Черен списък на храни и хранителни продукти - 2

  • 101 246
  • 722
# 315



 
   Не знам, но аз си купих наскоро това на Роса 1.5 % в каничка и останах приятно изненадана. Въпреки ниския % имаше вкус на истинско мляко.  Thinking
    каква е тази каничка  newsm78
Виж целия пост
# 316
 Найлонов плик с дръжка.  Crazy  Hug
Виж целия пост
# 317
Найлонов плик с дръжка.  Crazy  Hug
 

 сетих се  Laughing  наистина е като каничка  Crazy
Виж целия пост
# 318



 
   Не знам, но аз си купих наскоро това на Роса 1.5 % в каничка и останах приятно изненадана. Въпреки ниския % имаше вкус на истинско мляко.  Thinking
    каква е тази каничка  newsm78

самият пакет на млякото е направен във вид на кана,с дръжка в единият край и място за сипване ,на другият.
Аз също харесвам качеството на млеката на Роса,но се оказва ,че киселите им са с много малко, да не казвам  липсващи живи клетки.
Виж целия пост
# 319
В моя черен списък добавям сиренето на "Юлиево"- няма такова сурене, мисля,че е натряскано с мас- ужасно на вкус и консистенция.
Виж целия пост
# 320
Луканка Трапезица и Смядовска на Меком Силистра - не знам как изобщо някой им купува тези продукти - отврат, и като консистенция, и като вкус.
Виж целия пост
# 321


Ей от тези вафлички тоалетната ви ще бъде красиво "озеленена". Цветът наистина е фешън - наситено резида. Красота!
Виж целия пост
# 322
Брей, кога ги развалиха толкоз? Едно време не бяха лоши, поне онези с кафевия пълнеж, бели отвън.
Виж целия пост
# 323
    Ихааа, и ние ги купувахме редовно преди 2-3 години - бяха супер ! Не сме имали "зелени" премеждия.  Joy Всичко развалят в Бг !  Crossing Arms
Виж целия пост
# 324
Преди и ние нямахме. През зимата детето бая си хапваше, че и ние. Ама сега, с новия асортимент... Не е истина, но си има цяла тема за "зеленото" в здравния.
Виж целия пост
# 325
  Sick Прочетох.  ooooh!
Виж целия пост
# 326
Соковете на БББ - бях забравила малко портокалов сок в 1 чаша на бюрото, на следващия ден се беше желирал  Sick
:shock:Tи направо ме шашна ooooh!

На мен ми се случи и зимата, така че...Отдавна тези сокове имат консистенция на оцветено прясно мляко, примесено с течен сапун...и на вкус не са по-различни.

Иначе добавям саламите на Тандем. Преди ставаха за закуска, сега за нищо не стават.

Реших да си припомня и аз "вкуса на моето детство" с Камчия на ЛЕКИ. Еми какво да Ви кажа, само вкус на черен дроб се усеща. Изхвърлих го веднага след като го нарязах. Вътре някакви жили се подават...Трагедия. Поне в началото да го бяха позамазали малко, да зарибят пазара.
Виж целия пост
# 327

Иначе добавям саламите на Тандем. Преди ставаха за закуска, сега за нищо не стават.

Реших да си припомня и аз "вкуса на моето детство" с Камчия на ЛЕКИ. Еми какво да Ви кажа, само вкус на черен дроб се усеща. Изхвърлих го веднага след като го нарязах. Вътре някакви жили се подават...Трагедия. Поне в началото да го бяха позамазали малко, да зарибят пазара.
Леки, Сачи, Народен... А бе все боклуци.  ooooh!
Виж за Тандем съм на друго мнение. И те имат издъки, но поне не са постоянни.  hahaha
Виж целия пост
# 328
Леки, Сачи, Народен... А бе все боклуци.  ooooh!

Виж целия пост
# 329
Отдавна съм се отказала да ям народните салами :камчия, хамбургски и телешки, и не само Народните, ами и тези на КФМ , Леки итн.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия