Педиатрите във Варна 2

  • 295 268
  • 1 348
# 330
Благодаря tonika.
Виж целия пост
# 331
В МЦ МЛадост е Гецкова, радвам се за това че не бърза за АБ, но пък детето не се оправя, не искам да давам АБ, но как да я лекувам катостава по зле !

Мерси много, далечко ми е... Продължавам с търсенето. Tired
Виж целия пост
# 332
Таблицата с педиатрите на стр. 1 пост 16 е обновена.
Виж целия пост
# 333
Редактирам си поста, мислех че Аня Николова е пропусната, но после видях че таблицата е
1 стр. 16-ти пост
Виж целия пост
# 334
Не видях никъде в списъка нашата педиатърка д-р Гюрецова.Кабинетът и е в кв.Възраждане,бл 6
раб.време четна от13 до 18 и нечетна от 8 до 13
детска консултация вторник и четвъртък от 12 до 14
тел. 744 012
Засега сме много доволни :
1.ЗА изключително кърмене до 6-ти месец. Всеки път повтаря,че кърмата е най-доброто за бебето.Когато дъщеря ми направи 3 месеца,каза че ако искам мога да давам по 2-3 лъжички сок,но по-добре да изчакам.
2.Часовете за детска консултация са отделно и не се налага да се чака с общите. Един път се наложи да ни приеме извън тези часове и ни пусна с предимство,без да чакаме изобщо.
3.Сама ми препоръча за ваксините да си купя от аптеката най-тънките иглички ,понеже тези които и се дават по ЗК били много дебели за бебчето. Струваха стотинки,а спести много неприятни усещания на детето.
4.Помни всичките си малки пациенти по имена. Grinning
5.Много е усмихната и любезна.
По-задълбочени наблюдения върху лекарските и способности -нямам засега и дано не ни се налага Peace
Виж целия пост
# 335
моля препоръщайте ми педиатър в курортна поликлиника или военна болница.другите места са ми много далеч и няма как да отида.аз тепърва ще избирам лекар,остават ми десетина дена до раждане.Ще съм благодарна и ако имате тел.за контакт.
Виж целия пост
# 336
имате ли телефона на д-р Галина Илиева от курортна поликлиника?
Виж целия пост
# 337
Здравейте мами,аз чакам моето бебче в началото на януари и затова от сега започнах да се интересувам за добър педиатър от Варна.Искам да е внимателен,да обяснява,да се съобразява и с новите неща в медицината,да е за по късното захранване / че имам една приятелка дето постоянно и пилят на главата защо 5 месечно бебе е още на кърма/,да прави посещения в дома ако се наложи и ако не изписва антибиотици за щяло и нещяло още по добре.
Аз живея в жк.Младост във Варна,от нещата които прочетох по форумите май тези доктори са най предпочитани д-р Гецкова и д-р Радославова от МЦ Младост и д-р Симова от Санита.За д-р Радославова разбрах , че не е педиатър което малко ме притеснява ,а за д-р Симова разбрах, че имала много пациенти и не приемала нови Cry.
Моля ви дайте ми съвет разбира се може да не е от тези три докторки,предпочитам да е в района на Младост защото не съм шофьор и ще ми бъде трудно за консултациите в началото пък и след това.
Виж целия пост
# 338
Здравейте мами,аз чакам моето бебче в началото на януари и затова от сега започнах да се интересувам за добър педиатър от Варна.Искам да е внимателен,да обяснява,да се съобразява и с новите неща в медицината,да е за по късното захранване / че имам една приятелка дето постоянно и пилят на главата защо 5 месечно бебе е още на кърма/,да прави посещения в дома ако се наложи и ако не изписва антибиотици за щяло и нещяло още по добре.
Аз живея в жк.Младост във Варна,от нещата които прочетох по форумите май тези доктори са най предпочитани д-р Гецкова и д-р Радославова от МЦ Младост и д-р Симова от Санита.За д-р Радославова разбрах , че не е педиатър което малко ме притеснява ,а за д-р Симова разбрах, че имала много пациенти и не приемала нови Cry.
Моля ви дайте ми съвет разбира се може да не е от тези три докторки,предпочитам да е в района на Младост защото не съм шофьор и ще ми бъде трудно за консултациите в началото пък и след това.

Симова освен ако не си е променила възгледите от преди две години, но е по старата схема за захранване, сок към 40-тия ден, на три месеца пюре плодово и т.н.
Виж целия пост
# 339
Някой може ли да ми препоръча педиатър около Хеи, стадион Спартак или в Цветния квартал?
Виж целия пост
# 340
Здравейте мами,аз чакам моето бебче в началото на януари и затова от сега започнах да се интересувам за добър педиатър от Варна.Искам да е внимателен,да обяснява,да се съобразява и с новите неща в медицината,да е за по късното захранване / че имам една приятелка дето постоянно и пилят на главата защо 5 месечно бебе е още на кърма/,да прави посещения в дома ако се наложи и ако не изписва антибиотици за щяло и нещяло още по добре.
Аз живея в жк.Младост във Варна,от нещата които прочетох по форумите май тези доктори са най предпочитани д-р Гецкова и д-р Радославова от МЦ Младост и д-р Симова от Санита.За д-р Радославова разбрах , че не е педиатър което малко ме притеснява ,а за д-р Симова разбрах, че имала много пациенти и не приемала нови Cry.
Моля ви дайте ми съвет разбира се може да не е от тези три докторки,предпочитам да е в района на Младост защото не съм шофьор и ще ми бъде трудно за консултациите в началото пък и след това.
Къде в Младост си? Ако си в района на Мебелната, д-р Гюрецова ти е горе- долу наблизо.
Виж целия пост
# 341
eli-pate точно до Мебелна палата живея  Grinning тази доктор Гюрецова къде преглежда.Кажи нещо повече за нея.
Виж целия пост
# 342
Някой може ли да ми препоръча педиатър около Хеи, стадион Спартак или в Цветния квартал?

Няма ли кой да ми помогне?  Confused
Виж целия пост
# 343
eli-pateсега видях поста ти по - нагоре,не знам къде е бл.6 но ще поразпитам може наистина да ми е по - близичко  Wink
Виж целия пост
# 344
Някой може ли да ми препоръча педиатър около Хеи, стадион Спартак или в Цветния квартал?

Няма ли кой да ми помогне?  Confused

мога да ти препоръчам доктор Хариева. Тя преглежда в Майчин дом. Трябва мехдудругото да е станала майка  / през ноември/, но се връща много скоро на работа, още на 3-я месец.
Ако можеш да изчакаш толкова я потърси.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия