Раз, два, три, на есен ще съм ученик, нали! (набор 2001)

  • 18 812
  • 301
# 165
От кога 138-мо е еврейско? На една приятелка детето ще учи там, майка й работи там, аз съм работила там(не като учителка и преди 10г), но за първи път чувам, че е еврейско  newsm78
Виж целия пост
# 166
От кога 138-мо е еврейско? На една приятелка детето ще учи там, майка й работи там, аз съм работила там(не като учителка и преди 10г), но за първи път чувам, че е еврейско  newsm78

права си  Embarassed става въпрос за 134 СОУ “Димчо Дебелянов”.
Виж целия пост
# 167
Аз днес влизам в темата  Embarassed и о, срамота!! В училищата вече се подават заявления /молби/ за прием. Та поразтичах се из квартала, в 129-то веднага ни приеха, но аз чакам 38-мо!! Там приема започва от 07.05.2008, за 129-то има ли отзиви, че не можах да намеря тема?
Виж целия пост
# 168
От кога 138-мо е еврейско? На една приятелка детето ще учи там, майка й работи там, аз съм работила там(не като учителка и преди 10г), но за първи път чувам, че е еврейско  newsm78

права си  Embarassed става въпрос за 134 СОУ “Димчо Дебелянов”.

и мен буквално ме отчаяха  (с парички) не мисля че местото на детето ми е там аз отпадам за 134 то
Виж целия пост
# 169
И каква е тарифата, все пак?
Виж целия пост
# 170
е то като почнат още с приема да те ръсят, после какво ли става  ooooh!
за мен има смисъл да се натискам само ако училището ми е много близо
с гимназии и университети е друго...но с начално училище  Naughty
избрахме най- близкото училище, избрахме готина госпожа, и 8 приятелчета ще бъда в един клас
много съм доволна
Виж целия пост
# 171
шани беше питала, но съм забравила да отговоря:
деца могат да се запишат в 1 клас без задължителната предучилищна, защото на 7 години задължително подлежат на обучение в 1 клас так аили иначе
майката подписва декларация някаква и готово
Виж целия пост
# 172
шани беше питала, но съм забравила да отговоря:
деца могат да се запишат в 1 клас без задължителната предучилищна, защото на 7 години задължително подлежат на обучение в 1 клас так аили иначе
майката подписва декларация някаква и готово

Да, но нали и предучилищната е задължителна
Виж целия пост
# 173
ако детето не я е карало, и е навършило 7 години, отива в училище, което също е задължително
питах съседката, която е преподавателка в момента на 1 клас, в нейното училище има много ромчета и повечето не са посещавали предучилищна- така ги приемат
доколкото разбрах няма никакви санкции, глоби или друго, просто декларация че не е посещавало предучилищна
същото важи и за българите
сега, ако искате някое елитно училище, едва ли ще стане номера  Joy
Виж целия пост
# 174
Ми нашето уж не е елитно, но ми казаха, че записването става само с удостоверението за завършено преду-щно  newsm78
Виж целия пост
# 175
е тя нали е в предучилищна сега, ще ти дадат удостоверение на 24 май и ще я запишеш  newsm78
става въпрос за деца, които изобщо не са посещавали ДГ и няма откъде да имат удостоверение, а са навършили възраст за училище
Виж целия пост
# 176
е тя нали е в предучилищна сега, ще ти дадат удостоверение на 24 май и ще я запишеш  newsm78
става въпрос за деца, които изобщо не са посещавали ДГ и няма откъде да имат удостоверение, а са навършили възраст за училище

Ти тотално ме обърка  Mr. Green. Нали, който не ходи на ДГ, трябва да ходи на предучилищна в у-щето. Аз съм си спокойна, ходи. Но нали беше прието за задължително предучилищното образование
Виж целия пост
# 177
абе така е по принцип,ама нали разбираш че някои групи не могат да ги накарат да ходят наДГ,че и на училише, та ...
по принцип същото би важало и за българчета
отговора е от човек, който го е видял на практика
по принцип е задължително да се ходи на предучилищна
Виж целия пост
# 178
вчера ми показаха какво ще представлява албума за завършването  останах много очарована  цената е 20 лв и отпред пише ВИПУСК 2008 Embarassed направо ме побиха тръпки ей пораснаха ни децата  а така ми се иска да имам още едно Embarassed Joy hahaha
Виж целия пост
# 179
вчера ми показаха какво ще представлява албума за завършването  останах много очарована  цената е 20 лв и отпред пише ВИПУСК 2008 Embarassed направо ме побиха тръпки ей пораснаха ни децата  а така ми се иска да имам още едно Embarassed Joy hahaha

  Mоже ли координати на агенцията,мооооля. Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия