Шареният свят януарчета откриват, все по-рядко те заспиват!

  • 13 619
  • 285
# 120
Хана, ти ли ги пиеш тези витамини? Трябва и аз да си взема нещо тогава.
Иначе си права,повече навън и на слънце. Аз затова днес не се прибрах. Mr. Green
Виж целия пост
# 121
Да, аз ги пия. Но аз ги купих, защото се бях ошашавила и се чудех какво да направя, че да се успокоя. Иначе съм чувала, че май май витамините, които гълта майката не влияят върху бебето .. незнам.. ама сега като ги пия на психологическа основа ми е по-леко  Simple Smile

Навън като сме и заголвам ръчичките да се панапекат. Хубавото е, че и Михаела наддава в разумни граници и това ме успокоява  Praynig  Grinning
Виж целия пост
# 122
Мамчета , вие не давате ли витамини на малките?Аз от първият ден на ражданет давам  комбинирани витамини А Д Е и К
Гледам че обсъждате колички, аз от моята съм много доволна Мозаик на GRACO много е лека и като се сгъне става много мъничка.Мислех да купувам лятна но моята е идеална и за лятото Simple Smile
Виж целия пост
# 123
И аз съм с Грако, много съм доволна.

невенска, точно така е, както описваш езичето, все едно леко цепнато, със сърцевидна форма.
Разликата е, че трябва аз да забелязвам тия неща, никой доктор не го направи преди мен Tired

Кой говори за обувки?Аз родих 2 деца, с два номера ми порастна крака Rolling EyesСега и аз съм на 41 ooooh!
Тук лесно не се намира такава номерация, ама поне по интернет може да се поръчва, в Ларедут например съм виждала дамски обувки до 45 номер Shocked
А не ми се мисли дЯцата какви ходила ще имат, предвид това че баща им носи 47 Confused

Ханна, как е купона? Grinning

мимозке, мъж ти също ми е водил упражнения Grinning, по масаж.
Виж целия пост
# 124
Мари, аз бях останала  с впечатлението, че имаш Пег Перего Плико, нали така беше казала, като бяхме бременни? Нали ни видя и нашата група - две от три с Грако  Laughing, много са удобни

Филипа, аз засега запазвам номера на обувките, даже голяма смешка стана като бяхме на гости у Кафява мечка, Васи беше навън и Кафява мечка казва - ми тя е без обувки, тук са и обувките, а те - моите  hahaha, още съм си 37 номер
Виж целия пост
# 125
Шушони, то било приятно!Даже една жена така се зарадва, като ме видя, че го кърмя...чак се почувставах горда. А Маринчо иначе получи много дреболии днес като подарък- кремчета, шапка, играчки, биберони, чорапки и т.н., то аз со бях превидила нещо и за мен, ама пак заминаха, нищо да е жив и здрав, гледам че днес са ми превели боничните, ще се задомя и аз с нещо.
Ханна, наистина Михаела ти наддава много здравословно, дано все така да е, Мариянчо малко дебелашки го дава, ама ще видим този месец как ще е ...
Виж целия пост
# 126
Impatient, знаех си аз че си от мамите от Джепето, но не знам защо те обърках с Асиди. Ще трябва пак да си направим среща, но този път с бебчетата.
Фил, и нашия татко носи 47 номер  Crazy
Спокойна нощ на всички!
Виж целия пост
# 127

Цитат
Мари, аз бях останала  с впечатлението, че имаш Пег Перего Плико, нали така беше казала, като бяхме бременни? Нали ни видя и нашата група - две от три с Грако  , много са удобни
три от три, моята двойната също е Грако, не си обърнала внимание. Направо сме за реклама на Грако Laughing
 Днес беше прекрасен пролетен ден и ние също си направихме голяма разходка в един парк с малко езерце. Беше много слънчево, тихо и спокойно. Дори кърмих Мони на чист въздух, а Маги търчеше подир едни диви патици и разни кученца които минаваха покрай нас. Изнасе не също и музикална програма стипила на една пейка. 
Виж целия пост
# 128
Добро утро! Grinning
Спите ли още?
Докато чакам Еничка да се събуди, реших да си изпия кафето пред компа.
Виж целия пост
# 129
Добро утро!
Спим.  Blush
Но пък и глад ме подгони та реших да хапна  Blush

За номера на обувките не съм забелязала промяна. Ама аз с кецове джъткам най-често  Grinning

~Фил~, безкофеиново ли пиеш? Понякога, (като сега например) зверски ми се допива силничко кафе, но не смея. Или слабо пия, или 3 в 1..
Днес съм в очакване на Голямото Ако  Joy По ароматите, които започна за изпуска тази сутрин познавам, че наистина ще е голямо  Crazy

Тези памперсии .. уфф ... големи са и тези Либеро. Крачетата са и слабички и от там пропускат.
Май трябва да взема на Памперс от 4 до 7 за да избутаме малко, та да стигнем до тройката на Либеро.
Виж целия пост
# 130
Добро утро! Simple Smile
И моят номер се увеличи, за съжаление и на обувките и на дрехите Sad. Сега почти няма какво да обличам и обувам - ама че тесни неща съм си купувала!!!
Виж целия пост
# 131
3в1 пия.
С Пресил пиех безкофеиново, но след като прочетох, че технологията с която се извлича кофеина била кофти и реално било по-вредно от кофеиновото, си пия 3в1, слаба работа.

Ханна, нищо не каза, как отпразнувахте юбилея?
Виж целия пост
# 132
ама че тесни неща съм си купувала!!!


 Laughing И аз съм така.
Всички дънки тесни и плитки.
Всички блузки опънати и къси.
Все пъпа ми е бил отвън.
Сега е невъзможно да се поява в такъв вид.  Rolling Eyes
Особено от кръста нагоре ми е много трудно. Все потничета съм носила, сега с тези кърмачески сутиени и течащи гърди  Whistling
А идва лято ...  Rolling Eyes

~Фил~ и аз така съм чувала за безкофеиновото.
Ами юбилея - скромно  Simple Smile
Излизахме, почерпихме се, видяхме се с тоз и оня ... ама купон не сме правили.
Всъщност беше възможно, защото малката спеше яко, но не посмях да поканя много гости предварително за да не ми е притеснено. Има време за купони, да поотрасне малко и да държи чашата с бира сама  Laughing
Виж целия пост
# 133
Добро утро!
Аз пък от може би две седмици си правя по едно хубаво силно кафе сутрин и го пия докато я кърмя. Почнах с малко, но сега си пия цяла чаша. Не се отразява на Маги.
В дънките си влязох, обаче за гол пъп и дума не може да става  Sad Ще ходим с поли  Wink
А номера на краката ми се увеличи след първото раждане, сега не съм забелязала.
Виж целия пост
# 134
Голямото Ако пристигна  Joy Joy
Отивам да го поздравя  hahaha

Айде, почти ще се къпем  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия