Хабиби я нури ла ен ~ очаква ви приказен арабски ден~::~62

  • 30 959
  • 285
# 210
наде-това на последната картинка сърми ли са или май виждам някакви червеичета вътре? #Crazy newsm78

Ауууу, секси, каква варненка си, като не разпознаваш морските череши от пръв поглед    Laughing Hug

Наде, имаш ли представа с какво са увити тия скариди? Чак ми стана интересно дали се яде "опаковката"  Thinking
Виж целия пост
# 211
Привет  Hug
ААА, Лиле, недей така, душа... Приех забележката ти като намек /относно това, че нямаш доверие на тези, които са си изтрили албумите/. Просто не искам да ме виждат прекалено много хора, затова ви се показах за кратко и толкова. Ако си забелязала- не съм си казала и името, и града, в който живея /освен на двама- трима и то- на ЛС/. И това не е защото ви нямам доверие, а просто да не налети някой мой ученик случайно или не в този форум. Не искам личния ми живот да става достояние на всеки, достатъчно ми е, че го споделям с вас... Пак задълбахме темата с албумите  newsm78
Ох, и аз искам да си купя нови обувки. Откога се каня да си направя гъдел на душата, ама си намирам други занимания. Утре- пак на разходка край Дунав...
Лека вечер на всички  Heart Eyes
Виж целия пост
# 212
Наде, имаш ли представа с какво са увити тия скариди? Чак ми стана интересно дали се яде "опаковката"  Thinking
Не, но предполагам, че е нещо с което се варят и се поднасят с него за да не изстиват. Може да има по-знаещи от мене във форума Simple Smile
Виж целия пост
# 213
Здравейте момичета.Цял ден чета с така присвито сърце за обидите които е понесла Марси .Дори и да са от напълно непознат,дори да знаеш,че са от недорасъл за човешкото разбиране ,зная как боли и и съчувствам.Всеки човек има право на личен избор, избор за път в живота .Махни с ръка и отмини ,игнорирай тази особа , оплачи се между приятели за да ти олекне ,много често хората не осъзнават колко силно е влиянието дори на една дума,камо ли нападки за семейството.Все си мисля,че лек за убидните думи е хубавите приказки с близки.Веднъж едно момиче се държа ужасно вулгарно с мен в скайп,аз дълго и отговарях без нито една кофти дума,използвах най-учтивата форма която съществува ,но тя все същото си знаеше.Тогава ми олекна ,бях направила всичко възможно,за добрия тон ,а тя доказа колко струва като човек, не съжалявам за нищо което ми каза,само я съжалих  като личност,която един ден ще отглежда деца , за които ще е за пример. Смесените бракове са обогатили много нашето самосъзнание и то за добро.Ако по някакъв начин аз съм в тежест на някой ,приемам само съвети , но не и упреци.Та така ,мрачно ми е нещо ,а гледам ,че и вие не писахте за това, спирам ,че много е дълго май. newsm78
Цитат
Наде, имаш ли представа с какво са увити тия скариди? Чак ми стана интересно дали се яде "опаковката"
мисля, че са оризови кори ,от рода на оризовите спагети ,те стават така прозрачни след варене  chef
Виж целия пост
# 214
абе хора къде сте? аз една вечер ще остана до късно и няма никой......а снощи като спинках много активно участие имало.....май всичко живо в събота на гизме!!!
Виж целия пост
# 215
 hayati ,чета и не схващам ...и се чудя на простотииите на някой хора .Как може да обиждат или да осьждат някой,че сте омьжени за араби .Ами там Вие повикало сьрцето и няма нищо странно.Толкова красиви деца има от тези смесени бракове.Че някой като са женени за бьлгари то един живот живеят .......
Имам приятелки едната е женена за иракчанин,другата за ливанец ,нищо странно не виждам ,само дето ми правят едно кафе +нещо /подправка/.
бях писала и сега го написвам пак много малко знаем за културата и бита ,а телевизията и филмите дават някаква  грешна имформация в не добра светлина.
Едно момиче от форума беше писала за нейната свекьрва , че гледала филм и после отишла при нея и се изцепила ---- Бре,бре  то и негри имало добри...представя те ли си тази женичка с каква представа е черен значи лош.е хорската простотия граници няма
хайде   лека нощ  bouquet
Виж целия пост
# 216
Здравейте, момичета. Искам да споделя с вас нещо, което е важно не само за мен, а и за други съфорумки. Тези, които имаме приятели (някои и съпрузи) от Египет - моля да се запознаем с "жестоката истина"! Това, което ще видите по-долу с червени букви, е съобщение, което получих на лични. За да не злоупотребявам с името на потребителя (може и съвсем добронамерен да е) - няма да го изпиша тук за сега. А въпросния човек, явно с интерес следи форума и темата ни - ще прочете моят отговор тук, и понеже е проявил любезност, ще се възползвам да си задам въпросите. Става дума ето за това:

az jiveia v Egipet ne se zablujdavai tuk braka niama cena vsi4ki koito poznavam maje sa jeneni po niakolko pati az jivea v Hyrgada trsit 4ujdenki po evtini sa mnogo lajat bednosta e goliaama ako neshto te interesuva po konkretno pitai

Съжалявам, че е на латиница, копирах и пейстнах тук.

Сега, моите въпроси към юзера са следните:
1. Казваш, че живееш в Хургада... Хубаво място за летния сезон. Само в Хургада ли се подвизаваш?
2. Аз познавам 5 момчета от Египет, само един от тях е вече разведен, бил е женен само жеднъж... Та, мисълта ми е, как ги прецени всичките египтяни и ги сложи в един общ кюп??
3. Бедността... Египет е изключително бедна държава, не знам да има човек, на който да не му е ясно това... Ако, обаче, имаш предвид за това, че "trsit 4ujdenki po evtini sa" факта, че ще "спестят" от купуването на булката и подаръците, които ще и подарят - попитай мамите, които вече са минали по тоя път дали не са се "възползвали" пълноценно от тази си "облага"... Или попитай мен дали аз няма да се възползвам, евентуално...
4. "Брака няма цена" ми изглежда дооооста обобщено...
Сега, аз не казвам в никакъв случай, че в думите ти няма истина. Но това, което искам да кажа, е че да се обобщава по този начин най - малкото е безсмислено. Всеки човек носи своята отговорност. От доста време общувам с араби, знам много добре за намеренията на повечето да се омъжат за европейка за да си уредят "визовия проблем"... Но мисля, че има хора и хора както тук, в БГ, така и там, в Египет и Арабия като цяло...
Ако искаш да споделиш нещо - направи го тук. Извини ме, че поствам съобщението ти тук, но тъй като намеренията ми към хабибито са сериозни, бих искала съвет и подкрепление от "тежката артилерия". Ако не искаш да постваш тук - няма проблем...пиши на лични, но факта, че няма никаква информация около ника ти и броя на публикациите ти е 0 ме навява на мисълта, че си си направил/а регистрация тук само за да ме предупредиш...а от тук пък ми изниква въпросът - с какво съм заслужила подобна загриженост...??  newsm78

Благодатя ти на теб за това съобщение, както и на мамите за това, че го прочетоха и, надявам се, ще вземат отношение.

  bouquet  bouquet  bouquet за всички!!
Целувки  Heart Eyes
Виж целия пост
# 217
Майка ми като я питат " ама зет ти арабин ли е ?" а тя отговаря " арабин ама е по бял и от дъщеря ми, и си ми е много добър".Първите години се накъсаха да ми носят една книга,да съм се научила за какво става въпрос "Не без дъщеря ми", а аз се заливах от смех,щото никой не ме пита как съм, ами ми казват колко страшно било.Мина много време, научих се да ги приемам и повече да разбирам тези ,които не ме разбират.Мислех си ,че хората са станали по толерантни,за това и много се разтроих от тази случка с Марси, а само тя си казва. Сега хич не ми и пука, ама тези глупости оставят много трайни белези.
Виж целия пост
# 218
че и тази книга май допренесе много  да не се гледа добре  на брака с араби.
я не си разваляй те вечерта  ,кажете нещо весело и да не ми забравите рецепта с много сусам.
Виж целия пост
# 219
абе туи което си го мисля е тъпо де,ама неможе ли да се сложи нещо като парола на форума или да се одобрявят хората които влизат и да се знае кои е вътре и какво що?да не стават такива изцепки както с албума,и разни недобронамерени съобщения и обиди.просто хората завиждат-това е.нека си завиждат,ама те дразнят бе... #2gunfire чак вече почвам да се ядосвам,какво си пъхат гагата където не им е работа.нямам думи ooooh!
Виж целия пост
# 220
sexymomiche,това е невьзможно погледни колко регистрирани има в форума
73 362 Потребители.....всички четат  различни теми и  има добронамерени , но и другите не са малко .Една мама беше писала ,че тоста тенейджери  влизали и пускали разни темички като най глупавата наскоро -как да направя аборт в 7месец или подобни глупости и се майтапяли с мамите ,а бе нямам думи.
мими ,видях че четеш ,какво стана с тебе бе душо?
Виж целия пост
# 221
Eye of Ra - абе , душе , то от 100 км. прозира , че е дело на сополиво хлапе тая работа - абе я ....че вече много се ядосах ....
Ако е препатило момиче , ще ти се представи и ще ти опише нещата ясно и точно , а то ...дечурлигата са във ваканция , имат лични компове и най - безпризорно се ровят по сайтовете и се включват с врели некипели ...
И имам една идея , какво ще кажете , да се обърнем към Татти и да го помолим да направят следната промяна в правилата - потребител без определен брой публикации да не може да праща ЛС - ми то сега всеки прясно регнал се келеш и айде разпраща простотии и обиди . Те го блокират , той пак се регне и същата история - какво ще кажете ?!? А защо не и условие за време да има , напр. след 50 публикации и 1 месец от регистрацията , тогава до може да праща ЛС .
Кажете си мнението , не е проблем да дооформим идеята и да я предложим на ръководството на форума . Поне тези келешки истории ще се ограничат по някакъв начин .


п.п. Раче , Ели тук съм , но се моткам в готварския  Embarassed- попаднах на една сладка индийка как прави питки и т.н. и си се ровя за едни кюфтенца с булгур ..... не сте сами споко - шефа е приспан щастливо  Joy
Виж целия пост
# 222
здравейте и от мен аз съм рени приятно ми е да се запознаем. Simple Smileедна песен и от мен поздрав за всички.    http://www.youtube.com/watch?v=KJ43SkqH574&feature=related 
Виж целия пост
# 223
Браво Рени - престраши се !
Ха , добре си ни дошла !

Когато искаш и можеш разкажи ни нещо повече за себе си - къде живееш и др. такива подробности ( но без имена и т.н. , че лошите дебнат ) Laughing  bouquet
Виж целия пост
# 224
Добро утро!! До късничко сте поседяли!   bouquet  bouquet

Рени, добре дошла!! Виж в какъв важен момент идваш! браво на теб! Чувствай се удобно!

Хаяти и другите, които говорят за "Не без дъщеря ми" - и на мене ми я спомена тази книга като предупреждение и едва ли не доброжелателност една особа, при  това жена, която тук управлява огромна фирма с много дейности ... бизнес голям, но той не й е помогнал да разшири представите си.

Ра, такава загриженост към тебе на лична и от анонимен доброжелател.

Раче, на теб питки с много сусам ли ти се иска за правиш? Днес ще видя какво изпитано има в моите бележници. Римите напредват - за момиченцето - пиша като за начална страница на албумче.

За това -да има повече правила за потребителите на форума - да, аз приемам - който не може да се контролира и да поема отговорност сам, трябва да бъде "озаптен".

На мен ми е много смешно - като дойдат при мене колеги от Бг и ме попитат "ама какъв подарък да ви купим?" .... Ами, мили хора, не ми купувайте подарък, всичко си имаме, добър е Господ, но спрете да ни коментирате -това е най-важния подарък. ... Че най-малкото, като сме така различни, в семейството говорим 5-6 езика, а повечето от колегите не могат една автобиография да си напишат на език, различен от българския, без да имат сериозни затруднения.

Другата велика глупост - как нашите деца са резултат от това, че ние като жени имаме "леко поведение" и ходим с араби и децата ни ще страдат заради нас - с различен външен вид и имената им различни..... освен да кажа, че от толкова смесена кръв се раждат здрави деца, а за имената - има толкова имена, които са арабски, персийски, келтски,славянски, гръцки и ги носят хора по целия свят.

Има и още една любима забележка- как жени, които нямат мяра на желанието си ... ходят с араби. И това вече - малко не е прилично, но ще го споделя, че ми е смешно, кара съпругът ми да се смее е казва "Пак ти го е казал някой, който няма търпението и културата да си намери и задържи истинска жена до себе си и кара на филми и списания."

Хайде успешен ден.
Тук така вали - от снощи и не мога да свърша това, което бях намислила.

Поне садих цветя в сандъчета.
         
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия