Фризьори - Пловдив

  • 257 322
  • 814
# 300
Къде точно  е това "Липненски"?

ами близо до Тони 2000, ДКЦ "Аврора".....
Виж целия пост
# 301
Аха, това е доста далеч от Дунав и Победа
Виж целия пост
# 302
Здрасти. Аз харесвам Станислав. Салона(на 2 етаж на сградата) е на ул. "Железарска" срещу магазинчето за козметика "Христина". Подстригва отлично, ....деликатен. Води курсове.

Отидох, определено не бих го препоръчала - косата ми остана по-дълга от едната страна, въобще като цяло обстановката не ми хареса... не бих отишла втори път там.  Naughty
Виж целия пост
# 303
Бихте ли ми препоръчали фризьор или салон,работещи хубаво с ретро преса и горе долу цена.Благодаря  Hug
Виж целия пост
# 304
"Липненски" в Кършияка е на "Средец" срещу "Яворов". Като тръгнеш от светофара на "Санкт Петербург" към Панаира първата пресечка в дясно. Аз съм обръщала внимание, че има салон залепен до "Липненски", но срещу него нещо нямам спомен  Thinking
И аз си търся фризьор там някъде, преди имаше добри отзиви за "По-хубава" - в къщата до "Джоаната", но напоследък не съм чула нищо.
Виж целия пост
# 305
Къде точно  е това "Липненски"?

ами близо до Тони 2000, ДКЦ "Аврора".....

ЗлаВещица,
мился, че тук не става въпрос за този магазин "Липненски", а за друг, до ДКЦ "Аврора"...
Виж целия пост
# 306
Ами тъй като аз живея на кръстовището на Дунав и Победа и въпросът беше за там си отговорих  с най-близкият до там "Липненски"  Embarassed Извинявам се за грешката   bouquet
Виж целия пост
# 307
Момичета помагайте трябва спешно да се подстрижа ,а незнам къде ще се справят най-добре с моя тип коса-тънка,,от Тракия съм ,но няма да ми представлява трудност и за друг район
просто не ми се иска да плача след като изляза от фризьорсия салон както ми се случи последния път при "Гери Стил"в Тракия


И така да се отчета след като влязох в поредния фризьорски салон,ами
момичето се справи разбрахме се без много дълги увъртания изобщо доволна съм
бих се върнала отново дано да не съм разочарована следващия път
Говоря за фризьорски салон"Галина"в Тракия до пицария Верди(по специално за Таня-много мило и старателно момиче)козметичката им също е на ниво-правих си веждите при нея-всичко е ОК
цените са нормални
Виж целия пост
# 308
Аз ходя при Таня от салон Галина вече няколко години и съм супер доволна! Мои три приятелки също са при нея, а също така и майка ми - всички сме изключително доволни!  Peace
doroti1 , попаднала си на правилното място  Heart Eyes
Виж целия пост
# 309
Аз ходя при Таня от салон Галина вече няколко години и съм супер доволна! Мои три приятелки също са при нея, а също така и майка ми - всички сме изключително доволни!  Peace
doroti1 , попаднала си на правилното място  Heart Eyes


Тъй като ми е много удобно мястото , може ли координати на Таня, предварително ли си записвам час и цена на постригване  Hug
Виж целия пост
# 310
Цената на подстригване е 7 лв. Аз лично съм много доволна и винаги й оставям 10 лв., защото и ме изсушава. Телефонът й за записване е 0899449232  Peace
Виж целия пост
# 311
Цената за подстригване или изсушаване се определя според дължината на косата
къса-6лв.
средно дълга-7лв.
дълга-незнам точно ,но не повече от 10лв.
Виж целия пост
# 312
doroti1 , Doni M, благодаря Ви Hug

Цената изобщо няма значение  , ако крайният резултат е задоволителен. А Таня даже не взима скъпо Wink
Виж целия пост
# 313
Момичета, заинтригувахте ме с тази Таня в Тракия.
Преди години и аз ходих в Тракия при една фризьорка Таня, цялото и име е Татяна (Минчева по блед спомен) и е около 40 годишна.
Дали става въпрос за същата жена? Не помня салона как се казваше ...
Бях доволна от нея, но се преместихме да живеем далеч и загубих контактите си с нея.
Виж целия пост
# 314
А дали тази Таня не е едно русо момиче  Thinking
Водих веднъж дъщеря ми в един салон до пицария Верди и имам чувството,че е той  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия