Шареният свят януарчета откриват, все по-рядко те заспиват!

  • 13 619
  • 285
# 90
Здравейте и от нас  Hug!

Два дни нямах нет и направо откачих  Sad!

Ханна, Честит Рожден Ден - желая ти много здраве, късмет и да бъдеш много обичана   bouquet.

Честити месечинки на всички месечковци  Hug!

Бързам да кажа първо на Никитали, че в Джъмбо, в събота бяхме ние. Видях Ви с малката и тъкмо се обяснявах на мъжа ми, че и ние (ако дребния не беше решил да се оповръща) щяхме да сме като Вас с кенгуру. Но за съжаление, чак след като Ви отминахме се усетих коя си Embarassed  Hug.

Валя, да не би миризмата да е от памперса (друго не ми идва на ум, от къде би могло да е)?

И моето диваненце напоследъл нещо не иска да спи на вън. Дремне половин час и зяпва, но поне (слва богу) е тих, не реве като е буден.
Иначе и Васко много гука, пее, смее се, пищи, приказва ми и прочие бебешки забавления. Също така освен, че от няколко седмици се върти от корем по гръб, напоследък иска да се върти и от гръб по корем (днес дори на половина се беше завъртял), също така яко се напъва и вдига глава (та чак се свива на кълбо) в опити да седне. Вече такъв шавлив е станал, че не мога да го облека като хората - точим се по сума ти време.

Иначе вчера ходихме да приберем татко му от работа. Там като го накацаха тези ми ти негови колежки да му се радват  Crazy, а той им се смее, голям смях, много ободряващо ми подейства (и разходката до там и хората и т.н.), дори и видях бивши мои колеги, които не съм подозирала до сега, че работят с мъжа ми.

Та така ... толкова за сега от нас, и без това стана дълго  Hug.

До скоро   bouquet!
Виж целия пост
# 91
Честит рожден ден Хана! Нека си заобиколена от много любов, щастливи детски усмивки и доброта!
Фил, Маги също е с къса юздичка. Докторът го установи още на първия и преглед като новородена, но каза ваобще да не ме претеснява, защото не и правело проблем. Но наистина имаше проблем със сученето, така и не се научи до края да захапва правилно, но след 2-3 месец претръпнах. Да не те отчайвам до края все си ме наболяваше от време на време, но беше търпимо. Тя като си плези езичето отпред върха се раздвоява малко и баща и се смее че от сега си показвала змийското в нея. Laughing Аз на мисля да я цепя, освен ако не получи някакъв дефект в говора.
nadya_geo На мен също ми се качи номера на обувките. Не ми е надебелял крака, а просто се е удължил. Това е нормално, защото връзките се отпускат и може да ти падне свода на крака, а от там се удължава. освен това може да ти пораснат и малко кост5ите, без да имаш други изменениа. на мен след първата бременност имах проблем със стапалото и ми направиха ортопедични стелки. доки каза че е от бременността. сега си мисля че още ми е пораснал крака. миналата седмица си купих официални обувки 41, направо се изненадах, а носех 39-40
Melany много хубави снимчици си сложила, долеми сладури са твоите госпожици!
 
Виж целия пост
# 92
Не съм чела нищо,само се разписвам.Ние от два дена почти не си влизаме вкъщи.Все сме навън и на разходки.Най-накрая времето се опраи.
Виж целия пост
# 93
Ей, страшно време, голяма жега, направо не ми се прибираше...но излезе вятър, облаци. Дано не се развали, не ми се седи вкъщи  Sad

Днес страхотна разходка си направихме, от Княжево се качихме на рейса с киличката и цял ден в Павлово, разходка, магазинчета и после един Дон Вито. Пица и биричка, разкош  Mr. Green
И първото ми кърмене навън   Blush изключвам 2-3 пъти кърмене в колата  Mr. Green
Много съм доволна, супер си изкарахме. И бебо беше много кротичък, спинкаше си кротко.

Усмивка - новините се чудесни, щом сте вече на границата на доносените. Браво на Мими  Hug
Мерси много и за инфото за захранването  Hug
Виж целия пост
# 94
Хана, миличка  - Честит рожден ден! Желая ти позитивизма и страхотна топлота която раздаваш на хората около теб (считай нас) да те обгражда във всяко твое начинание! Толкова си мила с всички нас!

Виж целия пост
# 95
И за пак да се разпиша както никога - днес 2 пъти. Ние от обяд, чак сега се прибрахме. Наистина беше готино навън.

nevenska, благодаря. По-голямото е момче, но е с по-дълга коса. Не си първата, която го бърка.  Joy Но те моите деца все с много коса идват и .... не им смогваме на постригване  Wink
Виж целия пост
# 96
И ние се счупихме от разходки, бройте ме и мене сефте кърмене навън, ама хич не ми се прибираше, пък все да тичам напре-назад , май ще ми хареса, а да изцеждам вече ме мързи...
На връщане се прибрахме с кенгуруто, защото количката ще седи в наще , ание с малчо ще смизаме с автобуса да си я вземем, че те са по-близо до центъра и така ми е по-одубно, той такъв любопитко, почти не е спал,а в рейса направо се шашна кое по-напред да гледа, явно при всички го има този момент с любопитството. итовам да си хвърля един душ, че умрях от жега.
Виж целия пост
# 97
ей днес времето наистина беше супер с Тедсън тъкмо се чудехме към кое кафене да поемем и по пътя срещнахме Миа и така дружно се понесохме към бебешките кафета в Люлин!естествено Радито и Янито докато седнем и се събудиха само Жоржи на МИА си спа спокойно сладура!аз не съм си сменила номера на обувките но пък май диоптъра на очилата ми се е дигнал newsm78
Фил да от курса на Петя и Мартин съм Simple Smile  света  наистина е малък!Ханна Hug
ох и пак забравих какво още щях да пиша Rolling Eyes
Виж целия пост
# 98
Здравейте най-накрая и от мен. Чета ви редовно обаче нямам никакво време да ви пиша. Времето е страхотно!
Ханна, честит рожден ден! Пожелавам ти много здраве, семейно щастие, бебешки смях и много положителни емоции!

Сега се връщам назад да чета, да вляза малко в час.
Купих най-накрая термос и си правим млякото навън и си спинкаме доволно и гласчето не ни се чува- приказка!!!
Виж целия пост
# 99
Дааа много хубаво ми стана, че видях  Тедсан и Мимозе Hug Май и утре мъжа ще слиза в центъра с колата, та може пак да ме метне до Люлин. Стига времето да е хубаво, а в къщи работата ще почака  Whistling
Виж целия пост
# 100
Честит рожден ден ханна!Пожелавам ти всичко най-хубаво!
Виж целия пост
# 101
Мерси за отговорите момичета, не съм сменила марката, дори пакета памперси не съм сменила Почвам да си мисля, че моят юнак може и да не си дояжда, щом така му се концентрира пишкото и не ака По-меки са ми и гърдите, но нали наближаваме трети месец, явно е криза на растежа, няма да се отказвам, че да не направя беля да го отбия Аз нали изцежзам за вечерното хранене, преди по 170 мл изцежзах, сега около 120, незнам на какво се дължи

Досега се разправях с каката - не ще да ходи на българско училище, твърдо си застава зад тезата - Аз бъРГалски мога да говорам Ама няма мърдане де, ще ходи
Виж целия пост
# 102
Аз по случай рожденния ми ден си избрах една количка за Михаела от един сайт, но ще я поръча сестра ми и като си идват месец май в България ще ми я донесе  Crazy
http://www.miamodainc.com/strollers/360-view_terra.asp

в черния цвят. Дано излезе сполучлива, цената и е суупер прилична  Grinning

ханна, аз имам миа мода, само че този модел http://www.miamodainc.com/strollers/energi.asp. доволна съм, много лесно се управлява и минава през всякакви офроуд терени Simple Smile
Виж целия пост
# 103
Ханна,честит рожден ден.Пожелавам ти здраве,щастие и много сбъднати мечти.
Ние днес бяхме на консултация.Илия вече е 6.240 ( +1.230) и 62 см ( +5).Биха му и пентаксима.Добре го понесе.После цял следобяд бяхме навън.Много се радва на играчката на количката и се опитва да е удря с ръчичките.
Виж целия пост
# 104
Ох, мами, като ви чета, така се потискам Sad
Изглежда ние сме единствените, които в този слънчев ден не можахме да се разходим!
Не знам от топлото ли, от какво, но Стела толкова плака навън, че не можахме да изкараме и два часа. Нито на ръце, нито пеене, нищо не помогна. А така не ми се прибираше - дърветата вече започват да се раззленяват, едни катерички бягат... Уфф CryА ме е страх да я обличам леко...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия