Коликите бавно отшумяват, януарчетата все по-весели ще стават!

  • 14 383
  • 283
# 90
Приказчице, да ти е жив и здрав порасналият Боби!  bouquet
Да е весел, послушен и днес да получи мноооого подаръци! Hug

ханна, къде живеят родителите ти?

И аз днес се чудя дали да излизаме, вчера тъкмо се поотдалечихме от нас и започна да вали Tired
Виж целия пост
# 91
Филип@, живеят в Силистра  Simple Smile
Имаме и апартамент в Русе  Simple Smile
Малко далече от Пловдив се пада, но мисля, че няма да имаме проблем с пътуването.
Но това е единствения шанс да се видя със сестра ми и детето и, които се връщат за малко от Щатите.
Ще кръщавеме тогава Михаела и Алекс  Heart Eyes
Виж целия пост
# 92
ханна, сигурна съм че няма да имате проблем с пътуването Peace
А това, че ще кръстите двамата братовчеди заедно, е просто чудесно!

И аз обмислям да кръстим тази година Дарена, защото догодина живот и здраве ще е по-голяма и може повече да драматизира нещата.
Но ще видим, покрай ангажиментите с новата ни къща не знам кога ще остане време Whistling
Виж целия пост
# 93
Да е жив и здрав рожденника на Зимна приказка!

Здравейте момичета,преди малко се прибрахме от разходка навън с двамата. #CrazyДа ви кажа как се прибрахме.Бутайки количка и носейки с една ръка баткото. #Crazy #CrazyМай ми трябва слинг за него. Thinking Blush
Сега приспах единия,другия реве.Голям купон е у нас. Crazy Crazy

Аз вчера си купих степер,но незнам кога ще успея да тренирам на него.Сигурно нощем като заспят.А иначе за корем имам у-ния на Били Бланкс само за корем,супер са. Peace
Ето на спортуващите мами линк да си изберат нещо,което им допада.
http://store4.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/

Дама с тези капризни мъже ще полудеем. Mr. Green
Виж целия пост
# 94
клои, знам за какво говориш Tired
Разходките на породени са голямо приключение.В началото доста се страхувах, вече свикнах да съм сама с двамата, но някак не изпитвам удоволетворение от разходката, защото тя винаги се превръща в гонитба, пъдарщина.
За това винаги се възползвам от уикенда, докато Преското спи обеден сън с баща си, аз и Дарена да излезен по женски GrinningТогава и на кафе мога да седна, иначе е абсурд ooooh!
Виж целия пост
# 95
Ох,Филипа ... надявам се да свикнем всички у дома.Поне бебето да беше по-кротичко. Wink
Виж целия пост
# 96
Здравейте!
В последно време не мога да се организирам нещо да пиша, но пък редовно си ви чета. И докато се наканя да отговоря на нещо то вече е минало заминало. Crazy

Impatient, и ние сме така. Голяма е клюкарка, само си върти главата и щом е будна изисква абсолютно внимание.  Party Оттук нататък ще е все по-интересно. Heart Eyes

Луси, да ти кажа не се ядосвай заради болничния. Аз и с първия имах проблеми, сега и заради втория ходих на два пъти до НОИ, аман от неразбории. Днес реших да ги тормозя по телефона и след 20 минутно звънене решиха да вдигнат тея телефони.  #Cussing out Е поне някаква информация получих, ще имам да взимам. Mr. Green

Мари, честит племенник!
Зимна приказка, честит рожденик!
Виж целия пост
# 97
Здравейте и от мен !  Simple Smile
Трябва и пловдивските мами да си направим срещичка . То сега нали предвиждат застудявания , но може другата седмица  Simple Smile Може в Симеоновата градина , горе - долу да е по - средата . Иначе аз съм в Смирненски , но понякога ходя до там с количката , че ми омръзна Гребната вече .  Simple Smile
Виж целия пост
# 98
Зимна приказка - честито на най-голямото бебе  Wink  Hug Много да те радва   bouquet

Аз да ви питам, спазвате ли инструкциите за почистване/гладене на етикетите на бебешките дрехи.  newsm78 Аз понеже хич не обичам да пера на ръка, обикновено всичко пускам в пералнята + като пише без центрофуга, аз пак си я пускам.
Виж целия пост
# 99
Зимна приказка, честит ти рожденник!   Да е жив и здрав! bouquet

angiе точно си мислех как бухнах едни нови дрешки в пералнята, без изобщо да погледна, дали 40 градуса не са им много - дано не ги съсипя. В общи линии съм си харесала една програма на която пера бебешко и не се замислям много.

kloie мерси за линка. Ако отслабването ставаше и с висене пред комп-а, щях да съм стройна фиданка  Embarassed

И аз съм се замислила за кръщенето на Георги и се чудя как да го организирам.

Да ви питам, какво направихте с парчето от погачата, което се връзва и се слага на високо. Колко време трябва да стои там? Аз вчера свалих вързопа. С паричките накупих въпросните нови дрешки, а парчето пита съм сложила на перваза за пилетата, но ако трябва да го прибера  newsm78

Виж целия пост
# 100
Здравейте момичета, аз да питам тези дето бебетата им спят при тях в леглото, как ги слагате, на вашата възглавница или на матрака....защото аз я слагам нашата бебка, на възглавницата до мен, но се притеснявам да не се изкриви нещо гръбчето и, че тя се върти много...
Виж целия пост
# 101
zimna prikazka: да ти е жив и здрав рожденика и да расте щастливо и усмихнато дете   bouquet

ханна: тъкмо вашите ще се радват на две бебета Hug

Момичета, аз малко го закъсах  Sad Да ви питам колко време след хранително натравяне може да се кърми отново??? Снощи ядох риба и днес цял ден съм в тоалетната - разстройство и повръщане. Пих активен въглен и витамин С, а преди малко сдъвках и един имодиум, че не мога и памперса на малкия да сменя. Много ми беше лошо, нямах сили да стана от леглото. И ми казаха, че е по-добре да не кърмя, което е естествено. Но докога? Кога ще се изчисти организма ми от тази риба? Засега му давам на малкия замразена кърма, а той милия не иска биберон и плюе ли плюе... голяма борба пада  Joy Ходих на лекар и тя ми изписа hidrasek - прахче против дехидратация. Пия много вода и тя ми каза че довечера мога да хапна препечена филийка - но незнам дали ще издържа, заюото умирам от глад.
Благпдаря ви предварително  Hug
Виж целия пост
# 102
Деси - аз доколкото знам можеш да си кърмиш, само много стриктно си мий ръцете и гърдите, да не се предаде нещо от тях от тази инфекция, иначе през кърмата няма да мине. Ти докторът не попита ли?
Виж целия пост
# 103
Здравейте момичета, аз да питам тези дето бебетата им спят при тях в леглото, как ги слагате, на вашата възглавница или на матрака....защото аз я слагам нашата бебка, на възглавницата до мен, но се притеснявам да не се изкриви нещо гръбчето и, че тя се върти много...
Андреа спи до мен, слагам я на матрака и я завивам с моето одеяло. Понякога я гушкам и ми спи на ръката. Ама ние с теб добре сме ги научили  Wink А как ще ги отучваме?!  newsm78
Виж целия пост
# 104
angie: Тя каза че е по-добре днес да не кърмя, но не можа да ми каже повече. Значи мислищ, че няма да мине през кърмата? Това малко ме поуспокои
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия