Нашите априлски бебета - 2008!!!

  • 14 291
  • 285
# 195
От 12.30, че да може и таткото да види.

А знаете ли дали ще има лекция от 11, обикновено в петък ги правят.
Виж целия пост
# 196
ЕЙ много хубаво,да и е честито на мама Анилинда!!!Живи ,здрави и скоро  у дома!
Виж целия пост
# 197
Срещата си остава за 8:00 ч. а чакането ще го преживеем все някак ,значи за утре за мерене останахме 4 (ВаняМ,Tiffany,Aguariel и аз)Банджи още нее потвърдила дали ще доиде . Да не пропусна някоя ама ..... Embarassed Embarassed Embarassed
Останалите ги очакваме за купона след това  Mr. Green

TeliT  за лекцийте мисля че предварително се записва ,но ти се обади ако искаш още сега да питаш (тел:920 20 31/2,3,4,5.)най-вероятно го имаш телефона но за всеки случай
Виж целия пост
# 198
ЧЕСТИТ СИН НА АНИЛИНДА.
ДА БЪДЕ ЖИВ И ЗДРАВ И ДА ПОРАСНЕ ГОЛЯМ ЮНАК!



Виж целия пост
# 199
Ей как ни изненада мама Анилинда.
Да и е жив и здрав малкия Къци.   bouquet


TeliT, добре дошла отново при нас и благодаря за инфото. Със сигурност си била полезна  Hug

Хайде аз тръгвам за НОИ. Стискайте палци поне докато съм там да не започна да раждам  Joy
Виж целия пост
# 200
Здравейте мили майчета, аз се намесвам в темата за да ви съобщя една хубава новина, моета приятелка Мими - Мим4о роди вчера своите слънца - АНДРЕА - 2300 КГ. И НЕНЧО - 2500 КГ.Чувстват се добре и като ги изпишат тя ще ви пише допълнително.Това е най - голямото щастие за една майка.
Виж целия пост
# 201
Честито на Мим4о! Да са и здрави двете слънца и много да я радват!   bouquet   bouquet
Виж целия пост
# 202
Честито на Мимчо !!! Да са и живи и здрави слънцата !!! Много радост да внесат в семейството !!!  bouquet
Виж целия пост
# 203
Честити бебчета на Мим4о и Анилинда!!!
Hug Hug Hug

Аз от два дни съм в ужасно настроение...чак сама не се трая Cry какво ми става-незнам! Дразня се на всички  и от всичко...а как ми се иска да родя вече....

Сисее, не се настройвай отрицателно! Бебчо ще се появи, няма неродени нали така Wink Wink Една моя колежка имаше идеята да роди още средата на февруари, а милата преноси и роди средата на март! И аз вече искам да раждам, ама няма сега да се травмираме само Naughty Naughty
Hug Hug
Виж целия пост
# 204
Aquarieeel!!!! Ама те бебчетата днес май наистина ще са 5!  newsm44

 newsm51 Да са й честити близначетата на Мим4о! Двойна радост да й носят в живота!  newsm51

Сега и *vera или някоя друга от мамите с близначета да се включи и може да броим петилетката изпълнена!   smile3508
Виж целия пост
# 205
Aquarieeel!!!! Ама те бебчетата днес май наистина ще са 5!  newsm44

 newsm51 Да са й честити близначетата на Мим4о! Двойна радост да й носят в живота!  newsm51

Сега и *vera или някоя друга от мамите с близначета да се включи и може да броим петилетката изпълнена!   smile3508

Малка поправка-Мимчо е родила вчвра  Peace .Мисля,че е редно да броим бебоците към вчерашната бройка  newsm78 .


Честити бебоци на обебилите се мами   bouquet !!!Само хубави мигове заедно   bouquet

Мен днес ме е налегнал един мерак за чистене да видим до къде ще ме докара  Joy .Дали няма да попълня брйката на девойките скоро  Crazy  newsm78
Виж целия пост
# 206
Честити бебоци на всички мами!
Да са им живи и здрави!   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 207
Честити сладурчета на Мим4о !! Мерките са им идеални за близначета !!! Да са им живи и здрави !!!
Виж целия пост
# 208
Честито на Анилинда и Мимчо  bouquet  bouquet  bouquet
Аз сега се върнах от лекарката, тоновете на бебчо са ОК и каза че вече е доста надолу бебето, но ме вика пак чак на 17.04  Rolling Eyes че аз може да родя до тогава Thinking и си мисля дали да не отида след 10тина дена пак
Виж целия пост
# 209
Мами, ние сме си вкъщи вече Сега ще папаме, катао имам време ще разказвам!
Целувки
  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия