Шареният свят януарчета откриват, все по-рядко те заспиват!

  • 13 619
  • 285
# 105
http://www.miamodainc.com/strollers/energi.asp. [/quote]


пипилотка, колко струва тази красота красива newsm78
Виж целия пост
# 106
И ние днес бяхме на консултация и резултата е 5400кг (+ 700гр) 58см (+3см) финна расте девойката въпреки бузите които е направила за наша заблуда Simple Smile
Мина и втория прием на Пентаксима дано да няма никаква реакция както миналия път .....
Виж целия пост
# 107
Ханна, аз бях харесала един подобен модел, исках да взема нещо по-леко и сгъващо се за изпът, но се отказах да пазарувам онлайн специално за колички поради един прост факт - незнам колко висока е количката Отворих един форум, в който коментираха този модел и се оказа доста ниска, трябва да се навеждам, за да я бутам, пък аз съм една такава средна - нито много дълга, нито нискостеблена - 171 см
Слънчоглед, много добре сте наддали, браво, дано и ваксината не ви тормози нощес
Виж целия пост
# 108


пипилотка, колко струва тази красота красива newsm78
[/quote]

220$

на energi-то дръжката за бутане се регулира и всеки си я наглася според височината Simple Smile
Виж целия пост
# 109
New Valia, аз съм 160см висока - баш-баш за нисичка количка  Laughing
И на Terra се регулра дръжката.

Пипилотка и аз се чудех кой от двата модела е по-готин - те само по броя на гумите се различават.
Но в сайта, който намерех като най-изгодна оферта за пазаруване тази, която аз избрах струва 129$ , а странно защо твоят модел не беше намален, та заради това изборът ми се улесни  Mr. Green

slan4ogled, страхотни мерки  Peace
Виж целия пост
# 110
Момичета, кажете ми за Пентаксима. Знам, че са три приема. Това 3 пъти по 60 лв. ли означава???
Виж целия пост
# 111
Момичета, кажете ми за Пентаксима. Знам, че са три приема. Това 3 пъти по 60 лв. ли означава???
Да.

 Mr. Green

Много съществен пост  Crazy
Виж целия пост
# 112
Слънчогледче - не се тревожи- при нас втория път  нямаше никаква реакция към Пентаксима.

Дано и при вас да е така.

Лека нощ на всички и дано да спинкате добре. Laughing
Виж целия пост
# 113
И ние да се отчетем след днешната консултация: 6600 гр (+1100) и 63 см (+4). Сложиха му двете ваксини и макар че поплака повече, сега е спокоен и спи. Дано няма последици.
Педиатърката  каза на 3,5 месеца да започвам да давам сок, но не повече от 30 мл. Бил наддавал достатъчно,  за да започне със сокове. Ще видя какво ще правя. Принципно нямам против, нооооооо пак ще изчета кой какво писал. С това захранване голямо четене пада.....

Лека и спокойна нощ на всички!
Виж целия пост
# 114
И ние днес бяхме като отвързани кучета  hahaha. За цял ден се прибрахме само веднъж да ядем и пак навън . Страхотно временце беше .  Grinning
МИА , Мимозка , сватя , браво на вас  Confused ! Така , значи - сами си пиете кафе и не свиркате  Whistling даже , а ?  Crossing Arms
Виж целия пост
# 115
 baloni Честит рожден ден Ханна! Желая ти всичко онова, което ти си пожела днес! Бъди щастлива!
Виж целия пост
# 116
Аз не мисля, че за даването на сокове е от значение колко е наддало бебето. Мисля, че е важно на колко месеца е, за да не се тормози коремчето.
Ако някой реши все пак да дава сокове да има предвид, че точно сега плодовете са с най-много нитрати. И лъжичката сок, която ще дадете може да е пълна с нитрати и незнам кое му е хубавото в такъв случай.

Повечко кърмица - мирна главица  Laughing Ей това за сега е идеалния вариант  Grinning
Виж целия пост
# 117
Eто ме и мен!

След втория Пентаксим днес, всичко е нормално  Praynig, а размерите са 6.880 (+980) и 63 (+4).

Лека нощ  Simple Smile
Виж целия пост
# 118
Ето ме и мен:)
И ние днес бяхме на консултация. Станали сме 6550кг. (+850) и 61см.(+3).  Peace
Но друго ме обезпокои. Понеже отзад на главичката ( дето лежи) й се е притрила косичката и там е като плешиво петно, и педката каза, че това е предпоставка за рахит.  Rolling Eyes Някоя от вас чувала ли е такова нещо, че малко се притесних.
Иначе и ние бяхме цял ден навън. Като излязохме от 10 сутринта та чак до 5 следобед като отидохме да приберем брат й от училище се прибрахме. Ама то и времето разкош. Hug

Евито, браво за кърменето навън. Изпревари ме. Ама си му направила подарък на Мариянчо за мини РД.  Heart Eyes Да ти е жив и здрав. Hug

Хана, ЧРД и от мен. Всичко най-хубаво ти желая и да си все така позитивно настроена към живота. Heart Eyes
Виж целия пост
# 119
Шушони, да, предпоставка е, но незнамзащо го казват при положение, че на всички деца им става плешиво отзад  newsm78 Може да е посредата, може да е по-отляво .. зависи къде очиба да спи.
Няма страшно, пък и сте наддали добре -  т.е. не е много, че да се притесняваш  Hug
Рахит се установява от педиатъра когато усети, че фонтанелата е омекнала.
Иначе изпотяването, стряскането и оплешивяването си го имат много деца.
Аз се бях шашнала миналата седмица, но сега се успокоих - времето се оправя, повече на свеж въздух и на слънце и ще си набавя витамин Д по естествен начин.
За всеки случай си купих едни витамини - Калций+Магнезий+Витамин Д  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия