Черен списък на храни и хранителни продукти - 2

  • 101 245
  • 722
# 510
Май трябва да има тема и за бял списък на хранителните продукти, че следващия път, като реша да си купя грах, ще се чудя каква точно да взема и от къде да я намеря!!!
То такъв има, но почти не се пише в него. Що ли така  Whistling
Бял списък на продуктите
Виж целия пост
# 511
Кренвиршите на ЛЕКИ.
Нямат нищо общо с това, което бяха преди една година.
Обичам много кренвирши, независимо, че са пълни с боклуци, но тези направо ги изхвърлих.
Виж целия пост
# 512
На Тандем уж домашната кайма е ужасна,веднъж взех и не бих повторила.
Виж целия пост
# 513
Днес имах неприятен сблъсък с кашкавал на Клевър. Нямаше никакъв вкус. Все едно ядеш пластмаса. Направих пица, като разчитах, че ще заухае поне малко на вкусно, но уви - кашкавала приличаше на разтопен найлон отгоре и пак никакъв вкус или аромат.

И аз купих веднъж от него. На мен също не ми хареса. Пишеше, че фирмата дето прави тоя кашкавал "Клевър" е "Дядо Либен", затова го взех. Май някой я беше похвалил преди...
Да, обаче, освен че има странен вкус, при печене на сандвич тоя кашкавал не се топи, а се получава кафява кора. Така става по принцип с растителен кашкавал (ям такъв, когато съм на диета). Ама на тоя не пишеше никъде, че е растителен... А и е по-скапан от растителния (поне от този, който съм пробвала -Тостино на Ипекс, продава се в Билла). Ами го продават в опаковки по кило! Който се прецакал - прецакал се е!
Виж целия пост
# 514
Днес имах неприятен сблъсък с кашкавал на Клевър. Нямаше никакъв вкус. Все едно ядеш пластмаса. Направих пица, като разчитах, че ще заухае поне малко на вкусно, но уви - кашкавала приличаше на разтопен найлон отгоре и пак никакъв вкус или аромат.


...........Да, обаче, освен че има странен вкус, при печене на сандвич тоя кашкавал не се топи, а се получава кафява кора. Така става по принцип с растителен кашкавал (ям такъв, когато съм на диета)..............
И при мен се получава по същия начин и за това само веднъж се излъгах да взема от него, като втори път не съм повторила грешката си  Naughty
Виж целия пост
# 515
Всички млечни продукти на Родопея. По-отвратително сирене не бях опитвала.
Виж целия пост
# 516
Всички млечни продукти на Родопея. По-отвратително сирене не бях опитвала.
Аз се чудя вече има ли сирене на пазара, от 2месеца купувам различни марки сирена и все са отврат  ooooh!.
Виж целия пост
# 517
Всички млечни продукти на Родопея. По-отвратително сирене не бях опитвала.
Аз се чудя вече има ли сирене на пазара, от 2месеца купувам различни марки сирена и все са отврат  ooooh!.

Аз купувам от Пикадили,сирене на "Дестан"-Добрич-6.28лв. е килограма.Много е хубаво.
Виж целия пост
# 518
Всички млечни продукти на Родопея. По-отвратително сирене не бях опитвала.

Преди години си вземах редовно киселото им мляко, но ме разочароваха.

Бор-чвор също вече избягвам  Confused
Виж целия пост
# 519
в последно време май нищо не си заслужава да се купува,но трябва да се яде нещо все пак
Виж целия пост
# 520
в последно време май нищо не си заслужава да се купува,но трябва да се яде нещо все пак
Предимно плодове,хляб и месо в неопакован вид.  Laughing Въпреки,че и тези са донякъде спорни.  Thinking
Виж целия пост
# 521
Най-хубаво ако са домашно производство,обаче нали един въздух има за дишане Laughing

Оставам с впечатлението,че хранителните продукти "Клевър" въобще не стават.
Почти всеки ми се оплаква. Confused
Виж целия пост
# 522
В моя черен списък класацията водят продуктите на веригата "Фантастико", с тяхното лого. Направо са ужасни. Каквото и да си съм си купувала-после съжалявах.
Виж целия пост
# 523
В моя черен списък класацията водят продуктите на веригата "Фантастико", с тяхното лого. Направо са ужасни. Каквото и да си съм си купувала-после съжалявах.



Ооо,на тях май няма кой да им вземе първо място.Найстина всичко с логото им е  Sick
Виж целия пост
# 524
В моя черен списък класацията водят продуктите на веригата "Фантастико", с тяхното лого. Направо са ужасни. Каквото и да си съм си купувала-после съжалявах.



Ооо,на тях май няма кой да им вземе първо място.Найстина всичко с логото им е  Sick

А, специално кашкавалът им е много хубав.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия