Гоблени-21

  • 79 206
  • 519
# 330
Момичата аз влизам без проблем във goblenite.com , не мога да вляза само когато правят профилактика, но скоро я нямало такава. Причината е някъде при вас. Кажете кого и какво да питам веднага ще трясна по един въпрос.
Виж целия пост
# 331
Аз влизам без проблем.Съдейки по това което се пише във форума проблема не е у вас а все още сайта не е оправен както трябва Mr. Green
marulka чудесно се получава Peace
Виж целия пост
# 332
Ketri , скъпа дето ще те мисля ще го отвориш ли няма ли, реших и ти метнах Perminite в пощата ти , ако съм те притеснила с това ме  #2gunfire
Виж целия пост
# 333
marulka,
бих информирала обществото на гоблените , но за съжаление не пиша там,
 само от време на време хвърлям по едно око , за да видя ,че всичко си е по старому:)
Но съм сигурна ,че все някой ще ги информира за ключа, за да  не разшиват. Разшиването може да ти почерни цялото удоволствие.
Както и непълна схема.
С втория проблем се сблъсках снощи, разчертавайки панамата за котето.
Оказа се ,че липсват 4  вертикални реда . Ще се опитам да ги дорисувам ,ама ми мина угасна желанието Simple Smile

miangelova,
направила си видими  схемите, не се притеснявай.
И тъй като са хубави пейзажи смятам ,ако ти не ги сложиш в темата Пейзажи, да го направя аз.
Естествено ,ако нямаш нищо против:)
Виж целия пост
# 334
marulka,
бих информирала обществото на гоблените , но за съжаление не пиша там,
 само от време на време хвърлям по едно око , за да видя ,че всичко си е по старому:)
Но съм сигурна ,че все някой ще ги информира за ключа, за да  не разшиват. Разшиването може да ти почерни цялото удоволствие.
Както и непълна схема.
С втория проблем се сблъсках снощи, разчертавайки панамата за котето.
Оказа се ,че липсват 4  вертикални реда . Ще се опитам да ги дорисувам ,ама ми мина угасна желанието Simple Smile

miangelova,
направила си видими  схемите, не се притеснявай.
И тъй като са хубави пейзажи смятам ,ако ти не ги сложиш в темата Пейзажи, да го направя аз.
Естествено ,ако нямаш нищо против:)
Хипатия нямам нищо напротив ако ти ги виждаш ги пусни в тема пейзажи. Правих опити но бяха неуспешни. С компю съм малко на Вие за съжаление, затова моля за извинение.  bouquet
Виж целия пост
# 335
гоблените.ком работи Simple Smile профилактиката би трябвало да е свършила за всички  Hug
проверих в темата за проблеми и копирам това съобщение на Динко

Цитат
Здравейте,
Ако още виждате стария форум, най добре отворете този файл
C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts
и напишете най-накрая тези 2 реда:
83.148.104.25 goblenite.org
83.148.104.25 www.goblenite.org
След това рестартирайте браузъра. След 1-2 месеца ако се сетите влезте пак в него и ги махнете


това е доуточнението на ТДК

Цитат
Аз вече ти отговорих, но за всеки случай и тук да го напиша!
Аз го направих с Word Pad!
Но предполагам, че с всяка текстова програма ще стане!
Може би, не съм сигурна, но трябва да се запише само със Save, а не със Save As!

марулка - може ли ключе за хлапето  Praynig аз си ги конвертирах, но искам да не стават грешки

 Hug Hug Hug Hug   bouquet
Виж целия пост
# 336
Гуди, аз май съм тъпа и не разбрах какво точно трябва да направя, така ще си остана без форум.

А за ключето на кой гоблен питаш, за Малыш ли? Дай мейл. Принципно ключът е с Мадейра, аз си ги обърнах в ДМЦ и така го ших.
Виж целия пост
# 337
marulka--така наистина е по.добре ,но ти това го знаеш.
аз също съм към бтк-а и мисля че от 2-3 седмици не мога да влизам,макар че за момент ми пращат съобщение че има нови отговори ,но като реша да влизам ми вика да си гледам работата и след това ми дава съобщение че се update
Виж целия пост
# 338
Гуди, аз май съм тъпа и не разбрах какво точно трябва да направя, така ще си остана без форум.

А за ключето на кой гоблен питаш, за Малыш ли? Дай мейл. Принципно ключът е с Мадейра, аз си ги обърнах в ДМЦ и така го ших.

да, за момченцето на черна панама ми е питането  Heart Eyes
 Peace имам схемата, знам за разменените знаци, конвертирах си ги с един от конверторите Мадейра-Дмц, но не искам да правя грешки и затова реших да се възползвам от твоето know-how  Flutter st_dobri@abv Heart Eyes

а за обяснението  Crazy само копирах, даже не се опитах да разбера какво казват  Crazy схванах само, че не е от АДСЛ-а и реших да ви успокоя  Hug

сега проверих

отваряш моят компютър/My Computer ако windows ти е на английски
след това С:, после ... докато намериш файл Hosts  с разширение (упс, при мен не пише разширенията) когато се опиташ да го отвориш те пита с коя програма, избираш бележник/word pad и се отваря страничка
в нея като последни два реда написваш или paste-ваш  Blush червеничките два реда
и би трябвало да стане  Hug


Цитат
C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts
и напишете най-накрая тези 2 реда:
83.148.104.25 goblenite.org
83.148.104.25 www.goblenite.org
Виж целия пост
# 339
miangelova,
благодаря ти, сложих ги:)


 marulka,
в цитираният от Goody цитат се има предвид ,че трябва да отвориш папка WINDOWS, която обикновено се намира на дял С на компютъра, там е папка system32. Кликваш и на нея и вътре има и папка drivers. Кликваш и на тази папка и има още една папка , наречена е etc.
И вече в тази папка се намита един файл - hosts, който се отваря и се дописва това дето трябва да се допише.
Обаче Динко е забравил да каже ,че на много компютри тези папки са невидими, за да не стават недоумици именно като това дописване.
Честно казано не знам кой им е проблема. Ако ги питаш тях те проблем нямат.
И си е така, проблема е на потребителите. Всеки да се оправя както може.
Опита ли се  се да отвориш форума с друг интернет браузър?
Виж целия пост
# 340
Аз влизам без проблем, провайдера ми е кабелната телевизия.
Според мен проблема е в бтк.
Виж целия пост
# 341
Ееее, Гуди, стана!

Вече влизам у форума! Иначе имаш поща.
Виж целия пост
# 342
браво, браво:)
Знам каква трагедия е да не можеш да влезеш в любимия си форум:)
Виж целия пост
# 343
 smile3521 видях аз сега - дръж се бебчо - smile3508 идвам

а за форума - и аз бях така smile3515 докато не можех да влизам тези дни

прасчооооооооооооо - качих схемата на моя сайт във видео - свалай от тук http://dobrinka.multiply.com/video/item/13/china_family.zip (ако не стане пиши адресче и ще те оправя)

не помня кой пусна перминчетата с маковете и със слънчогледите - имам питане  - ключа проверен ли е?
...

 smile3534
Виж целия пост
# 344
гоблените.ком работи Simple Smile профилактиката би трябвало да е свършила за всички  Hug
проверих в темата за проблеми и копирам това съобщение на Динко

Цитат
Здравейте,
Ако още виждате стария форум, най добре отворете този файл
C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts
и напишете най-накрая тези 2 реда:
83.148.104.25 goblenite.org
83.148.104.25 www.goblenite.org
След това рестартирайте браузъра. След 1-2 месеца ако се сетите влезте пак в него и ги махнете


това е доуточнението на ТДК

Цитат
Аз вече ти отговорих, но за всеки случай и тук да го напиша!
Аз го направих с Word Pad!
Но предполагам, че с всяка текстова програма ще стане!
Може би, не съм сигурна, но трябва да се запише само със Save, а не със Save As!

И дописвах тези неща и рестартирах и пак не става! И аз съм на БТК,какъв е проблема,не схващам Sad  При всички случаи,обаче,не смятам да се сменя доставчика,заради един форум  Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия