Гоблени-21

  • 79 205
  • 519
# 345
 miangelova ,благодаря ти.. Hug

Сега да си кажа,да не ме чакате,Гери и Доби.. Heart Eyes
Ходих в магазина "за мишки"днеска ,че вчера нещо валеше..
Срещах даже и мацката с къдрите,и се разбрахме за понеделник да ида да я взема от горния магазин,
че бабата беше забравила.  Close
Така че,мили мои нъц,за днеска. Tired
Виж целия пост
# 346
 newsm78 при Марулка стана, а и тя е на БТК
защо не отвориш пак същия файл и да видиш дали последните два реда са там?
изглежда, че ако файла не се запомни (с тях) нищо няма да си направила  Hug
не съм специалист, това са само предположения - дано и при теб скоро се оправи

кетриииииииииииииииии -   bouquet  когато-тогава и колкото-толкова bouquet  то ще рече човек, че всичко съм ушила и сега само до тези мишки съм опряла  Joy
Виж целия пост
# 347
newsm78 при Марулка стана, а и тя не на БТК
защо не отвориш пак същия файл и да видиш дали последните два реда са там?
изглежда, че ако файла не се запомни (с тях) нищо няма да си направила  Hug
не съм специалист, това са само предположения - дано и при теб скоро се оправи

Вервай ми,че десет пъти съм го писала,трила,пак писала,запаметявала и вече изпуших и се отказах  #Crazy В края на краищата, след като администраторите са преценили,че ще отрежат достъпа на част от потребителите и те не са им нужни, коя съм аз,че да ги убеждавам в противното?
Виж целия пост
# 348
smile3521 видях аз сега - дръж се бебчо - smile3508 идвам

а за форума - и аз бях така smile3515 докато не можех да влизам тези дни

прасчооооооооооооо - качих схемата на моя сайт във видео - свалай от тук http://dobrinka.multiply.com/video/item/13/china_family.zip (ако не стане пиши адресче и ще те оправя)

не помня кой пусна перминчетата с маковете и със слънчогледите - имам питане  - ключа проверен ли е?
...

 smile3534
Аз пуснах перминчетата но не съм проверявала ключа подробно , но мисля че е вярен.
Виж целия пост
# 349
След обясненията на Goody и аз вече влизам в другия форум.
Виж целия пост
# 350
Anik@ - никъде не са написали, че има забрана на достъпа на който и да е от потребителите  Confused явно проблема не е и в  АДСЛ  Confused Confused ще следя темата и ако се появи ново указание ще го пусна и тук  Hug

миангелова - ще ги натисна на шиене, пък каквото сабя покаже  Mr. Green
Виж целия пост
# 351
След обясненията на Goody и аз вече влизам в другия форум.

Ето това е при мен в папка hosts



Goody,не съм споменала за забрана,а за незаинтересованост от свободния достъп на всички потребители  Peace
Виж целия пост
# 352
Здравейте на всички. Приемате ли още новаци ?
Ей успяхте да ме запалите отново с тези гоблени .  Не бях хващала иглата от има-няма 6 години (с изключение на иглите за шевна машина, защото да шия дрехи е другото ми умение) докато не попаднах в този форум. Чета ви още от първата тема, ама едвам смогвах да разглеждам всичко – то не бяха схеми, то не бяха красоти сътворени от вас, абе просто сте чудесни – нямам думи.
Преди знаех, че има  някакви български гоблени и Вилерови, а за други фирми и дизайни не бях и чувала, а сега колко се обогатиха моите познания благодарение на вас – леле, леле направо съм си била много изостанала в тази област. Преди години бях ушила един вилеров  -“ Триръката мадона”, ама не съм сигурна дали е оригинален – донесоха ми го готова комплектовка без номера на конците и самите те бяха едни по-дебели от ДМЦ и по-лъскави и се шиеше само с една нишка, но нямам база за сравнение. Майка ми и тя има много ушити вилерови гоблени и всъщност тя ги купи уж за оригинални общо 4 гоблена “Триръката мадона”,  “Сиси”, “Пророк Йеремия” и “Възкресението” като “Сиси” ми го подари след ушиването. Ако някой е шил оригинално комплектовани вилерови гоблени надявам се да обменим опит и да сравним конците.
 В момента любими са ми гоблените на Дименшънс. Свалила съм си доста техни схеми, дори уших вече един от тях – Ангелска целувка  - нали трябваше да има с какво да се похваля като се включа при вас. В момента шия вече втори техен гоблен - Mother's Joy,  но още съм в самото начало. И двата си ги комплектовах по схеми от нета и конвертирах конците в ДМЦ – пак благодарение на вас, които ме “светнахте” на тези техники, за което съм ви много благодарна !!!
Хайде спирам засега, че стана много писането. Като кача снимките в нета ще ви ги покажа.
Виж целия пост
# 353
какво ще кажете за  комплектовките на Заря-София  доволни ли сте   аз не съм  шила техни но видях че са с пъпетс  конци  и не им са скъпи гоблените дали да не си купя- това се чудя  Някой ако е шил моля да си каже мнението  baby_neutral
Виж целия пост
# 354
Дейзи това е на ТПК"Заря"! Ших го миналата година! Струва ми се сполучливо!  Peace Но компектовката не беше с Пупетс, а с Мулине!  Wink

vvvitality добре дошла при нас!  Hug
Виж целия пост
# 355
vvvitality добре дошла  bouquetще чакам с нетърпение да покажеш ушитите на Дименшънс.
deizi аз имам един започнат пезаж с пъпетс на фирма Заря и е много сполучлив Blush
Виж целия пост
# 356
Мацкиииииииииииииииииииииииииииииииии, компа ми се беше скапал, та почти умрях без нет тия дни.
ами и сърцето ми прескочи кат ми казаха,че тряя се преинсталира Уиндолса и мислех,че всички схемички ша ми се затрият, ама ги спасиха  Laughing
айде отивам да шия  Wink
Виж целия пост
# 357
Катееее, погна ли ги орхидеите, ще го свършиш преди мене, ейййййй  Hug
Виж целия пост
# 358
 donsita-разбирам те -нали и аз го преживях наскоро и се радвам,че са се спасили
vvvitalityдобре си дошла
на вас момичета,едно голямо smile3501за постоянството ,организацията и хъса
и аз имам мерак, но нямам време -децата и аз сме лепнали пак гадно вирусче,но не пропускам да ви гледам и чета ,та като стана на въпрос малко по назад някой спомена за черна панама-може ли малко повече инфо откъде ,колко струва ,че при нас няма ,а ако някой е шил нещо такова да покаже моля ,че ми е безкрайно любопитно
Виж целия пост
# 359
И аз съм тук с въпрос Hug
Значи това понятие 1:4 ми е страшно непонятно, в смисъл какво значи
---- че гоблена се шие един символ с четири бода
---- или че в едно квадратче от панамата влизат 4 от схемата /т.е.1:1/
Как да разбера кога за какво е  newsm78/сори малко тъпо ама ме обърква/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия