Също така и зеленчуци, по- точно краставици и домати! Минерална вода и сокове задължително.
!
!
!
!!! Даже и въздушната му пушка носим
с поне 2-3 кутии с "патрони"
Хайде приятен ви пикник и после задължително се прегледайте за досадници!
,bebeto,malko sandvi4i i malko ot niakoe koktel4e za nastroenie
И колко хубави пожелания, благодарско, мамчета, наистина беше много хубав пикник. Пийнахме биричка и винце, хапнахме зелена салатка и шопска, лютеничка, сиренце, шишчета и вратни пържолки. Препекохме си и филийки:) Поиграхме федербал и волейбол, почоплихме и семки. Само клечки за зъби забравихме. А кафето го гаврътнахме на прибиране в едно барче на припек, че за десерт и сладолед маахме
Сега май отивам в диетичните теми
Препоръчани теми