
tedsan, весело е във вашата къща дори през нощта

M_I_A, говориш за това кога си сигурна, че Георги се е нахранил.
Михаела пък рязко се дръпва от гърдата и колкото и да и я бутам върти глава, затваря уста с погнуса
Обаче после смуче залъгалка за 5-10 мин. Явно има нужда да задоволи сукателния си рефлекс, защото тя бързо яде от гърда.И тя има едни корички в нослето, хърка, пръхти ... слагам физиологичен ръзтвор и чистя доколкото мога.
iva_top, не се давай на гадния вирус

kokonka, дано е временно положението с намалялата кърма
От известно време закусвам овесени ядки със сок от ананас, мед и сусамов тахан.
Този тахан е супер полезен и го приемам вместо витамини. Съдържа много калции, магнезии и разни други полезни за организма неща. Има странен вкус, но на мен ми хареса

? Че аз до сега зяпах , ама нещо трудно се ориентирам
А и нямам представа коя билка каква е . В смисъл техните названия доста се различават от нашите .



.

Като намажа с Лансинох какво помага
- само ми залепва после подложката и после отлепянето на зърното от нея става още по-лошо