Педиатрите във Варна 2

  • 295 254
  • 1 348
# 315
Оффф, както се радвахме, че малкия вече е прехвърлен при Драганова, сега след годинката ни връщат при Димитрова  Tired Не че имам нещо против жената, но не съм съгласна да води детски консултации, при положение, че си имат специалист-педиатър. При Димитрова постоянно има куп болни, от които по голямата част са възрастни, които трябва да чакаш, чакалнята е една. При Драганова направо се качваш и забравяш за всички болни долу Sad Ща не ща ще се оглеждам и аз за нови педиатри по рано, отколкото мислех  Rolling Eyes Уффф, Драганова много си ми харесваше  Cry

Някакви препоръки за педиатри в Левски? Praynig
Виж целия пост
# 316
Джиджа  при Драганова може ли да се запише човек? Искам да ми е педиатър за бебето, което чакам, но тя преди време беше ми обяснила, че не е личен лекар и че за всяко посещение при нея трябва направление от Димитрова (преди беше друга).Та сега пак ходим при нея с момченцето ми но с тези направления ...
Виж целия пост
# 317
Джиджа  при Драганова може ли да се запише човек? Искам да ми е педиатър за бебето, което чакам, но тя преди време беше ми обяснила, че не е личен лекар и че за всяко посещение при нея трябва направление от Димитрова (преди беше друга).Та сега пак ходим при нея с момченцето ми но с тези направления ...


Не, не може Sad Но поне до годинката може само тя да ви води консултации, но трябва през Димитрова да се мине. Мен и това ме устройваше, не е важно през кого ще минават направленията, а че е при педиатър, от който сме доволни. А Димитрова не е педиатър и с деца почти не е работила  Confused
Виж целия пост
# 318
Може да се водите при Димитрова и да си ходите при Драганова-те си предават направленията без да ви ангажират  само официалната консултация е при Димитрова
Виж целия пост
# 319
И аз съм доволна от Соколова.Доколкото знам,не изписва АБ ей така,обаче знам за 2 случая,когато не е открила гнойна ангина и после пак се е стигнало до АБ.
Единия случай може би е нашият.Тогава ни лекува с хомеопатични.Три дена се влачихме с висока температура.Избиха ни и ситни пъпчици.Тогава ни каза, че детето не се влияело от хомеоп.(при положение, че тя не е хомеопат).Тогава ни изписа антибиотик и се оправихме. Peace
Виж целия пост
# 320
Може да се водите при Димитрова и да си ходите при Драганова-те си предават направленията без да ви ангажират  само официалната консултация е при Димитрова

Драганова ми каза, че вече не може и искаше да си оправим документите Sad Явно Драганова е настоявала... Tired
Виж целия пост
# 321
Здраветйе, да ви попитам да знаете д-р Пламенка Атанасова, каза като приключваше работата си като джи пи, че ще преглежда на частно, знаете ли дали преглежда и кога ? Защото сме при Гецкова, много мила докторка, нямам нищо против, но 3 пъти ходим в продължение на 3 седмици и казва че е вирус и няма нужда от АБ, което е чудесно, но тя продължава да е болна !
Виж целия пост
# 322
kler, заинтригува ме с вашата д-р Гецкова, точно такова GP си търсим - да не избързва с антибиотиците. Къде й е кабинета и дали приема нови пациенти по ЗК?
Виж целия пост
# 323
В МЦ МЛадост е Гецкова, радвам се за това че не бърза за АБ, но пък детето не се оправя, не искам да давам АБ, но как да я лекувам катостава по зле !
Виж целия пост
# 324
Моля ако някой знае друг доктор който може да ни прегледа, поне да съм спокойна
Виж целия пост
# 325
Може да се водите при Димитрова и да си ходите при Драганова-те си предават направленията без да ви ангажират  само официалната консултация е при Димитрова

Абе явно Димитрова нещо не я устройва това и Драганова ми каза, че вече ще сме при личната. Само ако имало проблеми-тогава. Вчера ходихме на ваксина и като идиот обикалях насам натам с ревящо бебе докато влезем...че и пускаха преди нас хора без час, докато ние имахме разбира се. В крайна сметка влязохме вътре и се оказа, че Димитрова я замества едно девойче, който хал хабер си няма от деца...И тъй като резултатите от изследванията не бяха много добре я питах няма ли да се правят изследвания пак, а тя ми каза..."Ми незнам, ще питам когато се върнат"  #2gunfire Свързах се с Драганова, жената ни прати пак на изследвания. Незнам какъв им е проблема! Драганова да се занимава с деца, а Димитрова да си гледа останалите пацианти!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 326
Моля ако някой знае друг доктор който може да ни прегледа, поне да съм спокойна
Аз го водя при Соколова на частно.Бих я препорьчала,казвала сьм и друг пьт,че сьм много доволна.И тя изписва АБ в многоооо краен случей.
Виж целия пост
# 327
Здраветйе, да ви попитам да знаете д-р Пламенка Атанасова, каза като приключваше работата си като джи пи, че ще преглежда на частно, знаете ли дали преглежда и кога ? Защото сме при Гецкова, много мила докторка, нямам нищо против, но 3 пъти ходим в продължение на 3 седмици и казва че е вирус и няма нужда от АБ, което е чудесно, но тя продължава да е болна !
Преглежда понеделник, вторник и петък от 5 до 7 в същия кабинет, където си беше. Тази информация е от преди 2-3 месеца, надявам се да е актуална. Водили сме сина ми няколко пъти и се е оправял само с хомеопатични.
Виж целия пост
# 328

Преглежда понеделник, вторник и петък от 5 до 7 в същия кабинет, където си беше. Тази информация е от преди 2-3 месеца, надявам се да е актуална. Водили сме сина ми няколко пъти и се е оправял само с хомеопатични.
[/quote] 

Здравейте.Бихте ли ми дали телефона на д-р П.Атанасова,за да запиша час на бебка.
Каква е цената на прегледа?
Благодаря ви предварително.
Виж целия пост
# 329
0888915654 - д-р Атанасова
Лошото е, че не дава часове, отиваш и чакаш, а понякога има доста хора и с малко дете е  изнервящо. / поне така беше, когато ние сме ходили/.
Цената мисля, че е 15 лв. Но не си спомням точно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия