Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Каква е програмата Son-rise и някой използвал ли я е лично?
Какви са мненията относно задължителното посещение на училище за деца на 6 години?
Как да помогнем на децата си да преодолеят липсата на апетит?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Каква е програмата Son-rise и някой използвал ли я е лично?
-
Какви са мненията относно задължителното посещение на училище за деца на 6 години?
-
Как да помогнем на децата си да преодолеят липсата на апетит?
-
Какви са мненията за програмата Son-Rise и има ли някой личен опит с нея?
-
Какви са основните предизвикателства, пред които са изправени родителите на деца с аутизъм?
.
Единствената дума, която излиза пред мен, и е цяла, а не само сричка, освен там баба, мама, тати, дядо, да е вода. А като реши да се лигави, може и познатите му вече думи да не иска да каже, и да казва други вместо тях, с пълното съзнание, че не казва правилното, и да ме гледа в очите и да се смее
Вече я казва цялата и хубаво. Малее, на какви неща се радваме. В момента ни обследват от една школа психоаналитици, психолози, и идват в къщи, та това, което ми казаха снощи, след второто посещение у нас, беше, че на интелектуално ниво, почти си отговаря на възрастта, а на говорно - на годинка...
И това е цялата истина.

Огроооооооомно браво на децата ни, чакам още хвалби 