Гоблени-21

  • 79 206
  • 519
# 315
Ex Goody хич не си страшна Crossing ArmsА тъкмо си мислех че съм намерила с кой да плаша детето Joy Joy JoyРадвам се че сте си изкарали страхотно.Исках и аз ама...трябва и да се работи #2gunfire
Виж целия пост
# 316
Прасчо Перминчетата те очакват в пощата ти  Joy
Виж целия пост
# 317
Прасчо Перминчетата те очакват в пощата ти  Joy
Може ли да ги дадеш в темата,че и ние да ги дръпнем.. Wink
Виж целия пост
# 318
Прасчо Перминчетата те очакват в пощата ти  Joy
Може ли да ги дадеш в темата,че и ние да ги дръпнем.. Wink
Ето ги тук http://mian57.multiply.com/photos/album/191/Permin
Опитах се  да ги дам директно в темата но не успях. Ако има проблем свиркайте, ще ги кача в snimka.bg Rolling Eyes
Виж целия пост
# 319
Прасчо Перминчетата те очакват в пощата ти  Joy
Може ли да ги дадеш в темата,че и ние да ги дръпнем.. Wink
Ето ги тук http://mian57.multiply.com/photos/album/191/Permin
Опитах се  да ги дам директно в темата но не успях. Ако има проблем свиркайте, ще ги кача в snimka.bg Rolling Eyes
На мен ми иска парола.. Tired
Виж целия пост
# 320
Хайде и аз да се похваля до къде я дотиках с моя гоблен, но ще ви покажа две снимки, преди разшиването и след него. Извинявам се за големите фотоси, ма немам време да ги намалявам.

ПРЕДИ РАЗШИВАНЕТО



СЛЕД РАЗШИВАНЕТО



Абе, момичета само за ли не мога все още да влизам в гоблените? Все още ми пише профилактика, дали е от БТК-то АДСЛ-ла Cry
Виж целия пост
# 321
Марулка не си само ти. И аз не влизам  Sad
Виж целия пост
# 322
Браво Марулич! Таке е по-хубаво!  Peace

Марулка не си само ти. И аз не влизам  Sad

Аз пък влизам без проблем!  Peace
Виж целия пост
# 323
Според мен е от интернет доставчика и много ме е яд за което  #2gunfire
Виж целия пост
# 324
Ах,мамка му и прасе! ADSL - а се бъзика с нас.И аз не влизам.
Виж целия пост
# 325
marulka
струвало си е разшиването, получава се много добре:)

Междувпрочем и аз нямам проблем с влизането в гоблените.
Имала съм само тогава ,когато сървъра е хакнат, но тогава никой не може да влезе.
Не знам коя е причината, но виждам ,че това е проблем за доста потребители.
Форума ту се появява -ту  изчезва според някои от тях
Има една тема по този повод.
Защо не попитате администраторите на форума?
Предполага се ,че те най-добре знаят дали причината е у доставчика или някъде другаде
Едва ли причината е ,че сте с АДСЛ. И моята връзка е такава.
Да не би нещо с интернет браузъра да е е наред?
Виж целия пост
# 326
Прасчо Перминчетата те очакват в пощата ти  Joy
Може ли да ги дадеш в темата,че и ние да ги дръпнем.. Wink
Ето ги тук http://mian57.multiply.com/photos/album/191/Permin
Опитах се  да ги дам директно в темата но не успях. Ако има проблем свиркайте, ще ги кача в snimka.bg Rolling Eyes
На мен ми иска парола.. Tired
Ketri извинявай мила, но сега пробвай пак .Направих корекция , но като не разбирам тоя пусти  #2gunfireинглиш. newsm78 Ако не става който знае да помага кое да настисна за да го виждате.
Виж целия пост
# 327
Хипатия, и аз съм доволна от резултата след разшиването. Преди ме дразнеше и ми приличаше на ехографска снимка, сега е добре и се надявам скоро да го приключа.
А иначе как да питам модераторите като не мога да влезна във форума  Mr. Green newsm78

На мен ми се щеше и да споделя във форума, че ключът на това Вервако е сбъркан, виждам, че го шият доста, но е сбърканият вариант. Ако не бях видяла там, че и на бебето на черната панама е със сбъркан ключ, също щях да го ушия грешно, просто искам да съм полезна, както преди това други момичета са били добронамерени да споделят грешката на Малыша Peace.

По скоро някоя любезна съфорумка може да пита от наше име защо така не можем да влезнем в гоблените. Ето че за сега ставаме три гобленарки с информационно затъмнение  Sad

Сисак, Пепи  Hug
Виж целия пост
# 328
        Ох и аз в групата на информационно затъмнените. Все ми излиза, че форумът е в профилактика. Да не би пък наистина да е от ADSL - a?
Виж целия пост
# 329
Аз вече почти съм сигурна, че причината е в АДСЛ-а, защото като си бях в София там доставчикът ни е друг и влизах без проблем, тук във Варна не мога, ето защо си мисля, че в БТК е проблема.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия