Черен списък на храни и хранителни продукти - 2

  • 101 245
  • 722
# 165
Има някои неща Clever, които освен че са по-евтини, не са и лоши. Например корите за баница и бутер тесто Clever. (Те всъщност са на Белла, но са произведени за Била и носят марката Clever.) Замразените зеленчуци - грах, царевица, зелен боб на Clever също не са лоши. За сравнение с тези от Кауфланд и дума не може да става. В Кауфланд освен че стоките са евтини, не са нищо друго. Брашното, олиото (производител "Звезда") и обикновените бисквити (производител "Победа" ако не се лъжа) Clever също стават. Но:

Вчера си купих крема сирене Clever -  не съм доволна. Имаше странна миризма. Не беше развалено, просто имаше вкус на нещо изкуствено, напомнящо леко на пластмаса.  newsm78 Киселото мляко също не е хубаво, пробвала съм веднъж. Мисля че имаше и препарат за съдове Clever - също не съм доволна. Когато купувате продукти с марка Clever, гледайте кой е производителя и преценете дали си заслужава да го купите. Това е моят съвет.
Виж целия пост
# 166
Аз от тия марки Клевър и FF вкус и не знам там какви си  още...... не вземам.В който и супермаркет да влезна си търся стоките който съм пробвала и си ги знам. Ако няма няма - не купувам Peace
Виж целия пост
# 167
Аз от тия марки Клевър и FF вкус и не знам там какви си  още...... не вземам.В който и супермаркет да влезна си търся стоките който съм пробвала и си ги знам. Ако няма няма - не купувам Peace
И аз така, търся си познатото, и много се нервирам, когато в различните магазини има различни продукти и не мога да ги намеря всички на едно място  Mr. Green
Виж целия пост
# 168
добавям прясното мляко на myday - детското  smile3555  Confounded   такъв отврат...   ooooh!  и то за деца  #2gunfire нямам думи ....  #Cussing out   
така .... да поясня - сипах на малката да пие , но тя не пожела и аз си го направих с нес кафе  Coffee  но не го допих , (това се случва сутринта към 10.30) и излязохме с малката  1stroller 1swing  през това време млякото с кафето е на хладно връщаме се и  взимам чашата да я измия  Whistling а млякото станало гъсто като кремче  Shocked  Sick #Crazy  .......................................... 

Вземала съм веднъж, не повторих  Sick
Виж целия пост
# 169
добавям прясното мляко на myday - детското  smile3555  Confounded   такъв отврат...   ooooh!  и то за деца  #2gunfire нямам думи ....  #Cussing out   
така .... да поясня - сипах на малката да пие , но тя не пожела и аз си го направих с нес кафе  Coffee  но не го допих , (това се случва сутринта към 10.30) и излязохме с малката  1stroller 1swing  през това време млякото с кафето е на хладно връщаме се и  взимам чашата да я измия  Whistling а млякото станало гъсто като кремче  Shocked  Sick #Crazy  .......................................... 

Вземала съм веднъж, не повторих  Sick
   и при теб ли се получи така  Thinking
Виж целия пост
# 170
Каквото съм взела с марките "Клевър" /на Билла/ и "Аро" /на Метро/, всичко е било гадно!  Sick
Виж целия пост
# 171
Продуктите "Клевър"/ "Аро" и пр. са по-евтини, защото съответната верига плаща опаковката, производителя само опакова, т.е калулирана е само стойността на продукта. Консервите Клевър например са на Бондюел и са си превъзходни- такива, каквито са си и в техните опаковки, сладоледите са на Делта /нестле/ и т.н
Крема сиренето мисля е на мандра Велчев /или както там се водеше/, ама те по принцип са му гадни нещата
Виж целия пост
# 172
stanislav4eto, миришеше ни толкова гадно, че го хвърлих веднага, не съм и правила опити да си го слагам в кафето Sick
Виж целия пост
# 173
stanislav4eto, миришеше ни толкова гадно, че го хвърлих веднага, не съм и правила опити да си го слагам в кафето Sick
  ами това не миришеше гадно , но стана на крем  Sick
Виж целия пост
# 174
Еееее, аз не съм опитвала всичко, но квото съм вземала /3/4 пъти различни неща/ просто не е било добро. Иначе това го знам, че с тези марки произвеждат продукти различни фирми, които са предложили най- добра за Метро и Билла цена/качество т.е. най-ниска.  Wink
Виж целия пост
# 175
И аз по принцип не купувам от марките на супермаркетите, но съм взимала две неща от Клевър, след като прочетох кои са им производителите, и съм много доволна - консервите грах - на Bonduelle са, както някой вече беше написал, и шипков мармалад - на Плодекс Карлово. Много е гъст, ароматен и хубав.
Поста не е малко за черния списък, но тук стана дискусията за Клевър.  Peace   bouquet
Виж целия пост
# 176
Не знам дали се е писало в първата тема за киселото мляко "Нашенско", мисля, че това беше марката- етикетът е с един нарисуван мустакат дядо с гайда. Много ми се пиеше айрян, купих си, направих си и като отпих- та то въобще не беше кисело! Блудкаш някакъв! Много се ядосах, видях тел. номер на производителя и звънях упорито, въпреки че беше около десет вечерта. Най- накрая ми вдигна някакъв шапшал и аз започнах да изказвам възмущението си от предлагания от него продукт, а той ми опонира, че всъщност много се харесвало млякото от клиентите. Аз продължих да се възмущавам, че няма вкус на кисело мляко, а на нишесте и той ми изскочи със следния аргумент- това въобще не  е вярно, не слагаме вече никакво нишесте, използва се суха сметана (или нещо подобно, не помня)!  Joy Е, тогава не ми беше смешно, ама вече от толкова простотия...!
Виж целия пост
# 177
напълно нормално е...за млякото. Не може да се постигне цена 70ст. с истинско мляко. Внася се кондензирано или направо сухо. Себестойността на кр. масло пък е 15лв. за кг. на изхода. Сметнете си възможно ли е кр. масло да е краве масло Rolling Eyes
Положението със сиренето и кашкавала е сходно.
Но така е...като се предложи нещо по- скъпо, не се купува. Като е с лошо качество пък...протестираме...угодия няма...
Виж целия пост
# 178
напълно нормално е...за млякото. Не може да се постигне цена 70ст. с истинско мляко. Внася се кондензирано или направо сухо. Себестойността на кр. масло пък е 15лв. за кг. на изхода. Сметнете си възможно ли е кр. масло да е краве масло Rolling Eyes
Положението със сиренето и кашкавала е сходно.
Но така е...като се предложи нещо по- скъпо, не се купува. Като е с лошо качество пък...протестираме...угодия няма...
А не може ли просто да има и продукти с добро качество и високи цени и продукти с ниско качество на ниски цени? Така всеки ще си направи сметката - дали предпочита днес да изяде 1 кофичка кисело мляко от нишесте или половин от истинско мляко. Аз и да искам в момента нищо качествено не мога да купя на българския пазар - на каквато и да е цена  Thinking
Виж целия пост
# 179
И по- скъпите продукти, не са гаранция за качество. За пример давам кашкавала, на каквато и да е цена, не мога да намеря качествен, мек е като пластелин.  ooooh! Взимам много рядко, когато  детето пожелае пица, иначе ме е яд да го купувам. Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия