Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво се случи с олиото, което не успяхте да загреете в тигана?
Какви са препоръките за добро качество на олио?
Какви са потребителските преживявания с различни млечни продукти?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво се случи с олиото, което не успяхте да загреете в тигана?
-
Какви са препоръките за добро качество на олио?
-
Какви са потребителските преживявания с различни млечни продукти?
-
Какви са потребителските преживявания с други хранителни продукти?
-
Какви са мненията за качеството на храните в различни страни?


Нали затова е тая тема. Ако става въпрос за пилешкото, купувала съм много пъти...
То вече човек да не знае какво да си купи.
Аз замразено месо вече изобщо не купувам. Особено това на Виктория-М. Като го размръзнеш, половината е само вода.

margarete кажи де
А иначе изглежда супер червено и свежо - от боята разбира се.
такъв отврат...
нямам думи ....
но не го допих ,
..........................................