Черен списък на храни и хранителни продукти - 2

  • 101 248
  • 722
# 225
Не знам дали тук е мястото да похваля една фирма.От години купувам масло,мляко,кашкавал и съм доволна за сега.Бор Чвор,не знам има ли я при вас и какво мислите вие?!
Виж целия пост
# 226
И тук имаме Бор Чвор  Wink, пробвала съм им само киселото мляко, не е лошо.
Виж целия пост
# 227
От Бор Чвор повече нищо няма да купя. Преди купувах продуктите им, но на няколко поредни пъти купих  кисело мляко, в което вътре стоеше желатин на бучки и се тресеше, имаше странен мирис, направо отврат. А написаното на капачката си беше в срок на годност. Последното масло, което купих от тях направо вонеше на кисело и беше всичко друго, но не и масло. Замина директно в кофата. Същото мога да кажа и за кашкавала, също толкова лош като и другото. Хайде, ако е само веднъж, да си помисли човек, че в магазина се е развалило. Ама да се повтаря постоянно ... Всичко, което съм купувала от тях беше много гадно и сега фирмата ми е в черния списък. За мен това е една от фирмите с най-гадна млечна продукция. Лично мое си мнение.
Виж целия пост
# 228
кисело мляко Верея 0.1 % - с вкус на повърня!
Виж целия пост
# 229
От Бор Чвор повече нищо няма да купя. Преди купувах продуктите им, но на няколко поредни пъти купих  кисело мляко, в което вътре стоеше желатин на бучки и се тресеше, имаше странен мирис, направо отврат. А написаното на капачката си беше в срок на годност. Последното масло, което купих от тях направо вонеше на кисело и беше всичко друго, но не и масло. Замина директно в кофата. Същото мога да кажа и за кашкавала, също толкова лош като и другото. Хайде, ако е само веднъж, да си помисли човек, че в магазина се е развалило. Ама да се повтаря постоянно ... Всичко, което съм купувала от тях беше много гадно и сега фирмата ми е в черния списък. За мен това е една от фирмите с най-гадна млечна продукция. Лично мое си мнение.
Все едно аз съм го написала !Ужасен дъх ,пробвала съм няколко техни продукти и всички миришеха ужасно Sick
Виж целия пост
# 230
Не знам дали тук е мястото да похваля една фирма.От години купувам масло,мляко,кашкавал и съм доволна за сега.Бор Чвор,не знам има ли я при вас и какво мислите вие?!
аз съм провала прясното им мялко не ми хареса и то има ужасен дъх 
Виж целия пост
# 231
Не знам дали тук е мястото да похваля една фирма.От години купувам масло,мляко,кашкавал и съм доволна за сега.Бор Чвор,не знам има ли я при вас и какво мислите вие?!
аз съм провала прясното им мялко не ми хареса и то има ужасен дъх 
Заквасената им сметана е ужасна  Sick. Като се сложи в ястие не се разтваря, а за вкуса да не говорим  Sick.
Виж целия пост
# 232
Днес си купих масло FF вкус. Всички друго но не  е масло. Чисто бяло на цвят - като сиренце. Толкова снежно бяло масло за първи път виждам, пък че беше меко да не говорим - като маргаринче дори и след стоене в хладилника.
"FF вкус" - това със сигурност е от "Фантастико" Wink Не само маслото, но и повечето хранителни стоки с марката "Фантастико" не струват, с изключение на натуралния им сок, но кой знае в него колко консерванти има, за да стои свеж и да не се разваля продължително време... Confused
Виж целия пост
# 233
кашкавал Бор Чвор, забравих го за 1 час на ст.температура. Беше се размекнало като масло, пръста ми потъваше в него Sick. Ама не се учудвам, след като прочетох тази статия.
http://dnes.dir.bg/2008/07/26/news3232468.html
Виж целия пост
# 234
ooooh! и сиренето и кашкавала вече ли са съмнителни. С какво да се храним вече не зная.
Виж целия пост
# 235
Вакуумирано пилешко роле на ЕТ КОКО.С вкус на мърша и подправки Sick.
Прясно мляко Лактеа в кутия-беше вкиснато,нищо че срока на годност е голям.
Виж целия пост
# 236
Заквасена сметана "Фибела"  Sick и саламурено сирене "Метро"  Sick
Виж целия пост
# 237
ooooh! и сиренето и кашкавала вече ли са съмнителни. С какво да се храним вече не зная.
И аз напоследък това се питам Wink
Виж целия пост
# 238
Аз пък да ви кажа съм доволна от продуктите които купувам-най-евтиното прясно мляко Роса и кисело мляко "Мистър Пикс" от Пикадили.Вярно 4е е евтинко,но маи по-скъпото е с по-ло6о ка4ество.Сирене Старс,незнам кой го произвежда,абе вър6ат ми работа.Детето никога не отказва мляко,зна4и става.
Виж целия пост
# 239
Соковете на БББ - бях забравила малко портокалов сок в 1 чаша на бюрото, на следващия ден се беше желирал  Sick
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия