Клуб на родителите на деца с очни проблеми!!!!!№6

  • 31 818
  • 794
# 465
Здравейте и от мен...аз съм майката на Богомилчо.
Здравей,Дани Hugдобре дошла при нас PeaceКак е малкия сладур.


Аджелия,а Сиската как е Thinking

бабче, а ти кво се услушваш и не казваш как е минал прегледа на Викито Praynig
Виж целия пост
# 466
Здравей, Дани! Добре дошла сред нас.  
Много ти благодаря...От доста време ви чета, обаче все не се осмелявам да пиша. ММка ме посъветва да се престраша, защото тук ще намеря много нови приятели и мисля, че наистина ще е така... Laughing
А за Богомилчо- той навакса тегло и ръст и всички много му се радваме, почти не му личи, че е недоносен, ако не бяха очичките де.... аз обаче вярвам, че всичко ще се оправи!
Желая на всички дечица да са живи и здрави, и съвсем скоро Клубът да се нарече Клуб на родителите да деца преборили очните проблеми....  
Виж целия пост
# 467
   Здравейте и от мен...аз съм майката на Богомилчо.
Късмет и много добри новини желая за Вики и мама....Стискам палци всичко да е ОК...
Здравей, Дани!
Не така плахо - тук  влиза всеки, който има проблем и всички са добре дошли   bouquet
Чакате новини за Вики,но още няма нищо.
Преди малко звънях, защото се притесних, но чакали още професора.
Както  Ина се изрази - изглежда нещо е станало, щом го няма още.
Продължаваме да чакаме и да стискаме палци.
В момента, в който се чуя с нея веднага ще дам информация  Peace
Виж целия пост
# 468
как е минал прегледа на Викито Praynig
Ще ме извините ... нали съм нова Laughing
та искам да попитам понеже разбрах, че Вики и мама ходят във  Грайсвалд - дали са при проф. Клеменс, защото на мен миналата седмица ми казаха, че той ще бъде в отпуск до края на тази седмица.
Ама е много възможно нещо да не съм разбрала....
Виж целия пост
# 469
Хули, не спираме да стискаме палци и да вярваме, че тази вечер ще ми повод за почерпка Praynig
Виж целия пост
# 470
Даниелка   Hug Hug Hug
Добре дошла!!! Радвам се, че се престраши   bouquet
Виж целия пост
# 471
Здравей Дани, добре дошла!  bouquet
 За Вики ще има хубави новини, сигурна съм и ще пием до забрава.
Аз да ви кажа какви ги съчиних, спрях антибиотика на детето, писна ми от него, с разтройство и повръщане.
Днес няма антибиотик няма и повръщане, ака само един път днес, редичко ама един път не 8.
Ама ха, писна ми момичета, измъчи ми се детенцето.
Ей сега доведох лекар, каза, че няма хрипове.
Барнах и едно чайче по рецепта на gudzy и за сега има затишие.
Само кола не и давам , че сме с Епилепсия и е противопоказна.
Моля ви барнете по една молитвичка за Сисолинка, немога да я гледам толкова бледа и измъчена.
Оф, дълго стана, обичкам ви да знаете.
Хайде бабчето да се включи, имам нужда от добри новини. Hug

Виж целия пост
# 472
Кой ще вади напитките  newsm44
Аз трябва , но не ги мога тези работи......................

Обадиха се. Професора бил крайно доволен оттова което вижда.
Казал, че такова чудо няма - ретината се закача все по-навътре и лявото око вижда. Все по-голям участък от ретината сляга и засега
няма нужда от намеса. Няма вътреочно налягане и всичко е наред.

 Определил е дата 13.10.2008 година отново за преглед.

И евентуално тогава ще каже какво ще се прави по-насетне.
Палцестискането свърши, за момента  Laughing
Еййййй, момичета - Бабет е най-щастливата баба на тоя свят .
Бог не ме забравя, нищо че ми праща изпитания.
Ама, както онзи ден казах - Бог праща изпитания на тези, които могат да се противопоставят.
А с такива приятели като Вас, ще се справим с всичко  newsm51
Виж целия пост
# 473
Бог ми е свидетел, рева от щастие.
Бабче прегръщам те силно. Hug
А Цвети милата ми тя , немога да си представя какво изпитва.
Бог е с тези , които обича, Вики е боец, най-красивия боец, браво, браво, ще порева, ще отида на църква и пак ще пиша. 
Виж целия пост
# 474
БРАВО, мнооооооооого се радвам, направо нямам думи................чути са молитвите, искам да питам баба хулиганка, те ще останат  ли днес в болницата? или се прибират в хотела?
Виж целия пост
# 475
Вече са в хотела. Ако утре има подходящ полет се прибират вБългария.
Виж целия пост
# 476
 Hug Нито за миг не съм се съмнявала, че ще чуем добри новини. Браво на момичетата  bouquet Професорът тепърва ще има да се чуди от постиженията на Вики Peace
Аджелия, турни една маса, каквато само ти можеш да подредиш, за здравето на Вики, Сиси и всички сладури.
Виж целия пост
# 477
 Hug
Поздравления  Hug
Новините наистина са СТРАХОТНИ .... много се радвам за Вики... и за мама и за баба....
Господ наистина никога не ни изоставя, а когато ни е най-трудно ни носи на раменети си и сигурно за това не го виждаме!?
Но днес всички го видяхме...Нали?

Искам да попитам, дали са били при проф.Клеменс, защото го издирвам и незнам дали вече е в болницата?

Виж целия пост
# 478
Бабче  Hug Hug Hug Нямам думи..........!   bouquet Няма по-прекрасни новини!  Party
Виж целия пост
# 479
При проф. Клеменс са. А ти откъде имаш тази информация, че е в отпуск ?
Ина като се върне утре, ще си говорите и ще ти даде връзка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия