Шареният свят януарчета откриват, все по-рядко те заспиват!

  • 13 619
  • 285
# 225
Чета ви с Косето на ръка, че татко му на полети тази вечер. Нямам много време ама МИА искам да се включа. Значи ние сме абсолютно по същия начин като вас. От кога съм на диета и все така си дриска. Но за Лактозна непоносимост мисля, че не може да се говори. newsm78 баткото ми разви на 1,5г. такова чудо. Акитата са специфични и ще ти направят впечатление - те са пенести и миришат на кисело. Sick А и това в повечето случаи е по  рождение при бебетата а мина много време от тогава. При нас е дълга историята сега да ти разказвам но не мисля, че имате такова нещо. Peace И ние също де, защото нали ти казвам - картинката е 1:1. Simple Smile
Виж целия пост
# 226
Ето какво чета за соковете в една тукашна онлайн енциклопедия
# Certain fruits and juices - for example prunes, apple juice, apricots - are rich in sorbitol, a nondigestible sugar that passes through the body to the colon and causes water to be retained or drawn into the stool mass. They can be increased in the diet to loosen the stool and relieve or prevent constipation.
В превод - Някои сокове, като например сок от сливи, ябълки или кайсии са богати на Сорбитол - неразтрорима захар която преминава през дебелото черво и подпомага водата да се задържи в изпражненията Соковете могат да се увеличат в диетата за да разхлабват изпражненията, и за облекчение и предпазване от запек

По принцип тук отричат всякакви сокове до 6 м, но при запек не ги отричат
 
Виж целия пост
# 227
dama сигурно си права щом имаш опит. Аз вече не знам какво да мисля. След като изчетох и това това взех да се замислям дали пък като се цедя не изцеждам в по-голям процент предна кърма. Все пак не мога да доизцедя с помпа ткак както би изсукало бебето задното мляко. Факт е, че и Ева като хранех и тя все акаше на вода, но никога слуз. А сега слузта се появи преди около 10 дена и не минава. 4-5 дена реши да възстанови яденето, ядеше добре и не се превиваше и от днес отново същата картинка. Но съдържанието на памперса все си е сополиво.

Ох извинете ме, че подхванах пак аканата тема и то с такъв натурализъм  Sick
Виж целия пост
# 228
Миа, поразчетох се и за вашия проблем, обратен на нашия ,  и пише че може да се дължи на растящо зъбче или алергия към нещо, което ти си яла Ако акото е зеленикаво може да е вирус
Виж целия пост
# 229
EleoHopa миличка , съчувствам ти  Hug
как може тази жена да направи такова нещо ?!
Мале ... не мога да повярвам ....
Не се ядосвай, дано всички е наред с бебенцето .

Виж целия пост
# 230
Ели, възмутена съм Embarassed Тя ли си призна или? Ех тази твойта свекърва Naughty
Дама, какво представлява тази Лактозна непоносимост?Питам защото по едно време акото на Даная ми миришеше на кисело и беше едно такова по рядко.
Ако има класация за най-леко бебе то това ще е Даная!Нали вече сме  на кърма от известно време та днес ходих да я теглят и резулатат е само 5кг при 58см ръст то ние си вървим дребнички но ми се струва малко newsm78 Педиатърката ми каза , че било норално излиза че в последната седмица е наддавала по двайсет гр на ден а преди когато дохранвах понякога след кърмене с АМ наддаваше повече newsm78 Ама май предпочитам да наддава по бавно и да е изцяло на кърма Simple SmileДнес мъжа ми каза
Аз бройлери в къщи неща Laughing в тяхното семейство са върли привърженици на кърменето и са толкова крайни че едва ли не ще ме сметнат за престъпница ако не кърмя Laughing Та това неговото изказване е в тази връзка , че децата на АМ наддават доста добре Simple Smile
Виж целия пост
# 231
Ох...ето ме и мен с оправен компютър ..докато го оправяяяя голям зор видях  hit
Детето ми е мноооого по-добре от последните три дни и аз съм  yesyes
Изкъпахме си я ...масажирахме си я...хич дори и не плака ..дори се радва...млякото си го цока с кеф...вече не слагаме и капки за колики ...и нямаме изглежда... Hands Clap
Само дето акото ни беше много течно...ама ЖЪЛТО !  moresmile Може да е от антибиотика  newsm78Иначе беше зеленооо...ужас  Sick
За дрехите нося си същите дънки..всичко си ми става.. Simple Smile
За захранването , макар, че вече почти беше захранена..моята малка дрисла...мисля да започна след като навърши 4 месеца.., което значи след две седмици ..със пюре от ябълка..
И така,...аз ставам , че съм по халат...  bath

Мари , Усмивке... сама си призна защото аз вече се бях разплакала и ми беше много зле...Бях я оставила при нея за да изчистя у дома...ама...
Виж целия пост
# 232
Валя, благодаря ти че си чела по нашия проблем. Жълто си е не е зелено (поне това). Аз наистина ям вече само 10-на храни: хляб, обикновени бисквити, зехтин, маслини, сок от компот, чай от шипки, козе сирене и кози кашкавал (и то термообработени) и картофи. По заведения чат-пат си позволявам натурален сок.
Гледах за зъб и нищо не видях, но може да е подготовка някаква за озъбване  Sad
Виж целия пост
# 233
Мари рус-нищо и няма на твоята Даная, много си е добре. Не ми изглежда недохранена. Дори си приличат с моята бузана, и синът ми като я видя каза"Яяяя, Калина в нета, кога я сложи" А аз взех да му разправям, че бебетата си приличат.
Виж целия пост
# 234
Ели, Ели, съчувствия за тая свека! Close

И не толкова това, че е направила нещо на своя глава.А това, че с начинанията си  вреди на здравето на детето.
Виж целия пост
# 235
Ели, браво че вече всичко е наред с малката и е спокойна. Peace
Аз като прочетох за свекърва ти и ей  Shocked
Не бих й оставила детето на тая жена и за миг повече, имам предвид без надзор.
Виж целия пост
# 236
Ели , миличка , ако аз бях на твое място сигурно щяхме да сме се избили .  fight
МИА, вие със мойта сватя и с Мимозка явно не ме искате във ваш'та компания  Crossing Arms. Нищо , ние пък ще си заформим "противников отбор" с Дама и с Лалка .   hahaha
Момичета , чакайте да ви кажа , че ми стана много смешно  Joy. В една друга темичка , една мама съветва всички нас , дето бебчетата ни стачкуват да сме им били сменили бибероните с каучукови , че от това бил проблемът , видиш ли - от силиконовите биберони . Ама много ми стана смешно , щото си представих какво ли ще трябва да направя , за да си сменя "бибероните"  bombs ? И така й отговорих , де - че ще ми е трудничко да ги сменя .  hahaha
Виж целия пост
# 237
Djulichka , какво се учудваш, това си направо мъдър съвет  hahaha
А аз пък като откърмя и второто смятам да сменя бибероните, но на силиконови - таткото да им се радва newsm53, че сега от експлоатация на нищо не приличат горките

Мари Рус, новата снимка на Даная в подписа ти е като корица на списание, много сполучлива, ами то с това сладко детенце няма как да е не, няма изненади
Виж целия пост
# 238
Болна тема сте зачекнали  Rolling Eyes
А какви бяхме едно време...  Whistling
Виж целия пост
# 239
Моя дребния заспа и малко и аз да попиша.
Абе Ели, тая твойта роднина няма ли с какво да я дръннеш по главата, ама това нейното е супер нагло, направо я изолирай от детето, по-добтре да ти е малко трудно сама, отколкото да имаш такива емоции през известно време.
Ние се поразходихме насам -натам с колата, обиколихме бабите, през свеки минахме експресно и не можа да ми скочи качествено по нервите.
Вчера купих на малкия една шапка с козирка , но ще я сменям , че му е тясна и крем за слънце, ама то като гледам какви дъждове пак идват, аз бях решила, че тази седмица цялата ще сме навън, а пък то какво стана...Ще ходя да си сипя една бира по този случай.
Дрехите ми повечето ми стават да ви кажа, но отстрани на т.нар. талия имам едни неща... Embarassedдобре, че краката ми не порастнаха, че аз и без това смъ на 40 номер.
И ей, да не забравяте да гушкате децата, че не знам дали ме разбирате! Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия