Черен списък на храни и хранителни продукти - 2

  • 101 245
  • 722
# 480
Aз отдавна не купувам кренвирши. Преди време имаше една "седмица на немската кухня" или нещо подобно в МЕТРО, та оттам взех немски. Имаха вкус на...МЕСО. Но сега не зареждат, и съответно БГ не вземаме.
Иначе това което окончателно ме отказа от смлените неща беше петрохана на Маджаров. Купих за проба, хареса ни. След седмица взех пак и във всяко парче имаше парчета кокали и какво ли още не. Сега нищо смляно не взимам, догодина сме решили да си правим сами суджук.
Виж целия пост
# 481
Сега нищо смляно не взимам, догодина сме решили да си правим сами суджук.
Ако имаш добра рецепта, ще я споделиш ли с мен на лични?  Simple Smile
Виж целия пост
# 482
Сега нищо смляно не взимам, догодина сме решили да си правим сами суджук.
Ако имаш добра рецепта, ще я споделиш ли с мен на лични?  Simple Smile
Ако може не на лични, че и други се интересуваме  Wink
Виж целия пост
# 483
Споделям всичко казано до тук. Ние също не купуваме колбаси от много години. Веднъж се излъгах за обяд да си купя някакъв кремвирш и няма да повторя даже и за мен. Вътре слагаг смлени кокали и какво ли не. Ужас!
Виж целия пост
# 484
Сега нищо смляно не взимам, догодина сме решили да си правим сами суджук.
Ако имаш добра рецепта, ще я споделиш ли с мен на лични?  Simple Smile
Ако може не на лични, че и други се интересуваме  Wink

Още търся рецепта. Но чакам чичота на мъжа ми да се изкаже--той прави много хубав суджук. Задължително ще пусна рецептата после.
Виж целия пост
# 485
Соковете ВВВ - 70% тиква
Виж целия пост
# 486
Всички макаронени изделия на фирма "Блалко" или "Balko" .
И други марки съм ползвала : спагети,макарони,кус-кус ,фиде и т.н.Проблем няма.Но тези на Балко стават на каша
Виж целия пост
# 487
Всички макаронени изделия на фирма "Блалко" или "Balko" .
И други марки съм ползвала : спагети,макарони,кус-кус ,фиде и т.н.Проблем няма.Но тези на Балко стават на каша

Абсолютно съм съгласна  Peace
Виж целия пост
# 488

Mда, и аз не ги харесвам.

Макаронените изделия на Добруджа--стават на каша и лепнат.
Виж целия пост
# 489
Peace

много отдавна не ям кренвирши  Naughty
Виж целия пост
# 490
Всеки от вас има познати които са ходили на разни студентски бригади за бране на разни неща или в друга работа свързана с храните,разпитайте ги да ви кажат и там как се случват нещата.На мен най-пресния ми случай е с позната,която беше на бригада за бране  на ягоди.Тя ми е разказвала как едни и същи ягоди се етикетират с различни етикети едните обикновени,а други за биологично чисти.
Мога още много да пиша по въпроса,но все пак темата е за бг стоките,така че да не разводнявам темата.
   
   Във връзка с това,мои познати бяха на бригада в Америка ,и работили в една фабрика на "Avon",та задачата му била да маха изтеклия срок на годност и да поставя нов.Тези стоки били за пазара в Чехия и Полша ,а питам се какви ли са им продуктите за нашия пазар???? newsm78
Виж целия пост
# 491
Вчера се опитах да сготвя един грах на българската фирма Adela.........   Е не успях!!!! Варих го сигурно половин час, при условие, че пишеше, че е готов за консумация... Продължи да дрънка и в чиниите ни. Никога повече експерименти. Не се научиха българските производители да правят качествени неща и това е!


За граха е ясно ,че колкото повече се вари,толкова по-не се сварява,така ,че не прекалявайте с варенето Wink
Виж целия пост
# 492
Всеки от вас има познати които са ходили на разни студентски бригади за бране на разни неща или в друга работа свързана с храните,разпитайте ги да ви кажат и там как се случват нещата.На мен най-пресния ми случай е с позната,която беше на бригада за бране  на ягоди.Тя ми е разказвала как едни и същи ягоди се етикетират с различни етикети едните обикновени,а други за биологично чисти.
Мога още много да пиша по въпроса,но все пак темата е за бг стоките,така че да не разводнявам темата.
   
   Във връзка с това,мои познати бяха на бригада в Америка ,и работили в една фабрика на "Avon",та задачата му била да маха изтеклия срок на годност и да поставя нов.Тези стоки били за пазара в Чехия и Полша ,а питам се какви ли са им продуктите за нашия пазар???? newsm78


Грешката е моя,само първия абзац трябваше да е цитат,а втория е моята информация Embarassed
Виж целия пост
# 493
Всеки от вас има познати които са ходили на разни студентски бригади за бране на разни неща или в друга работа свързана с храните,разпитайте ги да ви кажат и там как се случват нещата.На мен най-пресния ми случай е с позната,която беше на бригада за бране  на ягоди.Тя ми е разказвала как едни и същи ягоди се етикетират с различни етикети едните обикновени,а други за биологично чисти.
Мога още много да пиша по въпроса,но все пак темата е за бг стоките,така че да не разводнявам темата.
   
   Във връзка с това,мои познати бяха на бригада в Америка ,и работили в една фабрика на "Avon",та задачата му била да маха изтеклия срок на годност и да поставя нов.Тези стоки били за пазара в Чехия и Полша ,а питам се какви ли са им продуктите за нашия пазар???? newsm78

Аз пък съм много доволна от тази марка. От тях нямам никакви алергии, за разлика от други.
Не знам как може американци да допуснат това. По принцип те са доста педантични към стоките които ползват... newsm78

За ягодите--няма такова нещо. Ягодите са различни сортове, гледани по различен начин.
Виж целия пост
# 494
на AVON харесвам им душ геловете

но не бих рискувала с мазилата, особено с кремовете за лице. Така се поизприщих от един който бе ANEW, и трябваше да хидратира newsm78 #Cussing out

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия