Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са симптомите на сътресение и какви са препоръките за лечение?
Какво представлява съдържанието на публикацията?
Какви са основните теми, обсъждани в публикацията?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са симптомите на сътресение и какви са препоръките за лечение?
Симптомите на сътресение включват главоболие, гадене, повръщане, умора, раздразнителност, трудности с концентрацията и дори проблеми със зрението. Лечението на сътресението включва почивка, избягване на физически и умствени натоварвания и избягване на компютър и телефон. Важно е да се консултирате с лекар за по-подробни указания.
-
Какво представлява съдържанието на публикацията?
-
Какви са основните теми, обсъждани в публикацията?
-
Какви са проблемите, свързани с храненето на децата, обсъдени в публикацията?
-
Какви са резултатите от тестовете за интелигентност, споделени в публикацията?
,Тъкмо щях да т епитам какво правииш в тоя час по форумите
.Аз вече съм на бойното поле
.Спи ми сееееееееееееееееееее!!! Утре съм почивка, та се надявам да спя поне до 7ч
.Дано и времето се стабилизира, че съм планирала тур по магазините, ама с Дария, та- ако завали ще ми обърка плановете...Някакви идеи за магазини за пердета на НЕкосмически цени
.Ред е на това, че само ми бъркат в очите сегашните

Аз пък вчера насметох от Софийкса вода
.Ама срока бил до 2 седмици
.Пада се баш на завой и е преход между павета и стар асфалт(сещайте се какъв лунен пейзаж е- навсякъде са се разпръснали павенца, каманаци о т насипан чакъл и т.н...).Та- и мен ме прехвърляха тук и там, и накрая ми записаха жалбата
А отсреща има голяма ясла+ДГ. Отдавна се каня да пиша и аз писма, но все не ми остава време... оставам си само с възмущението.
Кате, ни дупе , ни корем видях, какво си измисляш?