Шареният свят януарчета откриват, все по-рядко те заспиват!

  • 13 619
  • 285
# 240
Малейй  smile3511 колко изписах  и накрая да забие. hit hit hit
Та да се опитам да възпроизведа.
Djulichka направо един футболен мач да направим тъй както си ни разделила. Ама с цици да удряме топките, че да вземе на нас с МИА да поразбие накрая това мляко, че и задното да потече. newsm62
МИА ох толкова изписах сега забравих половината неща. ooooh! И аз това за предното и задното мляко го четох. Сега като цоцка малкия само се ослушвам за паузи, потичания, преглъщания т.н. Може да го има този момент. Друго, вземи си купи капките Колийф - много са сполучливи. smile3521 Голям рахат беше с тях. Сега звъня на моя да мине да ги вземе на прибиране, че да не мъчим детето. Изяде си ръцете от зор тази вечер. Weary Аз като носих памперса на Ковачева каза, че бил идеален, иначе са си точно сополиви както казваш. Ето прочети за капките, има и други интересни неща в сайта. http://www.colief-bg.com/
Валя, и аз съм замислила същото и даже вече меля на мъж ми пари да изкарва за процедурата. smile3513 А това с първото дете на мен майка ми го повтаря нон стоп. Rage
Ели, хайде аз пък да защитя жената, че тя горката се събра от чесане с това вашето попържане тука. smile3532 Тя от добри чувства бе жена. Едно време с к'во мислиш е хранила мъжът ти. smile3506
Айде сега лека нощ. smile3524
Виж целия пост
# 241
dama, винаги по това време те очаквам да се включиш Grinning
И знам аз що ги защитаваш тия свекърви, нали си потенциална такава Mr. Green
Аз съм решила някой ден, здраве и живот да е, да кажа на Дарена първо да гледа свеката, тогава да решава дали да се омъжва Rolling Eyes
Виж целия пост
# 242
Ами Фил, по това време настава тишина и спокойствие в къщи.  Laughing И като секс не правим с мъжа ми много-много та се редим на компа за удоволствията. Laughing Laughing
Иначе идеята никак не ти е лоша. Честно казано добре, че моята е на километри защото.... #2gunfire Ще се гърмим, тя мен, аз нея.... Mr. Green Две внучета и родих, името на мъжът и взехме и пак не е доволна, ама то на свекърва угодия няма. smile3512 На всичкото отгоря пък на моята още повече, дето й излъгах това малкото момче. 5 годинки съм по-дърта от него. smile3505
Виж целия пост
# 243
Валя, благодаря от името на Даная Hug
Екатерина, благодаря и на теб за успокоението Hug тя че си има бузки има си ама пък на кг не е както другите януарчета Simple Smile явно по дребнички вървим Simple Smile
Виж целия пост
# 244
Мари, баткото беше така. Имаше бузи като за три бебета а беше много слабичък. И до днес си е доста.... елегантен да кажа. Laughing Тя пък е мома, за нея е хубаво. Peace Не се тревожи, като я хване пубертета след години може и да не можеш да я изхраниш тогава. Laughing
Скро си говорихме за новите кандидат януарски мами дето ще започнат темичките скоро. Фил, ти беше първата, която срещнах във форума тогава.  bouquet
Виж целия пост
# 245
Аааа, дама, верно си се провинила, да излъжеш туй малкото момче Grinning
Радвам се, че сме се срещнали! Hug
Виж целия пост
# 246
Impatient, точно така я мия. Но не се ли притиска много крехкия гръден кош, цялата тежест пада върху него?
Ами .. не мисля. Даже изглежда, че му е доста удобно ... така по-добре може да подскача и да се върти.
Малейййй, Дама, нИ тЪ'Й срам ... Как така ... излъга момчето  smile3534.
Ама чакай, аз много да не приказвам, че като кандидат свекърва ... ще трябва да се науча да си трая  smile3514
Фил, тъй тъй ...  Whistling
Абе, живот и здраве да е, ще се постарая да го възпитам така, че първо да си гледа семейството пък после останалото. Пък аз ще гледам да не се бъркам...
Мари, на 2 месеца и 10 дни Васко е бил 4420 грама и 60 см. Малко са ни по-фини дечицата, но са жилави и енергични.  Така, че спокойно, няма страшно  Hug
P.S. Ние днес ходихме до магазина с кенгуруто - ей голям клюкар този мой син - щеше да си счупи врата от въртене да зяпа и един ококорен Simple Smile. Много се смях.
Виж целия пост
# 247
И аз се замислям за кенгуру. За бърза работа докато спретна с таз количка то с кенгуруто ще съм се върнала вече. Laughing
И аз го къпя малкия като е насран на мивката като съм го прихванала през гърдичките с лявата ръка а с дясната се мием на чешмата. Simple Smile
Ама да ви кажа момичета...ние сме smile3533 чатърско семейство.
Я сега тука да си каже коя майка е съпруга на военен. newsm12
Хайде, доспа ми се. smile3507 Лека нощ.
Обичам ви. Hug
Виж целия пост
# 248
Ама ме разсмяхте днес  Laughing опасни сте Laughing
dama- лафа беше вземи си кака да те отрака Laughing и аз съм в клуба на по-големите 1 година Какво съм и виновна на свекито, да си е отварял очите когато е трябвало  Joy
валя- за силиконовите биберони това направо си е велика идея

И сега малко по- сериозно Rolling Eyes Нали в понеделник бях на обучение в диабетния център, което се провежда от диетолог. Според последни проучвания така каза диетоложката за здравословното хранене са изключително важни плодовете и зеленчуците Grinning демек нищо ново, обаче съветът беше по 7 плода на ден и /или общо 7 плода и зеленчука. За плод/зеленчук се смята приблизително 100гр плод /зеленчук.
Също така за тези от вас, които имат диабетно болни в семейството или са родили бебче над 4кг препоръчват да се кърми колкото може по-дълго. Всяка година кърмене намалява шанса да се разболеете от Тип 2 с 15%. Като се замисля в моето семейство няма никой болен от диабет, а мен какво чудо ме споходи. В същото време баба ми, която би трябвало да е болна от диабет не е. Същата баба е кърмила и баща ми и леля ми по   близо година и половина. Изводът е да кърмя докато имам нерви Sick
Виж целия пост
# 249
Здравейте момичета. Аз рядко пиша, обаче винаги ви чета с интерес. За неволите със свекървата ако знаете колко имам да пиша. Тя иначе не е лош човек, обаче е голям образ. Синът ми като се роди го кръстихме като мъжът ми. 2 седмици след това и тя и майка и ми повтаряха, как било хубаво да го кръстим на свекъра ми, и че детето още не си е научило името, що не вземем да му го сменим. Joy  Много рядко сме оставяли синът ми да  го гледа- може би за 2-3 дни на месец, обаче  му е говорила за бактерии и бацили така, че и досега той си мие ръцете постоянно, дори след като е пипнал учебник, книга, дрехите с които е бил навън. До миналата година му излизаха лишеи по ръцете от прекаленото миене със сапун. Сега като не кръстихме и дъщеря ми на някой от тях, пак имаше някакви намеци ама не много. Тя е болна на тема здраве. Постоянно чете за някакви болести и дава съвети как да се предпазим от тях . Върхът беше като разбра преди няколко дни, че за Великден ще подим в Априлци  и каза- няма да водите детето с вас, оставете ми да го гледам. И като и казах, че и да искам да го оставя няма как, че го кърмя отговорът беше- като ти гледам какви са ти меки гърдите и нямаш кърма сигурно дотогава ще си спряла. На мен наистина са ми меки и не много големи, обаче за да е пораснало бебчето за 2 месеца и една седмица с 2,5 кг и 9 см явно гладно не стои. И последно- ние ползваме биберон-залъгалка на чико- една във формата на пеперуда, като я налапа по-широката част на залъгалката както на всичи залъгалки идват от двете страни на нослето. Та след дълго гледане как детето я смуче и бута с ръчичка изцепката беше- ами ако я обърне и си закрие нослето с нея, дали няма да се задуши. #2gunfire Добре, че им свърши ваканчията и от вчера пак е на работа, че тези 10 дни в които почиваше и искаше да се виждаме почти през ден ми дойдоха много.
А и аз и излъгах момченцето- с 2 години съм по-голяма от него.
Виж целия пост
# 250
Добро утро!

Я сега тука да си каже коя майка е съпруга на военен. newsm12
Аз  Grinning Защо?

Ели, радвам се, че Мария е по-добре! И тази твоя свекърва, май трябва да й обясниш някои неща за бебетата Thinking
Мдаа, какви бяха, какви са сега  Sad И аз имам оферта за силиконови, след някоя друга годинка  Wink
Виж целия пост
# 251
Добро утро!
Вчера съм изпусала голям купон, личи си, че е било неблагоприятно за разходки времето, доста странички сте изписали.
За книгата "Близо до бебето"-авторката е basilisk, подвизава се в кърмаческия, но скоро не съм я срещала май. Ханна, откъде си я купи в Пловдив, да изстрелям сестра ми да я вземе, че отдавна съм я харесала. И каква е цената? А тази с Мечо Пух за какво иде реч? Някакви съвети ли са, или стихчета? Отворих страничките, но пак не се вижда добре.
Атти, Мартина е голям фен на поредицата "Приказки незабравими в рими" Само по 2 лв са, но текстовете са точно като спомените ми от моето детство. Въобще на "златното пате" са доста добри книжките. Докато на "Егмонт" ooooh! останах изумена от версията им за Пепеляшка, то повече се разказваше за едно мишле Гюс и затова от тях не съм повторила да купувам
http://www.zlatnoto-pate.com/?viewID=2&cid=19
Ели, думи нямам Thinking
Моят синковец започна да спи цела вечер, т.е. прескача вече храненето в 1-2 и се буди чак в 5-6. Но както беше казала преди време Алекс, не се радвам много, защото и каката беше така, но после покрай зъбите поднови нощните събуждания.
Момичета, аз пък съм притеснена за пишлето. Снощи до късно четох из форума, малко се поуспокоих, ама...Забелвам аз, ама нищо не се подава. Цепчицата е много малка, 2-3 мм и главичката изобщо не я виждам. Ще питам доки на консултацията, но е на 25, а взех нещо да се шашкам.
Тук се опитва да изгрее слънце. А дано, че не ми се стои пак вкъщи, въпреки че имам да чистя. Вчера си тръгнаха майсторите, слагахме котел и малко е поразхвърляно, преместени мебели, дупки тук и там.
Хубав ден!



Виж целия пост
# 252
Добро утро!

Микки, аз съм управител на книжарница "Нанси" в Пловдив, та там със сигулност я има. Взех да я прегледам, защото ми направи впечетление, че е излязо нещо ново и по-различно. Предполагам обаче, че и в Хеликон и в Летера я има. Струва 10 лв.
Иначе точно - тези на Златното пате са най-хубави!  Peace Тях имах предвид  Grinning
Тяхни са и книжките с твърди корици, също и римуваните, които си постнала като линк.

Тази за Мечо Пух е красиво направена, ама няма много текст. Не са съвети.
Има залъгалки от сорта на Буба лази и хубави картинки. Малко скъпчика е, пък на страничка има по едно-две стихчета и незнам дали си струва. Но е гот да си я разглеждаш  Grinning
Иначе много стихчета и залъгалки има в поредицата на Пан (където са детските романи) - червената серия.
http://www.pe-bg.com/?cid=9&pid=1340
Няма картинки, но има много текст и реално е по-практична  bowuu

Май и Михаела минава на 5 хранения (а не ми се ще, защото е малко още). На примерно от няколко дни се буди в 8 сутринта. В 19 яде (което и е 5-то ядене), после заспива мноого дълбоко. Снощи не я будихме за къпане и се събуди в 2 часа. Яде и сега пак в 8 се събуди.
Незнам вече кога да я къпя .. и въобще малко да и поизместя дълбокия сън да е по-късно  newsm78

Виж целия пост
# 253
Silvipl като описваш твоята свеки все едно и за моята говориш и тя е болна на тема болести.Навремето като била студентка съквартирантката и учела медицина и тя си мисли ,че и тя е доктор. Няма болест от която да не е боледувала и нещо към което не е алергична и което е най дразнещо винаги има по една поучителна история, и ги повтаря до безкрай. Вчера ми гледа петите/малко са загрубяли напоследък нямам време да ги мажа/ и тя вика ,болна съм била от нещо но не се сещала тази зона на коя болест съответствала. Та в този рез на мисли и аз като теб си представям как ще ми влуди детето на тема болести умрели и други простотии и мисля да не и го давам да припарва до него след 1 година
А защо се увреждат гърдите, нали уж не се увреждли от кърменето или това е само за идеалистки.
Виж целия пост
# 254
Моите гърди след първото раждане станаха по-хубави защото малко понаедряха, но все така бяха стегнати. Само отдолу на едната имам една стрия. Ама тогава бях на 25. Сега като съм на 37 не знам какво ще стане. А с офертите за силикон мисля да изчакам 1-2 години докато реша дали съм готова за 3то дете. Моля майките с по 3 деца да споделят ако искат на колко години са. Че мен ме подлудиха с тази моя възраст, колко не била подходяща за раждане.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия