КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 16

  • 19 973
  • 297
# 135
   Картите ги блокирах и телефоните също, но сега съм с вързани ръце,защото всички телефонни номера са ми там, който и да ми трябва не му знам номера.А и мен никой не може да ме намери.А работата ми изисква непрекъснати контакти и сега ще проваля  много задачи.Утре ще си търся да си купувам телефон - абе,беля работа!
Виж целия пост
# 136
  Зиче, лека нощ! Благодаря ти за съчуствието, като човек сподели, сякаш става по леко...
Виж целия пост
# 137
Понеделнишки много неприятности наведнъж са ти се струпали.  Hug Ма живи и здрави , ще се оправят леко , по-леко нещата. Peace Дано има начин да не се провалят задачите в службата.  Praynig

Айде момичета, от утре ще съм у нащо Зиче и Миша.   bouquet
От там ще драскам някой ред тая седмица.  Party
Лека нощ , че утре рано , рано пътувам за ПловдивЪ.
Виж целия пост
# 138
    Жабче, лека нощ!
Виж целия пост
# 139
Добро утро  food010,Яге  Hug много е неприятно,това което ти се е слу4ило.
Виж целия пост
# 140
Добро утро , бабетки кокетки и момиченца кокиченца!

Днес кафенцето е от мен. Понеже незакусвам или закусвам , но мнооого рядко , оставям друг да я приготви.

Аз отивам да си приготвям багажчето и до обяд сте под зоркито оЧо на Зиче ,
след това и аз ще ви преслушам.  Joy Joy Joy

Лек , слънчев и усмихнат ден.

  P.S.  Еееее , Габи ме изпревари с кафенцето. Hug
Виж целия пост
# 141
Добро утро и от мен....Жабче,Габи мерси за закуската и кИфенцето....
Жабче,лек път и да не пропуснеш да нацелуваш Зиче и Мише ПАК!!!! Сигурна бях,че ще се връщате с разкопчани гащи  hahaha  hahaha  hahaha  hahaha Зиче пак се е постарала....
Ама казах ви аз,че кат изчезнете със Зичето и блатото плесенясва.....Никой не ще да пише....Е,отвреме навреме се обади някой за цвят,ама.......

Яге,много съжалявам за лошата случка вчера....Дано се оправят нещата по-бързо....


Ето за хубаво настроение малко лаленца...
Виж целия пост
# 142

                   

      ХЕЛОУ! ДОБРО УТРО И ОТ МЕН!
  Жабчето как се е надигнала толкова рано! !! Ама нали е гъз път да види! Това Пловдив хептен на махала го обърна!А сега ще има възможност и да го поразгледа!Приятно изкарване!
 Яжче,много неприятно това,което ти се е случило,но поне е в България - на мен ми се случи в Полша! Добре,че само протмонето ми взеха и то в последния ден! Наложи се да върна някои неща,които бях купила,за да имам пари за влака.То пак,че разбрани продавачки излязоха!Пък и в тях години не бяхме чували за мобилни!

  Днес и аз съм гражданка след 10 ч. - ще бягам малко по задачи.Не знам кога ще се върна,но най-късно след 17ч. съм тук!Оставям ви самичк!!!
Виж целия пост
# 143
ДОБРО УТРО И ОТ МЕН МОМИЧЕТА   bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet Hug


БЛАГОДАРЯ ЗА ЗАКУСКАТА ще си хапна виртуално че не се лепи  Hug Hug Hug


Яге Много съжарявам за това което ти се е случило но си мисля дали няма камери в магазина  newsm78 обикновенно големите магазини имат и може да са снимали кой и кога ти е откраднал чантата или поне кога ти е откраднато номерчето  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 144
Мишееее Мъчно ми беше за тебе....

Диде,как си днес?
Виж целия пост
# 145
                            Поздрави и от мен! Лек път на Жабчето И много поздрави на Зиче и Мише!
Виж целия пост
# 146
Добро утро и от мен!

Баба Яга , съжалявам за това, което ти се е случило.

Деси, не подействаха солта и оцета, днес чакам водопроводчик.

Хайде весел ден, аз още не мога да се примиря за Иван Ангелов.
Виж целия пост
# 147

Какво за него? Аз нещо съм опущила!
Виж целия пост
# 148

Какво за него? Аз нещо съм опущила!
Снощи не излезе да пее, но те си го знаеха предварително и си бяха подготвили оплюваща реч.
Виж целия пост
# 149
И на мене Мастерче , ей ма на тук съм но не за дълго
че сега като дойде Жабче и отиде денят ама ще меткам по едно оЧо отвреме на време
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия