Черен списък на храни и хранителни продукти - 2

  • 101 246
  • 722
# 300
Днес си изгубих времето с чистене на ужасна леща от марката Крина ??? Беше в срок на годност, а цялата с гъгрици - черни буболечки. Веднага я изхвърлих, без въобще да се стига до готвене - ядохме банички и кекс  Simple Smile
Виж целия пост
# 301
vessella каква е цената на млякото и сиренето в Турция?
Виж целия пост
# 302
Аз се интересувам коя марка кисело мляко в България отговаря на критерия, описан от vessella, да става по-кисело след няколко дни. Случвало ми се е да ми остане отворена кофичка "Елена", "Родопея", "На баба" и всичките образуват плесен.  Sick Sick Sick
Въобще продава ли се натурално кисело мляко без консерванти и  други примеси?
Виж целия пост
# 303
Всъщност като сте заговорили за кисело мляко,има ли някой запознат от вас - кисело ли е вече нашето кисело мляко,а именно дали съдържа тази полезна бактерия бациликусбулгарикус.На мен си ми харесва да е с вкус на сметана,но до колко е полезно ...
Виж целия пост
# 304
Всъщност като сте заговорили за кисело мляко,има ли някой запознат от вас - кисело ли е вече нашето кисело мляко,а именно дали съдържа тази полезна бактерия бациликусбулгарикус.На мен си ми харесва да е с вкус на сметана,но до колко е полезно ...
Това изследване и преди беше споменавано тук, мисля, и е старо; но според един от показателите уж ги има бактериите  Simple Smile
Виж целия пост
# 305
Много благодаря, лято! smile3525 Страхотна информация, по-надолу прочетох за кашкавала и маслото. Само трябва да се надяваме, че отличниците продължават да държат на качеството.
Виж целия пост
# 306
Моля, моля  bowuu  Wink Само се чудя, като се разминават "медалистите" в различните категории, на кои да заложа. И си карам май с които съм си свикнала...  Laughing
Виж целия пост
# 307
Е, аз държа на бактериите, така че изборът ми се улеснява  Wink
Виж целия пост
# 308
Ех Лято ,какво се оказва ,че млеката с по голямо съдържание на вода имат и повечко живи клетки.Но ти благодаря искрено за инфото   bouquet
Виж целия пост
# 309
А БИО киселото мляко, което се продава в по-големите вериги: и то ли не е читаво? Thinking
Виж целия пост
# 310
прясно мляко Корона на Данон- абсолютно вкус на сухо мляко, току що разбъркано  Tired
Виж целия пост
# 311
По тази причина отдавна не купувам млеката на Данон
Виж целия пост
# 312
Масло "Лактис" - има странен вкус. Купувала съм 2-3 пъти такова. Първият път го ползвах за сладкиш - при разтапянето пръскаше вода из цялата кухня. Вторият път - за сандвичи. Доста странен вкус имаше. Третият път - преди 2-3 дни - мирише на изгоряло.  Sick Повече няма да купувам. Все си мислех, че може би не съм уцелила добра партида, но вече три пъти - няма начин!  #Cussing out newsm11
Виж целия пост
# 313
знаете ли защо във варна не продават прясно мляко над 1.5%? казват ми: Роса юпроизводител fama.bg \under construction\ не правели над 1.5?
Виж целия пост
# 314
знаете ли защо във варна не продават прясно мляко над 1.5%? казват ми: Роса юпроизводител fama.bg \under construction\ не правели над 1.5?


   Не знам, но аз си купих наскоро това на Роса 1.5 % в каничка и останах приятно изненадана. Въпреки ниския % имаше вкус на истинско мляко.  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия