Дюкан всички ни събра и 90-та тема навъртя

  • 45 379
  • 993
# 165
много благодаря за отговора Simple Smile сега 6те си направя ленти4ка и запо4вам и аз да видим докуде 6те стигна Simple Smile
Виж целия пост
# 166
Момичета здравейте.
мога ли да ви попитам дали мога да ви разгледам галерийката със снимките, че да се мотивирам и да почвам и аз, че идва лятооо... а не искам да съм вече ХИПО... Sad
Виж целия пост
# 167
пробжам да жидя дали сум си слойила ленти4ка и аз ако не сум незнам Sad



[/url]
Виж целия пост
# 168
Честит празник на всички именници, рожденици ! Поздрави на свалилите и задържалите Peace
Да се похваля , че най-после кантарчето тръгна надолу newsm44

MMMimi  даваме паролата,  след изпитателен срок на режима Joy
Виж целия пост
# 169
Добър и слънчев ден Hug
Честити празници на Бубето и Рокипагане  bouquet
Днес съм отново 62 кг - отслабвам като по учебник - за 10 дни - 1 кг. И понеже това ме наведе на мрачни размисли /не че не чета застоите  и на другите, ама на чужд .... 100 тояги са малко Wink/ - та реших да се позитивирам.
Представих си, че от началото на режима съм премахнала от телесата си 20 пакетчета вносно масло от по 250 гр/всяко. Е - не е ли прекрасно newsm78  Пораснаха ми крилцаааа  Peace Peace Peace Та - препоръчвам Ви - при мрачни мисли, изчислете сваленото в познат продукт и кажете - отслабнах ВЕЧЕ ....КГ, а не - отслабнах само...кг Действаааааааааааа hahaha hahaha hahaha
Айде - да е отслабващ и позитивен  денят Ви!!!
Виж целия пост
# 170
Валка, успя! thumbsup  Grinning
MMMimi, виж моите - на 4-та стр. на темичката са.  Hug А най-голямата мотивация би трябвало да ти е това:  Peace
.........идва лятооо... а не искам да съм вече ХИПО... Sad[/b][/i][/color]
Теси, честито намаление!  Hug
Лени202uu
Виж целия пост
# 171
Слънчице , страхотна си. невероятни резултати.
Аз бях почнала дюкан-чо преди 2-3месеца, но нещо не издържах и го спрях. сега съм на плодчета малко, че месото май ми дойде в повече в последно време, но след като си свърша това режимче съм решила пак да се върна във вашия строй. Wink
Виж целия пост
# 172
Мацки от къде си купувате триците .От аптеки става ли newsm78
Виж целия пост
# 173
Момичета! ЗДРАВЕЙТЕ!
 ПОздрави за всички свалили грамове и килограмове!

Аз искам съвет - 2 дни започна едно сърцебиене - умора и не ми е добре! От режима е мисля си - щото до сега от как родих - 7 мес вече - нямах! Взех да пия повече вода , че бях намалила количеството!
 моля кажете ми - да пия ли калмацин или друго и аз незнам -  ИМАЛ ЛИ Е ДРУГ ТАКИВА ПРОЯВИ???????
  Като взем ада се храня сърцебиене , после пак на лягане - не е добре!
 Сега съм малко по- добре - на ми тежи сърцето и леко боли!


Дайте съвет ако межете !
 Благодаря Ви


  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 174
Слънчице , страхотна си. невероятни резултати.
Аз бях почнала дюкан-чо преди 2-3месеца, но нещо не издържах и го спрях. сега съм на плодчета малко, че месото май ми дойде в повече в последно време, но след като си свърша това режимче съм решила пак да се върна във вашия строй. Wink
Виж целия пост
# 175
Здравейте

чета ви от повече от един месец и все не се решавах дали да почвам тази диета, не за друго но май са ми малко килата  newsm78
дълго време се чудех дали да ви питам вас дали да я почвам, но разни снимки които разгледах преди да заключите албума и наколното момичета които се престрашиха да пуснат снимки в темите ми помогнаха да се навия.

Днес ми е втория ден. Чувствам се много добре. Стартирам от 66,5кг. -цел 60 - 58 кг. Висока съм 176см.
Ето и две снимки от тази сутрин
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=231019&photo=2
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=231019&photo=1

И аз ще помоля за паролата за снимките ви.  Embarassed
Виж целия пост
# 176
Мацки от къде си купувате триците .От аптеки става ли newsm78

От магазините за диетична и здраволовна храна Peace . За аптеките незнам. Можеш да пробваш по- скоро по санитарните магазини newsm78
Виж целия пост
# 177
Мацки от къде си купувате триците .От аптеки става ли newsm78
аз от аптека си ги взех.
Виж целия пост
# 178
Да ви се похваля:
Първо постижение - 500 грама
 newsm44 newsm44 newsm44 newsm68
Не мога да повярвам!
Дами, това е завс  newsm51
Виж целия пост
# 179
Наздраве!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия