Коликите бавно отшумяват, януарчетата все по-весели ще стават!

  • 14 383
  • 283
# 135
albenapd: Да си призная ние досега сме правили секс само веднъж преди 2 седмици  Embarassed, но и аз усещах лека болка. Интересното е, че имам 3 шева отдясно, а ме боля отляво  newsm78 Предполагам, че организма все още се възстановява и бързо ще отмине
Виж целия пост
# 136

patenceto, нали и ти беше с отхапано зърно? Виждам, казваш, че се кърмите .. какво ти помогна?
Моето въобще не е за мазане май.. какво да мажа, то просто има голяма дупка в центъра на зърното и като се отваря боли яко  ooooh! Като намажа с Лансинох какво помага  Crossing Arms - само ми залепва после подложката и после отлепянето на зърното от нея става още по-лошо  ooooh!


Ханна не знам кое точно помогна, аз пробвах хиляда неща. Май последно слагах едни компресчета на Bio Active - те много успокояваха. Комбинирах с гармастан, с един крем който си го поръчах от сайта, който написаха по-горе и най-вече ината. Засега давам гърда по 1-2 пъти на денонощие основно през нощта и преди лягане. През останалите хранения се изцеждам. Но гърдите ми зарастнаха, правя го за да избегна ново разраняване, защото ме боли като суче, все още. Иначе лансиноха и на мен не ми помагаше. По-скоро ми залепваше за подложката за гърди и след това ставаше по-кофти.
Виж целия пост
# 137
New Valia, нашето мляко Лактана е 21.30 за 750г.
Фризолак е най-евтино - около 8 лв. за 400г.
Аптамил е най-скъпото - към 30 лв. за 800г.
Виж целия пост
# 138
Маги днес направи рекорд по спане вкъщи през деня - цели 3 часа без да помръдне и да се налага да я приспивам наново  Shocked И после как се протягаше, прииска ми се да съм на нейно място  Grinning
Албенка, може би след 5я път секс си беше добре, иначе все ми опъваше макар и аз да имах 3 шевчета само.

Честит рожден ден на Емма!
Виж целия пост
# 139
Мерси, Зимна приказка, аз точно Аптамил давах и преди 5 г беше 16 кинта, сверявам си часовника просто
Виж целия пост
# 140
А относно това,че до Великден не се правят кръщанета на нас ни казаха,че може.Даже сега в неделя ще кръщаваме Илия.

A-a-a разбира се, че може, но почерпката трябва да е постна. Пък и при нас ще дойдат свекърите за събитието, а аз още не се чуствам готова да премам такива "височайши" гости, защото в къщи е пълен хаос.

За секса, аз хем нямам шевове отдолу, защото раждах секцио, но пак ме болеше първите няколко пъти. Пък и съм чувала, че хормоните при кърмене дават по-голяма сухота на влагалището (не знам дали е истина).

Ханна, направо изтръпвам като те чета за това зърно. Ти героично си мълчиш и не се оплакваш, ама то явно си ти е проблем. Дано бързо ти мине!!!
Виж целия пост
# 141
Ох, patenceto, незнам ... добре, че поне на теб се е пооправило.
Аз не искам да се изцеждам, защото се притеснявам, че ще свикне с шишето, а и моето като че ли е друго, моето мисля, че трябва да загрубее и да понамали болката, а не да го щадя и успокойвам с помпата (всъщност почти еднакво ме боли като суче и като се цедя  Tired )
M_I_A, на никого не го пожелавам това, което ми е на мен  ooooh! Ще търпя и ще се надявам да намалее болката .. или поне да свикна с нея. Мъжът ми като е в стаята като види, че се нагласям да кърмя от дясно и излиза, че му е жал да ме гледа  Tired

Много скъпи тези млека  Shocked Не бях се интересувала досега .. хмм ..

Мен пък никак не ми е до секс  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 142
Здравейте момичета. Simple Smile
За секса и мен ме боли, нищо че съм секцио. Даже се чудех какво ми става. newsm78 Аз имам една раничка и си мислех дали не е от нея. Ама си беше направо дискомфортно. Стискам там зъби, пушкам, офкам мъжо да е доволен и айде. newsm62 newsm62
Сега седях и се чудех. Вие как се приспивате с бебоците??? Rolling Eyes До сега само веднъж е заспал сам. През останалото време или на ръце, или с цицата в устата или люшкане в столчето за кола. Направо в чудо съм се видяла. Не иска сам да заспива. Виждам го очите му залепнали той мрънка и не ще сам бе!!! ooooh!
ханна и ние сме същите. Даже по едно време докато се светна, че се събужда и реве щот иска да се уригна колко време мина в тормоз и на мен и на бебо. Grinning И той имам чувството, че колкото пъти го вдигна на ръце, толкова пъти ще се оригне. Simple Smile
Айде,м че пак се развика оттатъка. Whistling
Виж целия пост
# 143
Благодаря ви момичета Simple Smile Аз смятам да се боря. Цялата работа е, че миналата седмица се бях притеснила много и това сега ми е резултата.
МIA- при нас има ананаси целогодишно. много ти благодаря, на мъжът ми му поръчах без ананас да не се прибира
Патенцето- благодаря ти, страхотна си.
Деси- Сашко е като зайче, много му капе косичката всичко-чаршафчета и пеленки е в косъмчета
Виж целия пост
# 144
dama, аз моето дете не го приспивам  Embarassed
Слагам я в леглото и тикам бибката  Rolling Eyes Тя като се унесе и я плюе.
Понякога се упреквам заради тази биба .. че я ползвам вместо да си гушна детето, ама явно и на Михаела така и е по-добре. Още от болницата така я свикнах.
Стискам там зъби, пушкам, офкам мъжо да е доволен и айде. newsm62 newsm62
Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 145
Dama, Маги все още спи между всяко ядене, значи 6 пъти на ден. Вечер след баня, сутрин към 6 и предиобяд заспива самичка с бибката в кошарата или коша. На обяд обикновено излизаме, спи в количката, към 4 пак излизаме и пак спи в количката, и има една дрямка към 7-7,30 тогава я приспиваме на ръце. Когато не може да се излиза, като днес, я приспах в количката, бутах 2 минути и заспа.
Ханна, и аз съм така. Даже на ръце не може да заспи при мен, и я приспива баща й  Grinning
Виж целия пост
# 146
Здравейте момичета. Simple Smile
За секса и мен ме боли, нищо че съм секцио.

На какво се дължи тази болка ?!  newsm78

Аз до сега не съм имала такъв проблем ?!
Виж целия пост
# 147
Ханна, напълно ти съчуствам. Аз минах по този път и още ме втриса като се замисля какво беше първите седмици.
Честно да ти кажа не се притеснявам да не свикне с шишето, защото въпреки че много повече пие от шише, цицата я захапва като топъл хляб Simple Smile. Не ми е отказала нито един път до сега и не мрънка на нея. Напротив, бих казала, че я предпочита. При мен упоритото слагане на гърда влошаваше положението докато не зарастнаха гърдите напълно. А шишето си е и свобода до някъде. Защото не е проблем да й нося кърма навън или да я оставям с бабите и те да хранят с изцедена кърма докато се забавляваме с таткото. Имам приятелки, които са само на кърмене и вече 6 месеца са като скачени съдове с бебетата, защото не искат шише. Опитвам се да избегна това.

Колкото до заспиването. През деня Катрин заспива в люлка. Имаме много хубава люлка подарък на Fisher Price, която благослвям всеки ден, защото действа безотказно. Иначе вечер след баня заспиваме с цица в уста, а през нощта тя си се храни спейки и няма нужда се приспиваме.
Виж целия пост
# 148
Имаме много хубава люлка подарък на Fisher Price, която благослвям всеки ден, защото действа безотказно.

Може ли да ми препоръчате Люлка или Шейзлонгче ?!
Мисля, че ще е много практичто и крайно необходимо да се сдобия с нещо подобно .
Виж целия пост
# 149
ханна, горката ти!  Sad Аз бях така с първото бебе, направо пищях от болка като засучеше, после понамаля, но си ме боля до последно – 6 месеца кърмих. А за привикването към шише, зависи от бебето. Беа вече два месеца и половина я дохранвам със шише след кърменето, а си засуква всеки път много стабилно и суче дълго (въпреки, че няма много). Други, пък, бебенца много лесно се отказват  да сучат.

Беа заспива или сама в леглото или в кошчето за кола или когато е по нервна – в количката я бутам напред-назад. Но си създаде ритуал всяка вечер  да реве от нерви от 18 до към 22, когато я къпем. И тогава нищо не помага за приспиване. Вече й свикнахме, обаче, и не й се връзваме много..

dama, голяма си скица със секса  Joy

И, моля-моля, за уригването ще се борим за първото място и ние.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия