Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво се случи с олиото, което не успяхте да загреете в тигана?
Какви са препоръките за добро качество на олио?
Какви са потребителските преживявания с различни млечни продукти?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво се случи с олиото, което не успяхте да загреете в тигана?
-
Какви са препоръките за добро качество на олио?
-
Какви са потребителските преживявания с различни млечни продукти?
-
Какви са потребителските преживявания с други хранителни продукти?
-
Какви са мненията за качеството на храните в различни страни?
то не бяха воеводи, дето пък после и мляко проядоха , то не бе Балкантурист, Пепи и незнам какво още.......да не говорим за онази свекърва дето препитва бременната си снаха с култовото "не че нещо" - и все натъртват върху това, че няма разлика с домашното, че е същото като в соца.......
/, че то е по-чисто от наблъсканите с консерванти, оцветители, пълнители и т.н. боклуци салами и други продукти.
Темата в здравния не мога да я намеря
лятото си гледаме зеленчуци и плодове,абе до колкото можем да избягваме със семейството да копуваме боклуци избягваме,не че пак не даваме пари,но поне е за нещо истинско и полезно не за химия,яйца и мляко взимаме от комшиите че няма от къде ние,да видите като ни бяха дошли гости веднъж и майка ще пържи нещо и чупи яйцето и то с хубав жълт жълтък и детето на гостите като видя "какво е това защо не е бял?!"А иначе на киселото мляко домашното вкуса съм го забравила,иначе едно време и такова имахме ставаше един каймак ма аз мразех