

мразя толкова рязката смяна на времето.
Вероятно до 6 месеца ще е така.
! Нали са астрални близнаци с Криско. Бих ви почерпила с една картинка, ама съм малко на вие с компа и не мога да я изтипосам под поста
. Мъжа ми се шегува, че поне няма да се страхува, че ще се удавя с тия плавници на морето
Ей, ама не иска да спи това дете на вън. Дремне и спра ли количката веднага си отваря очите и почва едно мрънкане....и дето ще ми мрънка навън (а духа за да го извадя) и викам айде в къщи! сега си мрънка в кошарата ама аз поне съм на компютъра.








ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ,ХАННА!!!

...А бебо спа четири часааааа,и като се прибрахме,се усмихва щастливо- аз мислех че ще ревне за папане - ама не познах..
/ , почва да ми говори разни работи и да ме гледа едно любовно
, и ...с яденето сме дотам.Плюе ми цицката и се хили
Що така незнам, за 5 минути може ли да се е наяло ?!Предлагам му и другата след като го оригна,обаче -не!
Препоръчани теми