Раз, два, три, на есен ще съм ученик, нали! (набор 2001)

  • 18 812
  • 301
# 135
 А при нас все още няма никаква организация за общ подарък. newsm78
 Ще трябва нещо от нас да си измисля.
Виж целия пост
# 136
А при нас все още няма никаква организация за общ подарък. newsm78
 Ще трябва нещо от нас да си измисля.

И аз така  Hug
Виж целия пост
# 137
Ще съм благодарна ако споделите при вас как е, или предложите нещо по въпроса

При нас не е никак, всеки си трае. Ама то е така с общите работи... Аз просто исках да предложа на организиралите се вече картина - от художниците на катедралата Ал. Невски има много красиви, за 80 лева примерно, с приличен за повода размер и рамка.
Виж целия пост
# 138
 Да де,ама те са 2 госпожи и 2 лели,на всички ли картина?  newsm78
Виж целия пост
# 139
А при нас все още няма никаква организация за общ подарък. newsm78
 Ще трябва нещо от нас да си измисля.

и при нас така,поне аз незнам да има нещо организирано Thinking
Виж целия пост
# 140
 Tokу що се връщам от 107-о.
 Нещо сградата и двора му никак не ме впечатлиха. newsm78
 Записването започва на 3 Април от 8:30.
 Имам още няколко дни да си помисля. Confused
Виж целия пост
# 141
Фантичка-мерси
за мен 107 отпадна Thinking
далечко ми е,а и ако Габка прояви матем.наклонности има изпити след 2 клас в 107 --ще се яви ,

ако ти е удобно като място-действай-не го мисли
 Peace
Виж целия пост
# 142
 На мен ми е супер удобно,точно срещу работата ми е. Peace
 Ама нещо не ме впечатли сградата,ще видим какво ще стане.
 Резервен вариант ми е 35-о.
 Някой да каже нещо за него? newsm78
Виж целия пост
# 143
На мен ми е супер удобно,точно срещу работата ми е. Peace
 Ама нещо не ме впечатли сградата,ще видим какво ще стане.
 Резервен вариант ми е 35-о.
 Някой да каже нещо за него? newsm78
35-то е добро у4илище,на 1 приятелка децата у4ат там и тя е много доволна. Доколкото знам се изу4ават 4ужди езици-май бяха английски и немски.
Виж целия пост
# 144
 Точно така с наглийски и немски са паралелките,втори език е руски. Peace
Виж целия пост
# 145
Александра направо се е побъркала с това четене. Заспива и се буди с книга. Снощи ми се разсърди, че изгасих лампата в 22.30 ч. Тази сутрин като влязох в стаята да я събудя я гледам седнала в леглото с книжка ooooh!
Виж целия пост
# 146
Александра направо се е побъркала с това четене. Заспива и се буди с книга. Снощи ми се разсърди, че изгасих лампата в 22.30 ч. Тази сутрин като влязох в стаята да я събудя я гледам седнала в леглото с книжка ooooh!

  Пък моето диване го мързи. Mr. Green
Виж целия пост
# 147
мойта голямата където е 3ти клас не ще и да види книга,докато малката реве 4е не можела сама да си 4ете.но не ми се иска да 4ете и пише преди да тръгне на у4илище,после ще и е много ску4но,тя в момента решава зада4и за 3ти клас.май ще е математи4е детето Grinning
Виж целия пост
# 148
моята все още не може да чете сама, но пък започна да пише по- често и да срича
засега се развива нормално и умее нужното за предучилищна група, затова не й давам зор
ако можеше да чете, не бих я спирала, това е един нов свят- чудесно е че има желание да чете Hug
Виж целия пост
# 149
Момичета, ама какви записвания за училище, не е ли много рано, аз чакам май, миналата година от май приемаха молби в нашето уч-ще, да не съм изпуснала срока!!! Още днес отивам да проверя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия