Черен списък на храни и хранителни продукти - 2

  • 101 246
  • 722
# 420
Възможно е да са прекалили с пектина, затова да има вкус на ябълка  Laughing
Аз лятото си купувах доста шипков мармалад и бях най-доволна от този на Олинеза. Макар че веднъж попаднах на една партида - беше толкова гъст че трябваше буквално да го режа с нож от бурканчето, да не говорим за мазане. Но като цяло бях доволна от вкуса.
Виж целия пост
# 421
кашкавал "Старс" производител - "СТАРС КЪМПАНИ - ООД" гр. Шумен   отврат  Sick
Виж целия пост
# 422
Краве масло Родопея - вътре беше мухлясало, а е в срок на годност.
Виж целия пост
# 423
Момичета, по повод бутчетата и миризмата на лекарства - ВЪОБЩЕ не се учудвам.
Мой роднина е ветеринарен лекар (може би единственият свестен, то и затова нон стоп има проблеми на работа) и бях на път да стана вегетарианка от разказите му...
За пилетата специално - дават им антибиотици, за да са здрави.
Това е нормално.
Но 1 месец преди да ги заколят трябва да се спрат, за да се изчисти организма им и после хората да не поемат същите тези антибиотици, ядейки пилешко месо.
Но спрат ли им антибиотиците и пилетата умират.
Ветеринарят отнася сума караници от работодателя.
И какво става.
Антибиотиците се дават до последния ден преди коленето, което е недопустимо.
Това е просто ужасно.

Амиии я питай за колко време изкарват пилетата - до 1кг 600 гр за 40 дни. Обикновено ги спират 10 дни преди колене, ама гаранция няма
Проблема е и в храната, че е бъчкана с хормони за да стане за 40-45 дни пиле по БДС
Виж целия пост
# 424
Краве масло Родопея - вътре беше мухлясало, а е в срок на годност.
И киселото мляко им не струва - първият път миришеше на азот  Sick. Дадох им втори шанс - пак отврат Twisted Evil Трети път няма да има!
Виж целия пост
# 425
Родопея много развалиха продуктите си. Не купувам вече продукти от тази марка.
Виж целия пост
# 426
От доста време купувам "кашкавал на баба". Е последната пита е отврат - мирише на загоряло мляко и мухъл.  ooooh!
Виж целия пост
# 427
Пастьоризирано прясно мляко ДЕЯ. Срока му изтича след 2 дена и е купено вчера от магазина. Е, пресече ми се в млековарката. Освен това преди да го сложа плуваха тук там черни шушки. Никога повече това мляко. Naughty
Виж целия пост
# 428
Краве масло Родопея - вътре беше мухлясало, а е в срок на годност.
И киселото мляко им не струва - първият път миришеше на азот  Sick. Дадох им втори шанс - пак отврат Twisted Evil Трети път няма да има!

Аз досега 2-3 пъти съм купувала и съм доволна. Но изглежда си е до партида. Все пак е черна точка. Sick
Виж целия пост
# 429
Краве масло Родопея - вътре беше мухлясало, а е в срок на годност.
И киселото мляко им не струва - първият път миришеше на азот  Sick. Дадох им втори шанс - пак отврат Twisted Evil Трети път няма да има!

Аз досега 2-3 пъти съм купувала и съм доволна. Но изглежда си е до партида. Все пак е черна точка. Sick
Аз също доскоро бях доволна от тази фирма, но явно напоследък са влошили качеството си. Жалко.
Виж целия пост
# 430
Кафяв ориз на фирма IZZI - вони на мухал
Виж целия пост
# 431
продуктите на БОР-ЧВОР са отвратителни.взех прясно мляко 3,2% ужас все едно съм взела0,1%-тортата ми не се получи с това мляко .
Виж целия пост
# 432
Кафяв ориз на фирма IZZI - вони на мухал

И аз имам такова попадение  Sick
Виж целия пост
# 433
Не съм чела цялата тема, така че може някой вече да е споменал, но все пак: пуешка шунка Леки, пълна е с разни хрущяли, и жили. Щях да повърна Sick, изхвърлях я цялата.
Виж целия пост
# 434
Аз сега като се сетя, едно време купувах една пилешка шунка, но забравих името на фирмата. Продават я в Т-Маркет и е във формата на полумесец, нещо като половин пита кашкавал, но с по-малки размери. Първите 2 пъти ставаше за ядене, но последният път, когато купих от нея, като я отворих видях, че вътре са млели кости и разни други отвратителни неща, за които не искам да си спомням. Да уточня, не млели, а натрошили костите.  Sick Онзи ден като пазарувах видях, че още зареждат от нея и просто от любопитство разгледах един пакет - приличаше на желе с остатъци от месо и най-вероятно вътре пак има късметчета.  #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия