Черен списък на храни и хранителни продукти - 2

  • 101 248
  • 722
# 405
включвам амбарица на кфм
нищо общо с амбарицата, вкус на соя със сапун, вътре цвта е цикламено-розов  Shocked
нямам думи просто  Sick
Виж целия пост
# 406
Прясно плодово мляко на Бор Чвор-сигурно става за нещо,но не и за ядене Sick
Прясно плодово мляко Мегле с парченца ,,плодове''-същата характеристика като горното....нито е прясно,нито е плодово,нито е мляко....отврат Sick
Виж целия пост
# 407
Simple Smile
Виж целия пост
# 408
Шунка- Jamon Serrano, нарязана от витрината в Билла. Аз попринцип съм й голям любител, е тая я хвърлих с;ед втората хапка- имаше дъх, ужасна Sick
Виж целия пост
# 409
сирене Филипополис Close
Виж целия пост
# 410
Искам да добава и едросмления пастет "Янев". Направо щях да повърна от миризмата и вида Sick
Виж целия пост
# 411
ръжени ядки ,,Наслада"-вътре освен ядките има и екстри-паяжини и аромат на....рози:)))
Виж целия пост
# 412
Спагети ЖИТЕН КЛАС!Това е всичко друго но не и спагети....................бие малко на фиде но развряло се!
Виж целия пост
# 413
Броколи от Кауфланд на ф-ма Булгарекоплод с.Вакарел, пълни с червей  Sad
Виж целия пост
# 414
Сирене от краве мляко на Ел Би (от Метро го взехме)... ми не е от краве мляко има дъх на аромат на овца или коза
Виж целия пост
# 415
Броколи от Кауфланд на ф-ма Булгарекоплод с.Вакарел, пълни с червей  Sad

Това май не е за черния списък Wink
Благодаря за информацията Hug
Виж целия пост
# 416
Шарен боб на "Карина" - след 24 часово киснене и 5 часа варене, половината се леко поомекна, а другата половина си остана все така твърда. Това ми е втори опит да сготвя шарен боб от тази марка, като първия път го киснах 5 часа както пише на опакаовката и резултата е един същ  Close
Виж целия пост
# 417
Момичета, по повод бутчетата и миризмата на лекарства - ВЪОБЩЕ не се учудвам.
Мой роднина е ветеринарен лекар (може би единственият свестен, то и затова нон стоп има проблеми на работа) и бях на път да стана вегетарианка от разказите му...
За пилетата специално - дават им антибиотици, за да са здрави.
Това е нормално.
Но 1 месец преди да ги заколят трябва да се спрат, за да се изчисти организма им и после хората да не поемат същите тези антибиотици, ядейки пилешко месо.
Но спрат ли им антибиотиците и пилетата умират.
Ветеринарят отнася сума караници от работодателя.
И какво става.
Антибиотиците се дават до последния ден преди коленето, което е недопустимо.
Това е просто ужасно.
Виж целия пост
# 418
Момичета, по повод бутчетата и миризмата на лекарства - ВЪОБЩЕ не се учудвам.
Мой роднина е ветеринарен лекар (може би единственият свестен, то и затова нон стоп има проблеми на работа) и бях на път да стана вегетарианка от разказите му...
За пилетата специално - дават им антибиотици, за да са здрави.
Това е нормално.
Но 1 месец преди да ги заколят трябва да се спрат, за да се изчисти организма им и после хората да не поемат същите тези антибиотици, ядейки пилешко месо.
Но спрат ли им антибиотиците и пилетата умират.
Ветеринарят отнася сума караници от работодателя.
И какво става.
Антибиотиците се дават до последния ден преди коленето, което е недопустимо.
Това е просто ужасно.

И аз съм чувала такива истории. Затова и избягвам да купувам месо от магазините.  Sick Честно казано, всички си знаем, че ни тровят с боклуци, но нямаме избор. Единственият изход е да започнем да си произвеждаме сами.  Peace
Виж целия пост
# 419
Здравейте,
Не ми е приятно, че първата ми публикация трябва да е в тази тема, но досега колкото пъти съм отлагала публикуването на мнение, толкова пъти не пиша нищо. Искам да ви обърна внимание на шипков мармалад на "Цима 99" - има доста добре изразен ябълков вкус Simple Smile, за съжаление не намерих да си купя истински шипков мармалад същото се оказа положението с всичките предлагани на щанда "HIT" в "Люлин". Чувам, че имало някакъв турски, който си бил като нашия от преди време, ако някой може да помогне с шипковия мармалад ще съм много благодарна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия