Фризьори - Пловдив

  • 257 344
  • 814
# 315
Да ,Таня е младо ,симпатично изрусено момиче
преди ходих в салон"Елегант М"-бл.52,фризьорката се казва Марияна,но се е преместила до у-ще Душо Хаджидеков ,много доволна бях от нея
Виж целия пост
# 316
djasra, тази Таня няма 40 години, така че не е тя  Peace

elfi4ka,
Таня е руса на черта до раменете. По принцип и другите две фризьорки са руси - едната е около 40 годишна, а другата й е дъщеря и към 20 и няколко годишна. Таня е към 30 може би.
Виж целия пост
# 317
Ха-ха,Doni M ,мисля,че е точно тя.Беше на руса черта /каре/ малко над раменете,хваната леко с шнола отзад.Беше готина,помня,че го забелязах  Flutter Но чак пък на 30.....всъщност аз какво си мисля,то аз станах на 27  Crazy На 30-тина ще да е наистина  Crazy
Скрит текст:
/Незнам защо все си мисля,че съм на 20  ooooh! /
Виж целия пост
# 318
Аз ходя при Таня от салон Галина вече няколко години и съм супер доволна! Мои три приятелки също са при нея, а също така и майка ми - всички сме изключително доволни!  Peace
doroti1 , попаднала си на правилното място  Heart Eyes


Таня я познавам от 100 години и мога да кажа, че наистина работи добре.

Сега влезнах да напиша за едно друго момиче, макар че така като гледам е абсолютно излишно, защото часовете вечно са й пълни сутрин от 7 вечер до 20 часа не мога да се вредя... Но го правя, защото детето е страхотно и заслужава пълна подкрепа.
 Казва се Нина и работи в един салон в Гагарин /големия булевард от задния вход на Панаира, отсреща в една от пресечките/.
Момичето е безупречно, талантливо, креативно и страшно си разбира от работата. Трябва да е съвсем малка на около 23-25 години. То си е дете, но щом с моите 3 косъма прави чудеса, където аз по фризьори за прически спрях да ходя още преди 10 години, да не ги обиждам хората, просто гаранция има голямо бъдеще.
Виж целия пост
# 319
Ерин страшно разпали любопитството ми
много се възхищавам на млади хора с креативно мислене
когато подхождат към нещата индивидуално,а в същото време резултатът е страхотен
в последно време не съм попадала на такива хора
ще се радвам да оставиш някакви кординати на салона
Виж целия пост
# 320
Аз ходя при Таня от салон Галина вече няколко години и съм супер доволна! Мои три приятелки също са при нея, а също така и майка ми - всички сме изключително доволни!  Peace
doroti1 , попаднала си на правилното място  Heart Eyes


Таня я познавам от 100 години и мога да кажа, че наистина работи добре.

Сега влезнах да напиша за едно друго момиче, макар че така като гледам е абсолютно излишно, защото часовете вечно са й пълни сутрин от 7 вечер до 20 часа не мога да се вредя... Но го правя, защото детето е страхотно и заслужава пълна подкрепа.
 Казва се Нина и работи в един салон в Гагарин /големия булевард от задния вход на Панаира, отсреща в една от пресечките/.
Момичето е безупречно, талантливо, креативно и страшно си разбира от работата. Трябва да е съвсем малка на около 23-25 години. То си е дете, но щом с моите 3 косъма прави чудеса, където аз по фризьори за прически спрях да ходя още преди 10 години, да не ги обиждам хората, просто гаранция има голямо бъдеще.

Да не е в началото на пресечката,която води към пазарчето и бившата видеозона  newsm78
Там ходех преди,но при друга фризьорка и също бях безкрайно доволна  Crazy
Виж целия пост
# 321
не, следващата пресечка, под една нова кооперация, мисля, че се казва елегант, но не съм сигурна
Виж целия пост
# 322
не, следващата пресечка, под една нова кооперация, мисля, че се казва елегант, но не съм сигурна

 Hug Трябва да го видя  Thinking
Виж целия пост
# 323
Ерин, моля, дай повечко информация.
Искам да се ориентирам за този салон.
Ако може и телефон на момичето.
Може и на лични, ако е за предпочитане
Виж целия пост
# 324
Момичета помагайте трябва спешно да се подстрижа ,а незнам къде ще се справят най-добре с моя тип коса-тънка,,от Тракия съм ,но няма да ми представлява трудност и за друг район
просто не ми се иска да плача след като изляза от фризьорсия салон както ми се случи последния път при "Гери Стил"в Тракия

Разкажи какво стана в Гери стил?Явно не само аз съм разочарована и мисля да спра да ходя там  Sad
Виж целия пост
# 325
Да си кажа и аз моето мнение за Гери стил - никак не ми харесва как работят Naughty( като кажа върховете само, обикновено се разделям с 6-7 см коса ). Най - се възмутих като заведох малката  Confused ,фризьорката ме погледна и каза, че  ако не съм сигурна  дали детето  ще кротува по-добре да отида някъде другаде  #Crazy
Виж целия пост
# 326
Ерин, моля, дай повечко информация.
Искам да се ориентирам за този салон.
Ако може и телефон на момичето.
Може и на лични, ако е за предпочитане
Виж целия пост
# 327
.
Най - се възмутих като заведох малката  Confused ,фризьорката ме погледна и каза, че  ако не съм сигурна  дали детето  ще кротува по-добре да отида някъде другаде  #Crazy
Май аз съм виновна- мъжа ми заведе там малкия за първа прическа и плюс него още три жени са го държали  и пак е оревал всичко Joy Шегата на страна- аз лично там не ходя, за детето - не съм сигурна, че другия път ще го приемат. Всъщност може би ако е пак с мъжа ми няма да посмеят да го върнат.  В Тракия последно бях в един салон, до Еврофутбола на Хлебозавода, но не помня хич как се казваше. Много приятни жени, а и съм доволна от резултата!
Виж целия пост
# 328
аз съм доволна от работата на момичетата в салон Fabio Salsa  в Рилон центъра Simple Smile))
Виж целия пост
# 329
аз съм доволна от работата на момичетата в салон Fabio Salsa  в Рилон центъра Simple Smile))

~purple~, тъкмо разглеждах този салон и се колебаех дали да им се доверя. Кажи нещо повече за тях.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия