РЕСТОРАНТСКИ/кръчмарски рецепти- 2

  • 266 378
  • 788
# 630
Аз много искам рецептата на крем Хепи в Хепи  Heart Eyes Ако някой я знае ще се радвам да сподели  Praynig
Виж целия пост
# 631
да ви следя!  bouquet
Виж целия пост
# 632
 Изобщо не съм сигурна дали това е рецептата на крем "Хепи", но понеже го обожавам прекарах часове в експерименти докато докарах вкуса му. Това е моята рецепта: 1/2 ч.ч.захар се карамелизира, добавя се 1/2 л. прясно мляко, когато захарта се разтвори се добавя 1/2 л.течнаа сладкарска сметана, сместта се довежда до кипване, след което се прибавят 2 пакета накиснат в студена вода до набъбване желатин. Подслаждането на сместта е по желание/тъй като аз ползвам подсладена сметана не добавям повече захар, но вие може да опитате и при необходимаст да подсладите допълнително/. Дръпва се от котлона и се бърка до разтварянето на желатина. Готовият крем се изсипва се в купички, оставя се да се охлади, сервира се с топка сладолед, полят с карамелов топинг.
Виж целия пост
# 633
как ли съм ви пропуснала до сега, връщам се да чета
Виж целия пост
# 634
Чудесна тема, изчетох я с удоволствие!
Благодаря на всички за споделените рецепти!  Hug

Вдъхновена от темата, направих тази вечер
пица Верди по рецептата, споделена от
sylya. Тестото е много добро, еластично,
гъвкаво, разпъва се чудесно. Не беше
никакъв проблем да оформя тънка пица,
каквато по принцип мъжът ми ме обвинява,
че не мога да направя.  Mr. Green

Виж целия пост
# 635
Sophia L.,поздравления,а би ли споделила нейната рецепта,благодаря.
Виж целия пост
# 636
Sophia L.,поздравления,а би ли споделила нейната рецепта,благодаря.

никид
, благодаря!  Hug

Ето я рецептата, тя е споделена
в тази тема от sylya:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=124295.msg4710143#msg4710143

Аз добавих 1/3 чаена лъжичка сол,
защото в доста коментари четох, че
тестото идва малко безсолно и така
се получи умерен вкус, нито солен,
нито безсолен. Като количество се
получи за три тънки пици в 32см тави.
Като писах първия пост, не бях я опитала
още, но сега мога да споделя и относно
вкуса й - превъзходен е! Препоръчвам
смело тестото.  Peace
Виж целия пост
# 637
благодаря много за бързия отговор,вече е записана в тефтера и утре ще се пробва Simple Smile
Виж целия пост
# 638
  bouquet за темата

Аз искам да попитам за дресинг на салата "Цезар". Не е майонезен, със зехтин и оцет е, но е един такъв леко сладникав  Thinking
Благодаря
Виж целия пост
# 639
А някой да знае рецепта за джолан, който се приготвя в немските кръчми.
Джолана ми става хубав само ако го правя без кожата, иначе ми мирише.
а в немските кръчми го правят с кожа и е супер вкусен, хрупкав и не мирише  newsm78
Виж целия пост
# 640
аз имам рецепта за бисквитена торта с сметана и нишесте,по късно ще ви я напиша
Виж целия пост
# 641
Преди малко ядох в Хепи пилешки филенца с гарнитура най-страхотния спанак със сметана и синьо сирене.Преди време се опитвах да направя такъв и все не ми се получаваше нещо ,ако някой даде рецепта ,много ще съм му благодарна!
Виж целия пост
# 642
Преди малко ядох в Хепи пилешки филенца с гарнитура най-страхотния спанак със сметана и синьо сирене.Преди време се опитвах да направя такъв и все не ми се получаваше нещо ,ако някой даде рецепта ,много ще съм му благодарна!
Аз го знам тоя спанак, божествен е! Като работех в едно заведение, майстор-готвача го прави за един празник, но не иска да даде рецептата колкото и да го молихме..   Tired
Виж целия пост
# 643
Преди малко ядох в Хепи пилешки филенца с гарнитура най-страхотния спанак със сметана и синьо сирене.Преди време се опитвах да направя такъв и все не ми се получаваше нещо ,ако някой даде рецепта ,много ще съм му благодарна!
Аз го знам тоя спанак, божествен е! Като работех в едно заведение, майстор-готвача го прави за един празник, но не иска да даде рецептата колкото и да го молихме..   Tired
Tired
дано се включи някой ,който я знае  Praynig .
Виж целия пост
# 644
Запис от мен! Страхотна тема. Включвам се да следя   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия