Гоблени-21

  • 79 205
  • 519
# 90
Добро утро и аз да се появя раничко  Mr. Green

Да се похваля разших всичкото и започнах да шия на ново, адски съм доволна от резултата и вече не съжалявам, че разшивах. Снощи до късно ших, тази сутрин пак, че да наваксам разшитото и да продължавам напред.
Виж целия пост
# 91
Добро утро и аз да се появя раничко  Mr. Green

Да се похваля разших всичкото и започнах да шия на ново, адски съм доволна от резултата и вече не съжалявам, че разшивах. Снощи до късно ших, тази сутрин пак, че да наваксам разшитото и да продължавам напред.
браво Hug на тебе, гот е щом човек е довелен от себе си ,
Виж целия пост
# 92
Добро утро!
Аз съм се тропнала пред ТВ-то с кафе и гоблен... ама пак разшивам това дето ших снощи. Хич не ми върви.....
За първоаприлската среща, ще гледам да се включа, но само в частта с бюфета, за продължението няма да успея, все пак, ще трябва да се върна на работа...
Виж целия пост
# 93
вторник 12:00 първоаприлска среща в долапа
...
всички са добре дошли  Hug
айдееееееееее брееееее,
никой ли не иска да ме види  Flutter аз съм Убавиня  Crazy
китааааааааа - като видят мен ще претръпнат и после ти си наред  Laughing
джуриииии - ммммммммм хубаво  Hug точно от кафенце имам нужда - стягам багажи и нямам време да дишам  Confused
марулке Heart Eyes добре си решила и направила Heart Eyes нали трябва да ти е приятно да го гледаш след това
Виж целия пост
# 94
Гууди, специално съм си сменила програмата, та да дойда да те зърна поне за час  Peace Аз съм в долапа на 1ви в 12 - пу пу да не ми мине някой дзвер пътя...

И аз снощи ших доста от малкия пермин с маковете - довърших го, днес само бекстича ми остава и ще показвам. Но няма да рамкирам, че ние се подвизаваме в една стая и вече няма стени за закачване...Ще складирам за големия апартамент - живот и здраве скоро  Praynig
Виж целия пост
# 95
geniko, слънчо  Rolling Eyes с предишното мнение разказах игричките на гобленчетата ти, но имам да допълвам  Hug
Blush аз плюх, плюх по моя и го уших само сащото беше подарък на бебо, не е каквото обикновено правя, но се получи прилично  - малко ме е яд, защото очаквах да е нещо по-добро, но все пак става. така, че не ме слушай, уший си ги и дребчовците ще им се радват  Hug
весито, иваничка - вече рия с копитца. ще преживея и пътуването и всичко като знам, че ще ви видя на живо  Wink
донсиииии, прасчооооо, къде стееееее?

кой ще носи фотоапарат? да знам до кого да седна, че да не вляза в кадър  Wink
Виж целия пост
# 96
тук съм, тук съм, ама лепчото ми виси в ръцете.
пазарих мъжо да го гледа на 1ви, та дано стане и долитам  Mr. Green
Виж целия пост
# 97
А мога ли да помоля ако има някъде схеми на тези 4тири сезона -

http://www.milenastyle.com/151proletBIG.htm

http://www.milenastyle.com/151lqtoBIG.htm

http://www.milenastyle.com/151esenBIG.htm

http://www.milenastyle.com/151zimaBIG.htm

Много са ми чаровни и мисля да ги започна  Peace

Виж целия пост
# 98
А мога ли да помоля ако има някъде схеми на тези 4тири сезона -

http://www.milenastyle.com/151proletBIG.htm

http://www.milenastyle.com/151lqtoBIG.htm

http://www.milenastyle.com/151esenBIG.htm

http://www.milenastyle.com/151zimaBIG.htm

Много са ми чаровни и мисля да ги започна  Peace



Тези сезони са копирани от Panna Laughing Имам оригинал на два от тях,искаш ли ги? Hug
Виж целия пост
# 99
Искам, искам  Mr. Green
Виж целия пост
# 100

Sorry,сега като ги разгледах,видях,че съм те подвела-не са същите Cry Нещо подобно,но не точно,затова си и изтрих поста Embarassed
Държиш ли на същите,или да погледна какви схеми на сезончета имам в архива Hug
Виж целия пост
# 101
Аника, на мен тези ми харесват. Аз имам другите сезони - мисля че Вилеровите бяха- но си харесах тези. Но ти благодаря за предложението  Hug
Виж целия пост
# 102
Скоро си ги дръпнах схемите ама са ми на компа и  не помня от къде съм ги дърпала, ако искаш дай е-майл. И са .pat файлове
Виж целия пост
# 103
Момичета, разбрах, че си правите първоаприлска среща в София. Тук при нас тогава се чества празник на приведения зет и на тъщите!  Laughing Вие какво ще празнувате?  Wink
Виж целия пост
# 104
Момичета, разбрах, че си правите първоаприлска среща в София. Тук при нас тогава се чества празник на приведения зет и на тъщите!  Laughing Вие какво ще празнувате?  Wink

 Mr. Green Mr. Green ще празнуват моето идване в София  Crazy
Весито - аз ги уших, мога да снимам схемите, но нямам ключ. моите са са готова комплектовка на Милена стил Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия