Гоблени-21

  • 79 206
  • 519
# 300

Anik@, благодаря ти!  bouquet И колко парички горе-долу е доставката?


Ами на мен по пощата ще ми го изпратят,обикновенно 4 - 4.50 лв някъде ми взимат.Аз от дълбоката провинция рядко мога да посещавам магазини в София и почти винаги си плащам доставки Cry,но то в този живот безплатни удоволствия нямаааа Hug
Виж целия пост
# 301
Anik@,
можеш да поръчаш Вервако тук
http://www.sewandso.co.uk/man2-31.html
Тук предлагат и разни други дизайни-много:)

Хипатия,ти си злато newsm51 smile3501 От раз попаднах на това,което търся  newsm44  Ееее,днес и вчера са ми късметлийски дни  dance newsm18  261uu  Обичам ви всички  baloni

Виж целия пост
# 302
Хипатия, Благодаря! smile3525
а какво означава Marlit? в ключа на схемата има тоеа: знак     DMC   COLOR
                                                                                             I       Marlitt   White
Виж целия пост
# 303
mimi mimi,
виждам ,че си от Бургас.
Според моите записки имате 2 фирмени магазина на Coats , които представят и Анкор

Бургас
ул. "Шейново" 66
Образцов дом ет.2 (магазин №42), Магазин “Конци, гоблени и рамки” и
Бул. “Цар Освободител” №42

Не съм сигурна обаче дали е вярно или дали не са се преместили.
Ако евентуално ги посетиш и още съществуват кажи ми:)

А това е от сайта на Coats
http://www.coatsbulgaria.bg/Products/Embroidery.htm

Anik@,
кой гоблен си избра?
извинявай за любопитството:)
Виж целия пост
# 304
Anik@,
кой гоблен си избра?
извинявай за любопитството:)


Този 

Виж целия пост
# 305
от новите дизайни е мисля.
Много е интересен. На мен ми харесва много и онзи другия , с плетящата овца.
Направи ли поръчка?
Аз мисля от там да поръчам панама. Колко е горе-долу таксата за изпращането?
Знам ,че слагат нещо като ДДС , което не  е кой знае колко.
Виж целия пост
# 306
Някой знае ли какви са тези конци newsm78
Виж целия пост
# 307
от новите дизайни е мисля.
Много е интересен. На мен ми харесва много и онзи другия , с плетящата овца.
Направи ли поръчка?
Аз мисля от там да поръчам панама. Колко е горе-долу таксата за изпращането?
Знам ,че слагат нещо като ДДС , което не  е кой знае колко.


Не,не съм поръчала,мъжът ми ще го поръча,защото е в чужбина и ще го плати с неговата карта Embarassed Подробности по доставката не знам,другата седмица ще имам връзка с него и тогава ще имам повече инфо   Hug
Виж целия пост
# 308
Някой знае ли какви са тези конци newsm78
Анхор- 44 е червено, 265- дръжките- зелено... и т.н.
Виж целия пост
# 309
все се каня да ви питам някой шие ли с лупа и доволен ли е  Чудя се дали да не си купя защото си мисля че по-малко ще се натоварват очите -не че не виждам но да не се напрягам  много newsm78
Виж целия пост
# 310
Някой знае ли какви са тези конци newsm78
Анхор- 44 е червено, 265- дръжките- зелено... и т.н.
Благодаря   bouquetаз си мислех че са някоя неизвестна марка.Ще си ги обърна в ДМС.
Виж целия пост
# 311
deizi,
аз не съм шила с лупа досега, но все съм шила на Аида14, а тя не е ситна.
Но вероятно с някоя удобна лупа е много по-лесно да се шие- особено на лен или на Аида18.

Anik@,
аз току що направих поръчка и разходите по транспортирането са нищожни според мен.
Това дето мислех ,че е ДДС е всъщност митническа такса , пощенските разходи се изчисляват май според килограмите на пратката.
За 4 метра Аида двойна ширина и каталога на ДМЦ/конците/, който сигурно тежи доста/ тя е 6,60 паунда или около 10 евро.
Сега чакам отговор на имейла, сигурно ми проверяват картата:)

Виж целия пост
# 312
Anik@,
аз току що направих поръчка и разходите по транспортирането са нищожни според мен.
Това дето мислех ,че е ДДС е всъщност митническа такса , пощенските разходи се изчисляват май според килограмите на пратката.
За 4 метра Аида двойна ширина и каталога на ДМЦ/конците/, който сигурно тежи доста/ тя е 6,60 паунда или около 10 евро.
Сега чакам отговор на имейла, сигурно ми проверяват картата:)

От коя държава е този сайт,че не погледнах  Embarassed  За поръчката от Вилер разходите по изпращането ми бяха 6.55 ЕURO, тези,ако са по-далече, може и повечко да ми излезе Simple Smile
Виж целия пост
# 313
английски е
Твоят гоблен ,ако бъде изпратен до държава от европейската общност ще има пътническа такса 3 паунда или 4,5 евро
Има и още почти толкова за митническа такса- отново важаща за държавите от европейската общност.
Ето още една от неприятните страни на влизането ни в Европата.Simple Smile

На сайта на Вилер няма митническа такса.
Там разликата е в пътническата. В Европа тя е 6.55 евро, независимо дали държавата е в ЕС .
Ако е на някой друг континент тя е 10,05 евро
Виж целия пост
# 314
anik@, анонимка, паола -- страхотни гобленчета показвате   bouquet  bouquet

 весито - още ли е сте канонизирали бабчето? тази бабка е светица  Crazy даже не мога да си представя да ушия толкова гоблени, че и по три от всеки   bouquet  bouquet

а някой път може срещата да е в някой парк  Flutter я Заимов, я Борисовата
Донсииииииииии -  ooooh! що мълча бре пиле. тези три -четири дена все из заимовата градинка сме вилнели.  Sad можехме да се видим, еееееееееееееххххххххххххх  Sad и аз обичам да ми е шаренко и свежичко  Wink

мириел - страхотно начало  Laughing скоро ще зажужи  Heart Eyes

прасчо - ще проверя дали имам адреса ти и веднага ще ти пусна йероглифчето

Здравчееееее
Цитат
ама чакам Гуди да каже каква е офертата да не ги публикувам!    

каква оферта, кой да подкупва, АЗ????!!! Колко искаш   Sunglasses
Цитат
А и хич не е страшна да знаеш! Много е готина!

и не ми разваляй имиджа  Sunglasses

исках да отговоря на всичко и всички, че и цветничко да го докарам, но зверчето се събуди и тая моята свърши  Hug

та за туй от тук нататък - телеграфно
в долапа беше суууууууууууууууууупер. гоблени хвърчаха на всички страни, конци се мятаха като рибарски мрежи, усмивки и доволни лица - от всички страни. сега, ако не са снимките на Здравчето няма да се сетя кой беше, кой не беше и кой до мен стоеше  Joy
след сбирката нападнахе дружно ДМЦ магазина и някои от нас се снабдиха с неща ценни и безкрайно необходими - ще показвам по-късно
/момичето се държа супер/ някои от нас щяха да организират намирането на влюбени мишки - и аз чакам за тях  Heart Eyes то нали само те ми липсват  Heart Eyes
след това с генико нападнахме и Ланарте магазина - да не се минем  Mr. Green и там се повтори процедурата. не ме изгониха от къщи  Peace

рапорт даден

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия