Раз, два, три, на есен ще съм ученик, нали! (набор 2001)

  • 18 811
  • 301
# 120
Сега погледнах в сайта на 118-то и видях, че род. среща ще е на 19.06.'08г Много далече  newsm78

 То зависи от кога започват записването.
 Ако е от началото на Април,ще обявят резултатите в края на месеца.После има записване и т.н и чак тогава идва ред на родителската среща. ooooh!
Виж целия пост
# 121
Сега погледнах в сайта на 118-то и видях, че род. среща ще е на 19.06.'08г Много далече  newsm78

 То зависи от кога започват записването.
 Ако е от началото на Април,ще обявят резултатите в края на месеца.После има записване и т.н и чак тогава идва ред на родителската среща. ooooh!

Молбата я подадох още в края на януари, записването ще е, след като вземем удостоверението за завършена преду-щна. То така е и логично де-след записването да е родителската среща, но понеже ми бяха казали, че ще е през май и затова се очудих.
Виж целия пост
# 122
 Поне сте се записали,а аз съм в тих ужас. ooooh!
Виж целия пост
# 123
Ние другия месец сме на някаква ваксина.
И ние така  после  ваксина номер 2 през юни и мантуто през август или началото на септември така ми каза педито като преди да ги бие 3 дена да давам ЗИРТЕК противоалергичен препарат и после като я бие още толкова тоест 6 дена.та да се похваля и аз моя синковец на млъква чете и за сега самммм самичък се спрявя блестящо оказа че че учителката  в 46 то  ОУ което е до нас е много добра и я познавам така че мене почна да ме  тормози и измъчва мисълта къде да го запиша 18 то,32 ро или 36 то newsm78
Виж целия пост
# 124
При нас направиха две ваксини през февруари, но като го води баба му и не запомнили за какво са.
 Тази "манту" - се биеше между китката и лакътя от вътрешната страна, нали?
 Втората му я биха около 20 дена по-късно, горе в ръката. Нея я прекарахма по-тежко.
Виж целия пост
# 125
Здравейте!Честита първа пролет Flowers Bouquet;
Като гледам, ще се ходи до поликлиниката, да видя и при нас кога ще са тези ваксини Rolling Eyes
Още се двоумя за кое у-ще ще се записваме окончателно.
Виж целия пост
# 126
Здравейте отново,
отдавна не съм ви навестявала Embarassed
Сега видях че обсъждате ваксинациите. Аз защо съм останала с впечатлението, че ваксината е само една....Даже от миналата година го подготвям сина ми, че ще има ваксина на лято преди да тръгне на училище. Малко след това ми каза че вече не искал да тъгва 1-ви клас( а иначе е мн. ентусиазиран) . На въпроса ми защо не иска.....Ми отговори: Ами защото трябва да ми бият ваксина.
   Сега като му кажа че не е само една....просто не знам #Crazy
   Ама, нали са мъже, ще стискат зъби.
Виж целия пост
# 127
Здравейте момичета Hug
Аз в петък бях на родителска среща .Всички родители имаме покана ,да присъствуваме на открит урок .
Да видим сега как ще се представим ние....
Иначе с няколко майки, набързо  обсъдихме въпроса за подаръци на госпожите и лелята .
Мислим ,че с една сума от 10 лв. на дете ще можем да купим по нещо за спомен и на трите ....Обаче още не сме се спрели конкретно на нищо.Имаше предложение за нещо златно ,ноооо..., и за часовници  newsm78 май ще се окаже трудничко ...
Ще съм благодарна ако споделите при вас как е, или предложите нещо по въпроса

Намерих едно много хубаво стихотворение за учителката .Споделям го с вас...може да ви е от полза

 Ти ни отвори очите.
 Ти ни отвори сърцата.
 Ти ни  научи да бъдем
 верни другари и братя!

 Даде ни ти обичта си
 радостна, светла, честита.
 Ний ще я вземем и сложим
 вътре в сърцата ни скрита!

 Като останем без тебе,
 в пътя без твойта закрила,
 тя ще ни бъде водача
 твоята обич най-мила!

 Сбогом учителю скъпи!
 И лудетините прости ни.
 Твоите думи - съвети
 ние ще помним с годините!
Виж целия пост
# 128
  Човъркана от любопитство,звъннах на нашата лекарка да я питам за ваксината.
  Каза,категорично не. Naughty
  Ще и я направи чак след като навърши 7 години,не и преди това.Успокои ме да дишам спокойно,че ще ни извика през Април догодина. Mr. Green
Виж целия пост
# 129
  Човъркана от любопитство,звъннах на нашата лекарка да я питам за ваксината.
  Каза,категорично не. Naughty
  Ще и я направи чак след като навърши 7 години,не и преди това.Успокои ме да дишам спокойно,че ще ни извика през Април догодина. Mr. Green
хехехеблазеви така е като сте в края на годината
моя пъкдавазор за нея Shocked
Виж целия пост
# 130
Нашата педиатърка каза, че ще му бие някаква ваксина след като тръгне на училище. Някъде след октомври. А и моя син е през декември.
Виж целия пост
# 131

Намерих едно много хубаво стихотворение за учителката .Споделям го с вас...може да ви е от полза

 Ти ни отвори очите.
 Ти ни отвори сърцата.
 Ти ни  научи да бъдем
 верни другари и братя!

 Даде ни ти обичта си
 радостна, светла, честита.
 Ний ще я вземем и сложим
 вътре в сърцата ни скрита!

 Като останем без тебе,
 в пътя без твойта закрила,
 тя ще ни бъде водача
 твоята обич най-мила!

 Сбогом учителю скъпи!
 И лудетините прости ни.
 Твоите думи - съвети
 ние ще помним с годините!

определено ние ще се възползваме от негоо ще бъде подарук за учителките
Виж целия пост
# 132
Тъща 3, чудесно стихотворение!
Надявам се разрешаваш да го включим към нашите подаръци за госпожите! За съжаление и ние още не сме измислили основния подарък. Събрали сме по 20 лв. и се надявам да измислим нещо което ще им достави удоловствие. За сметка на това организираме грандиозно парти за децата - с клоун и DJ.
Виж целия пост
# 133
 Страхотно стихотворение.
 Ще го научим и ще изненадаме госпожите с него . Hug
Виж целия пост
# 134
моят подарък ще е голяма ламинирана снимка и отзад напечатано стихотворението и нещо като спомен ваза или кристална купа Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия