Черен списък на храни и хранителни продукти - 2

  • 101 246
  • 722
# 240
Аз пък да ви кажа съм доволна от продуктите които купувам-най-евтиното прясно мляко Роса и кисело мляко "Мистър Пикс" от Пикадили.Вярно 4е е евтинко,но маи по-скъпото е с по-ло6о ка4ество.Сирене Старс,незнам кой го произвежда,абе вър6ат ми работа.Детето никога не отказва мляко,зна4и става.
Права си. И киселото мляко Clever 2% се оказа добро - единствено то за първи път от години се случи да вкисне и да подуе капачката след 2 дни в хладилника! Мама го взима уж само за готвене, обаче от този случай насам аз си хапвам него - приятно е, само трябва бързо да се справям със съдържанието в кофичката.

От друга страна плодовите млека за пиене на Бор-Чвор са отвратителни - според мен имат вкус на омекотител.
Виж целия пост
# 241
Аз пък да ви кажа съм доволна от продуктите които купувам-най-евтиното прясно мляко Роса и кисело мляко "Мистър Пикс" от Пикадили.Вярно 4е е евтинко,но маи по-скъпото е с по-ло6о ка4ество.Сирене Старс,незнам кой го произвежда,абе вър6ат ми работа.Детето никога не отказва мляко,зна4и става.
Права си. И киселото мляко Clever 2% се оказа добро - единствено то за първи път от години се случи да вкисне и да подуе капачката след 2 дни в хладилника! Мама го взима уж само за готвене, обаче от този случай насам аз си хапвам него - приятно е, само трябва бързо да се справям със съдържанието в кофичката.
Момичета, Мел_и_Анджи и Morose има си бял списък, в който да напишете продуктите, от които сте доволни. В този списък са оплакванията  Peace
Бял списък
Виж целия пост
# 242
Соковете на БББ - бях забравила малко портокалов сок в 1 чаша на бюрото, на следващия ден се беше желирал  Sick
:shock:Tи направо ме шашна ooooh!
Виж целия пост
# 243
Соковете на БББ - бях забравила малко портокалов сок в 1 чаша на бюрото, на следващия ден се беше желирал  Sick
:shock:Tи направо ме шашна ooooh!

Знам ли, може и заради жегите да е, ама пак не е нормално...
Виж целия пост
# 244
А "Мистър Пикс" с какъв производител е?  Wink На капачката трябва да пише.
Виж целия пост
# 245
Грахам тостерен хляб на Савимекс Добрич - не мога да го извадя от опаковката, защото ми се троши между пръстите, нито можеш да го намажеш с нещо, нито да отчупваш от него, той се разпада при най-лекия допир. Иначе е приятен на вкус.
Виж целия пост
# 246
Соковете на БББ - бях забравила малко портокалов сок в 1 чаша на бюрото, на следващия ден се беше желирал  Sick
:shock:Tи направо ме шашна ooooh!

Знам ли, може и заради жегите да е, ама пак не е нормално...
Не е нормално разбира се Crossing ArmsОтврат направо Sick
Виж целия пост
# 247
Грахам тостерен хляб на Савимекс Добрич - не мога да го извадя от опаковката, защото ми се троши между пръстите, нито можеш да го намажеш с нещо, нито да отчупваш от него, той се разпада при най-лекия допир. Иначе е приятен на вкус.
Вкусът е приятен заради мононатриевия глутамат и другите подобрители предполагам  Wink
Виж целия пост
# 248
Кайма "Сами",всичките са отвратителни.Няма нищо общо с вкуса на кайма  Rolling Eyes
Пушено сирене "Бор-чвор".Еййй,няма по-гадно нещо  Sick
Виж целия пост
# 249
Да се оплача от брашно panino, цял хляб ми замина в кофата и съответно останалото брашно в пакета също. Все едно някой беше изсипал две пакетчета лимонтузо в брашното, отвратително. ooooh! Повече експерименти няма да си правя с тази марка. Crossing Arms
Виж целия пост
# 250
Никога повече ни бих купила пилешки хапки и шницели на СамиМ.Вкусът им е ужасен,все едно ядеш паниран дунапрен.
Виж целия пост
# 251
Да се оплача от брашно panino, цял хляб ми замина в кофата и съответно останалото брашно в пакета също. Все едно някой беше изсипал две пакетчета лимонтузо в брашното, отвратително. ooooh! Повече експерименти няма да си правя с тази марка. Crossing Arms
Това брашно не струва. И аз се оплаквам от него.
Виж целия пост
# 252
Както ми е тръгнало тези дни... ooooh!
в сайта им част от описанието е:
 Характеризира се с:
• високо качество;
• мека консистенция;
• аромат на сметана;
• отличен вкус и свежест;

по-гадно смърдящо нещо от това крема сирене няма. Sick Купих две пакетчета, в срок на годност са, ами заминаха в кофата.  Close
Виж целия пост
# 253
Здравейте, аз имах проблем вчера със кашкавал "Мистър Пикс" - цвета е тъмножълт, мек е като масло. Като се реже става на каша, а когато се опитах да го панирам просто се разтече въпреки панировката...

Виж целия пост
# 254
Цедено кисело мляко Стойка, от Пикадили,
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия