейзова (в същия кабинет), прехвърлиха ме без да ме питат, но както и да е  newsm78 Че въпроса ми е, мога да запиша детето при д-р Бербенлиева като при личен лекар, нали?  newsm78
А нещо за д-р Гунчева от Меден Рудник?
Ох, много въпроси станаха, но тъй като може да се сменя лекаря само юни и декември ми се иска да направя правилния избор от първия път, а и един лекар да си преглежда детето  Hug
Изискванията ми са обикновените - добро отношение, компетентност, да си вдига телефона, да не бърза с АБ, такива неща  Laughing
Виж целия пост
# 1 621
Жужа, благодаря. Питам защото тя беше тази която ни прие в детското и още при прегледа като и казах че са го боляли ушите и наблегна на това да искам УНГ да го види че може от там да идват температурите на ивчо и да си докараме проблеми. После тя беше тази която на визитация отрази че не ни е прегледал УНГ и веднага се зае с въпроса. Благодарение на нея не се случи нещо лошо с детето. Ей такива лекари искам да има в повече. И занапред бих и се доверила.
А Ралева разбрах че е детски кардиолог по принцип  Rolling Eyes Приятна женица, обаче не отрази болежките в ушите на детето.  Tired
Виж целия пост
# 1 622
аз от Ралева не съм впечатлена-нито като детски кардиолог, нито като педиатър...нещо в повече ми идва самочувствието и на лекар....мое мнение
..иначе за Бербенлиева-тя беше на Нико педиатър и после ни пое Михов в общия кабинет...мноооого съм доволна от Михов, но той не е педиатър...врътката там е ,че до годинката сте при Бербенлиева, след това при него или обратно при Стоичкова и после при Феизова...
Михов е млад и  доста смел лекар не ни изписва АБ...онзи ден ни прати при УНГ и понеже му казах, че неискам при Ламбов или Аврамов ,а и той самия ни препоръча друг който за съжаление не преглеждаше в петък , ни насочи при един специялист койтно идва от Пловдив и преглежда  в пристройката до Лайф.. с талон една стотинка не ни взеха и ни оправи отита без АБ, а с едни  специално направени капки  и упражнения...мноого съм доволна от този лекар..личи си ,че не е от Б-с
Аз  съм доволна от Бербенлиева и Михов...,но и принципно  за нашия проблем си ходим в София...иначе  дават си талони , вдигат си телефонита, особено Михов..побърквала съм го  Blush заради висока Т....никога не е бил груб дори напротив..то вече си говорим като приятели с него.... Simple Smile
Виж целия пост
# 1 623
мадам тиква, може ли да споделиш към кой д-р УНГ ви е насочил д-р Михов.Тъй като и ние сме в търсене на по-свестен такъв заради честите отити които прави дъщеря ми и винаги сме на АБ. Предполагам че споменатият от Лайф хоспитал от който сте доволни идва в определени дни само и няма да можем да се възползваме от услугите му при спешни случаи.И ако може на ЛС да споделиш за тези упражнения които са ви назначили ,че и в момента лекуваме отит.Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1 624
д-р Стоянов се казва от Пловдив-тук е петък и събота...за сега няма наплив, защото не го познават тук....с талони работи....Допадна ми ,защото не драматизира положението, а дори напротив ...с една промивка на ушите, се оказа  не тооолкова сериозен отита  Simple Smile
тук ще споделя упражнението-то е едно-Взимате едно балонче и детето трябва да го надува..или  една сламка във вода....или тръбичка в леген..както той се изрази. все едно претаква зелето  Simple Smile
идеята е да влиза кислород там...също така ми каза .да не слагам НИЩО в ушите. само при нужда болкоуспокояващо. но нищо от сорта на тампончета или памучета....капките бяха и все още са през носа....
Значи като започнахме бяхме още два дни с Т, но той беше категоричен да изчакаме и ето без АБ се оправи детето....
д-р Михов първо  се обади на д-р Бояджиев ,но той  не беше в кабинета
Виж целия пост
# 1 625
За УНГ, аз съм ходила при Ламбов и Аврамов - те ми махнаха сливиците преди години. Но все пак бях голяма, на 15г, за по-малки деца нямам лични наблюдения. Но определено винаги, опашките пред кабинета им са километрични, оперираните минават без час и с предимство, винаги има голямо чакане. Кабинета им е в поликлиника "Бургас" срещу хотел "Космос".
Там ходя по-често при д-р Кънчева, защото като се разболея ми трябва "по-специално" внимание и лечение, преди години тази жена без да ме познава на връх НГ ми спаси живота! Мнооого всеодаен лекар, инфекционист е, преглежда и деца. Но е хубаво да се ходи при нея само при нужда, защото винаги има заразни.
Искам да ви споделя и още нещо, това което ми се случи на онази НГ, беше малко след операцията ми на сливиците. В крайна сметка си излязох от болницата без точна диагноза, така и не беше казано защо бях 10дни с 40 С температура. Първият ден се изказа теза, че може да е следоперативна инфекция, но много бързо се "потули" тази теза. Наблегнаха на състоянието и лечението ми в момента, така и не се опитаха повече да разберат, защо се беше стигнало до там, което май беше основно...
шушоната  мен ме спечели преди година, когато Криси беше с реакция от ваксина и изкара морбили. Понеже беше и с алергичен обрив и подсичане и вадеше кучешки и кътни зъби, минахме през сумати кабинети(само ни препращаха-3дни) и никой не искаше да вземе отношение и да постави диагноза, изписваха разни лекарства, колкото да ми дадат рецепта, аз го виждах това и не посмях да купя ни едно лекарство(още повече, че тя дотогава не беше пила никога лекарства, а аз съм с торба алергии към тези химии). Радева ни прегледа, каза категорично какво мисли и се оправихме с един прост изопринозин и кремчета. А ако знаете какви АБ ни бяха изписвали преди това.... и ме плашеха с болници и т.н. Вдига си тел 24/7, дори и да няма часове ако е спешно ще намери време.
Лятото Криси тръгна на градина и съответно - сополи, кашлици - личната лекарка д-р Гунчева - нищо й няма, така ще е, ще кашля 2 месеца. На третата седмица се обадих на Радева - прегледа ни - не чу нищо на слушалка, но не й хареса кашлицата и ни прати на снимка, оказа се че сме с плевмония, лекувахме се вкъщи. Още настръхвам, като си помисля, че можех да чакам 2 месеца да спре да кашля. Още тогава ми каза, зимата да не я вода на ясла, но кой да я послуша...от тогава досега изкарахме още 2 плевмонии, като при последната бяхме с ужасен вирус!
За д-р Гунчева, тя ми ЛЛ от много малка, и Криси записах при нея, преди да стане ЛЛ е била педиатър. Не мога да си изкривя душата и да кажа нещо лошо за нея, много ми е помагала, и като лекар и като човек. За дългото кърмене и късното захрахване е, не бърза с АБ, дава много полезни съвети, винаги отговаря на въпросите ти. Но има много хора, а и възрастта май вече и оказва влиание и понякога претупва, от скоро почна и направления да отказва, а до скоро нямаше проблем. Малката ужасно много плаче като ходим при нея.
Виж целия пост
# 1 626
А при доктор Радева само с направление ли се ходи, може ли да бъде личен лекар, колко струва прегледа без талон?
Аз продължавам да съм в търсене на личния лекар на моето семейство, но дори и с направления пак ще ме устройва.
Виж целия пост
# 1 627
Д-р Радева не е личен лекар.Един път сме ходили при нея,не беше много сериозен проблема,но съм и аз с добри впечатления за нея.Бяхме с направление обаче и незнам колко е прегледа на частно.В момента всички лекари масово отказват да дават направления и талони за изследвания.Оправданието е намаленият лимит от здр.каса.
Виж целия пост
# 1 628
Прегледа е 20лв, котролният е 15лв(не винаги взима пари). Почивни дни и празници 30лв, консултации по тел - безплатни, имам случай в който тя ми се беше обадила да ме пита как сме. Последно сме ходили декември, предполагам, че няма да има промяна.
Виж целия пост
# 1 629
Здравейте мами!!! Синът ми е на 1 год.,прекарахме тежка пневмония след която още не можем да се оправим. 11 дни бяхме в болницата и още 9 дни АБ у дома,но все още кашля. Sad Моля ви мами препоръчайте ми собър педиатър в Бургас,вече не знам на кой да се доверя,четох много добри отзиви за М.Димитрова....Споделете вашето мнение,не ми се иска пак да давам АБ...
Виж целия пост
# 1 630
rachella малко по-нагоре има едно списъче, поне една страничка да беше прочела....
Педиатри
Илиева
Димитрова
Ангелов
Василева
Каспарян

На следващият пост аз съм добавила
Радева

Ние сме минали 3 плевмонии, всички на време хванати и изкарани много леко, на 3ти ден от АБ сме спирали да кашляме. Но имам приателка, която бяха изтървали детето, изкара тежка плевмония и имаше остатъчна кашлица 3 месеца след това. Все пак се консултирай с някой лекар, избери си, щом сте били в болница и то толкова дълго време, някой лекар не ти ли направи добро впечатление?
Виж целия пост
# 1 631
Не,никой не ми направи добро впечатление в първа поликлиника,вече нямам много вяра на "лекари" за това съм тук да поискам мнение от вас мили мами Simple Smile Но все пак мисля да се обадя на д-р М.Димитрова,дано да се оправят нещата Sad
Виж целия пост
# 1 632
В кое отделение бяхте 1во или 2ро?
Виж целия пост
# 1 633
Във 1-во при д-р Шивачева,след това хванахме някаква нова инфекция от "чистотата" там и ни преместиха в инфекциозното още 5 дни.Там ни изписа д-р Палазова. Но след толкова дълъг прием на АБ и след ужаса в болницата,много ме е страх да не се повтори същия кошмар.Място не мога да си намеря от притеснение,а за жалост преди малко звъннах на д-р Димитрова,но тя не преглеждала днес,а не искам да чакам повече.За д-р Ангелов не искам да говоря,защото съм мнооооого разочарована от него Sad преди да влезем в болницата,именно той ни прегледа и за пореден път изписа едни и същи лекарства.
Виж целия пост
# 1 634
rachela по-добре пробваи с някои от лекарите които работят в отделенията / Илиева, Радева, Бъчварова/ незнам дали Димитрова е наи-точния избор.  Имам предвид че те всекидневно се сблъскавт с тези болести в отделението и знаят какъв е хода на лечението а и след изписването. Докато Димитрова работи в неантологията и е по в странни от тези неща. Неказвам нищо лошо за нея и ние сме неини пациенти, но някакси не ми се вижда правилния избор за вашия случаи. Все пак ти си решаваш просто сподеялм мнение.
Бързо оздравяване! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия