Клуб на родителите на деца с очни проблеми!!!!!№6

  • 31 818
  • 794
# 30
Стана Добър ден !
Нисои не се вясва Thinkingнито кафе нито закуска тази сутрин Outta Jointша заслабнем Laughing
Виж целия пост
# 31
Добър ден,успех с новия брой на темата
стискам палци на всички които ги чака големи изпитания
Виж целия пост
# 32
 newsm78 newsm78 newsm78
Не стига, че ми е сдухано, ами и вас ви няма.
Айде, тая вечер по-рано да започнем купона, а?
Виж целия пост
# 33
Аз да кажа,че в неделя ще се събираме в къщи да творим,който иска е добре дошъл Hugс дечицата разбира се Peace
Виж целия пост
# 34
Аз няма да дойда, щото в понеделник влизам в болница за химиотерапия.
Но си запазвам правото за другия път. Не че съм особено добър творец, но поне ще опитам !
Виж целия пост
# 35
и аз Mr. Green
Виж целия пост
# 36
Ти пък да не прочетеш нещо, веднага се вдяваш  Joy Joy Joy
Айде, наливай, че стана късно Peace
Виж целия пост
# 37
Мони, интересуваме когато закривахте окото, как точно го правихте.Моля те опиши подробно.Слагахте лепенката сутрин и я махахте вечер?Как се чувстваше детето?Интересувам се, защото Никол изпитва ужас от лепенките.Поради тази причина закриваме окото с едно "капаче", което поставяме върху очилата.Но госпожицата понякога хитрува, а това ме притеснява. 

ми, в началото закривах ме с лепенки,
сутрин лепим, вече махаме, ма много му се разрани кожата от постоянно то отлепване,
та тогава  купихме гуменият накрайник, за който съм споменавала и друг път,
който се лепи на очила та, и който закрива добре окото от всякъде,
да го снимам и да видиш......?
ма, щом хитрува и попоглежда, да знаеш няма да стане така,
само с лепенки му е майка та за хитрушана та,
нека спи с нея, аз понякога и така съм правила, ма като знам за какво го правя,
не ме е интересувало нищо друго
Виж целия пост
# 38
Аз няма да дойда, щото в понеделник влизам в болница за химиотерапия.

е, защо трябва да влизаш,
не е ли да ходиш на процедури и да се прибираш,
ние с баща ми така правих ме
Виж целия пост
# 39
ми да Joy Joy Joy

Виж целия пост
# 40
Еееее, така беше преди 13 години, тая сега е друг модел.
Три дни трябва да съм под лекарско наблюдение  newsm78
Заради странични ефекти  hahaha
Нели, върха си сладурче. Понадигна ми настроението Peace
Виж целия пост
# 41
бабче ти пак сама ли поркаш Thinkingдругите пак се скатават в ъгъла Laughing
Виж целия пост
# 42
Ами да, пак сама !!!!!
Като ви залипсвам ще питате за мен, ама нямааааа hahaha
Виж целия пост
# 43
Пак се задава яко стискане на палци като гледам идната седмица  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Бабче, нема да те оставим да ти пада настроението!
Да вметна и аз набързо, че ние сме на преглед на 1ви, ако се сетите ударете по един палец (за всеки случай).
Пиша от сега, че утре съм на рожден ден и ще се напивааам, наживооо  newsm44! Ах, откога мечтая за този момент  smile3508!  И ако успея да си кача гащите на главата не знам в каква кондиция ще съм тези дни... Tired
Виж целия пост
# 44


Хули, благодаря за постинга в клюто, ние пишем тук, те там, някъде трябва да се срещнем,
все пак. Моите животни ми изгасиха лампата, пиша на светлината от монитора. Лека нощ!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия