По гащи или без гащи? Това е въпросът No 68 в Германия.

  • 21 503
  • 283
# 120

Ами то и аz съм така  Embarassed  плодове не ям. Въпреки това ми се иска детето да не се беШе метнало на мен в това отноШение.....

аз ям лимони, ръфам ги като ябълка... немците откачат като ме видят... на работата щяха да припаднат  Joy

Татяна, при вас няма ли Вохенмаркт? при нас идва една караванка или де да знам какво е бус-витрина и предлагат жестоки сирена. до сега в магазин не съм попадала на такива....
в метцгерай не мога да влезна Sick, ама аз съм веге де...
Виж целия пост
# 121
Асе, ние сме на село. Тук идва само каравана банка (сериоzно).
Виж целия пост
# 122
Асе, ние сме на село. Тук идва само каравана банка (сериоzно).
Ай стига бе Laughing Тъкмо бях решила след майчинството да не се връщам в банковия сектор, но ти ми откри една нова, интересна перспектива...
Виж целия пост
# 123
Асе, ние сме на село. Тук идва само каравана банка (сериоzно).

ох ще припадна вече  Crazy
сладоледаджийница не минава ли  Laughing

иди до Висбаден, имат хубав пазар и има 2-3 сергии на турци, продават жестоки маслини Peace
отделно съм взимала оттам зряла гоуда-пармезан - малеее няма друго такова сирене, а аз не съм луда по пармезана.
това е оранжево и супер ароматно.
май му викат пармезан, защото е много твърдо  newsm78
Виж целия пост
# 124
Как така каравана-банка? Истинска банка ли?

Асе, не мрънкай, Wink  и при свеки е така, железен режим -13ч.- обяд; лека разходка или разчистване и прибиране; 15.30ч. кафе с кухен; ТВ/разходка/извеждане на кучето; 18.30ч. вечеря.
На бързо ядене се научих тук, опитах да превъзпитам половинката да се наслаждава на вкуса, но от ден до пладне...както казват бабите на село.


Да се изкефя публично, успях да се запиша за фитнес карта  Party тази сутрин, ще лекувам стари спортни болежки със спорт.
Виж целия пост
# 125
Съвсем сериоzно. И сладоледжията минава, дори преz наШата улици, но само летем  Wink
Банковата каравана на местната Шпаркасе паркира в определен дени 4ас в "центъра" и бабките могат там да си теглят пенсията  Wink  Трябва да го снимам някой път  Wink
Виж целия пост
# 126
Асе, не мрънкай, Wink  и при свеки е така, железен режим -13ч.- обяд; лека разходка или разчистване и прибиране; 15.30ч. кафе с кухен; ТВ/разходка/извеждане на кучето; 18.30ч. вечеря.


ужас, значи не е само моята  Sad
а твоята мрънка ли, че е дебела?
моята ужасно много... все едно аз в устата я храня и тя пълнее ooooh!

честито за фитнеса, мен ме мързи да спортувам....май ще почна пак с йогата, ама аз така си разправям от 1 година де  Whistling
иначе преди бях направила супер коремни мускули от някаква си йога Crazy

някой пусна този линк в Клюто http://www.posoka.com/fun/
и какво излезе от мен ooooh!


Цитат
Ти си... Кулинар

Храната прави... пътуването. По тази причина преди да тръгнеш за някъде, внимателно проверяваш особеностите на местната кухня – подправките, месото, напитките, както и местата, където можеш пълноценно да я опиташ. Не че си чревоугодник, ти обичаш и културата. Просто я възприемаш най-добре с вкусовите си рецептори. Хотелите оценяваш не по броя на звездите, а по имената на главните им готвачи.

 hahaha
Виж целия пост
# 127
Нц, свеки е стройна и спортна. Ходи редовно на сауна, плуване и кой знае още какво. Дори подозирам, че зълвата носи повече кг от свеки.

......
а твоята мрънка ли, че е дебела?
......

честито за фитнеса, мен ме мързи да спортувам....май ще почна пак с йогата, ама аз така си разправям от 1 година де  Whistling
иначе преди бях направила супер коремни мускули от някаква си йога Crazy


Не ми е съвсем до фитнес, преди ходех с кеф, сега просто трябва да натрупам мускули, защото лявото рамо от пазене се е калцирало \ това така ли се казва newsm78\ от там следва крив гръбначен стълб и като съм станела баба, съм щяла да ходя диагонално  Crazy
Виж целия пост
# 128
Татяна, не се шашкай, аз и до сега не ям плодове  Confused, не ги обичам.

Ами то и аz съм така  Embarassed  плодове не ям. Въпреки това ми се иска детето да не се беШе метнало на мен в това отноШение.....

При нас е обратното аz ям плодове а децата ми не, големия преди ядеше ябълки и банани, но вече ги раzлюби. Купувам редовно плодове и накрая си ги ям сама, каквото не успея отива в кофата.
Виж целия пост
# 129
Пепе, ти още ли кърмиш Мартин или не?
Виж целия пост
# 130
Aloha,
Кога отворихте темата, кога я изписахте, лелеее. Едни гащи нямах време да нахлузя.
На патерица наздраве на Пепе - да ти е жив, здрав и умерено палав Мартинчото  bouquet.
Отивам да чета 7тя страници ooooh!.

Хахаха, Мистик, Татяна благодаря за честитките, но РД-то на половинков е другата неделя - на 30ти Wink

п.п. Плодове ядем всички. Дребната умира да ближе лимони, но явно от киселината и се изприщват бузите иначе плющим(3мата) всичко. Само с разните му екзотики не сме много на "ти" - помело, тамарило и т.н. Rolling Eyes

п.п. Добре дошла на новата мама, Невира  bouquet
Виж целия пост
# 131
Пепе, ти още ли кърмиш Мартин или не?
Тандемска кърмачка съм  Mr. Green
Виж целия пост
# 132
Ама Сърфо, шамар за теб Naughty Нали ми каза един ден " В събота има Г. РД". Не ми ли получихте поздравителния смс?  Laughing Миналата събота.

Виж целия пост
# 133
Мадами, добър ви вечер.
Добре сте изкарали празниците. И аз така. Едва отлепих сутринта. Колко бързо се свиквало с безделието. Това всеки път ме плаши. Mr. Green

Пепе, браво на теб. Лактацията дългогодишна - дело на всеки. Докато кърмиш Фаби май няма да можеш да отбиеш Мартин? Да са ти живи и здрави!
Виж целия пост
# 134
Мацки, по празниците ви изтървах кой какво е писал и в крайна сметка не разбрах - С гащи или без гащи - какво се реши  Sunglasses
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия