Педиатрите във Варна 2

  • 295 251
  • 1 348
# 300
Каролина Златева е чудесен човек, много е отзивчива и всеотдайна.. като лекар не мога да кажа.. не сме се лекували при нея
Виж целия пост
# 301
Каролина Златева е чудесен човек, много е отзивчива и всеотдайна.. като лекар не мога да кажа.. не сме се лекували при нея
голямо изказване направи , ми едва ли си търси нови приятелки
Виж целия пост
# 302
Здравейте!
Не видях от тази година да има такава тема, но може и да съм сгрешила... Другия месец очаквам бебчо и искам по от рано да се ориентирам, та издирвам добър педиатър във Варна. Четох доста мнения, но бяха от миналата година и инфото май не е много актуално, т.е.координати на лекарите, дали приемат нови пациенти, дали работят със ЗК и т.н. Някой може ли да ми препоръча добър педиатър? Предпочитам да работи с хомеопатия и да не предписва антбиотици за щяло и нещяло, да е отзивчив и мил към малките човечета... Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 303
Педиатърката ни е доста добра, но в същия кабинет съм чувала за д-р Порфирова, много я хвалят. Намира се в Окръжна болница на 1 ет., а нашата е д-р Папазова.
Виж целия пост
# 304
Много съм доволна от д-р Карова, преглежда в мед. център Валем , до лятно кино Тракия. Прави посещения по домовете без проблем /дори в събота и неделя/ и не изписва антибиотици за щяло и нещяло.
Виж целия пост
# 305
Здравейте,момичета

за СОКОЛОВА ми  е питането,добър специалист ли е и колко е прегледа при нея?

Благодаря предварително  bouquet
Виж целия пост
# 306
Здравейте,момичета

за СОКОЛОВА ми  е питането,добър специалист ли е и колко е прегледа при нея?

Благодаря предварително  bouquet
прегледа е 15 лева , чувала съм че е много добра , аз съм ходила веднъж само на консултация , единствено че е възрастна което говори за 2 неща -много опит и никакъв допир до интернет и новите тенденции в медицината , ти си преценяш кое е по-важното , все пак опита не е малко а другото можем и сами да го прочетем
Виж целия пост
# 307
Здравейте,момичета

за СОКОЛОВА ми  е питането,добър специалист ли е и колко е прегледа при нея?

Благодаря предварително  bouquet

Аз съм доволна. Доскоро ходихме при Кирязов, но нещо започна много да ме нерви и сега предпочитам Соколова.
Макар че преди около 3г, след единственото си тогава посещение при нея бях много негативно настроена.

И не съм много съгласна с горното мнение относно "новите тенденции".
Виж целия пост
# 308
Здравейте,момичета

за СОКОЛОВА ми  е питането,добър специалист ли е и колко е прегледа при нея?

Благодаря предварително  bouquet
И аз не сьм сьгласна с мнението за "новите тенденции".
А сьм много доволна от Соколова.Пьрвичния преглед е 15 лв,втори,ако се наложи трети са по 10лв.Преглежда много обстойно,обеснява подробно и изписва АБ в изключително краен случей.Прави домашни посещения.
Виж целия пост
# 309
Здравейте.
Има ли добър педиатър от медицинския център на Терапията - ДКЦ "Св. Марина"?
Там ми е удобно да ходя с бъдещото бебе.
Виж целия пост
# 310
ive7aaa, д-р Соколова без проблем ли ходи по домевете. На мен ми е отказвала, но става въпрос за перио преди около три години. Може и да се променили нещата оттогава. Каква й е таксата за домашно посещение.
 megi78 , д-р Карова не е ли неонатолог? С по-големи деца работи ли?
Може ли да ми дадете координати и на други частни педиатри, правещи домашни посещения.
Досега съм ползвала услугите на  д-р Кирязов и д-р Кузева, но не са нашите лекари  Simple Smile
д-р Кирзов ми се вижда малко краен - много чести рентгенови снимки. вентулин за всяка една кашлица /а той си има строги показания и не е никак безобиден/. постоянни кръвни изследвания, дори за банални хреми, което си е травмиращо за малко дете. И неведнъж е довеждъл детето ми до усложнения и в крайна сметка, въпреки всичко пак се стига до антибиотично лечение.
д-р Кузева - Тя пък е на другата крайност. Силни антибиотици дори за презастраховка. Освен това я хващам, че изписва лекарства и дози, не съответстващи на възрастта. Няколко пъти вече, в аптеката, отказват да изпълнят рецептата или коригират дозата  Tired Това най-много ме притеснява, иначе е добър диагностик и страшно отзивчив лекар.
Виж целия пост
# 311
Здравейте.
Има ли добър педиатър от медицинския център на Терапията - ДКЦ "Св. Марина"?
Там ми е удобно да ходя с бъдещото бебе.
д-р Ваня Александрова работи в ДКЦ Св.Марина
Виж целия пост
# 312
Коко,за прьв пьт чувам др.Соколова да отказва домашно посещение.По принцип ходи по домовете без проблем,с предварителна уговорка.Таксата за домашно посещение е 25лв.
Виж целия пост
# 313
И аз съм доволна от Соколова.Доколкото знам,не изписва АБ ей така,обаче знам за 2 случая,когато не е открила гнойна ангина и после пак се е стигнало до АБ.
Виж целия пост
# 314
Някой може ли да ми препоръча добър педиатър в район Галата или Аспарухово,ще имам в скоро време бебче ,дай боже Praynig,а нямам никаква представа при кого да го запиша.Нашата лична лекарка д-р Галина Петрова,Окръжна болница,която е със специалност педиатър,нещо се мръщи и не иска да ни приема с мнението,че сме много далече,а и от здравната каса щели да приемат закон за ограничаване на броя на пациентите,което мисля че е просто оправдание.Благодаря предварително Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия