РЕСТОРАНТСКИ/кръчмарски рецепти- 2

  • 266 376
  • 788
# 750
А някой не знае ли нещо за сръбската скара,някоя тайничка  да сподели smile3508
Имаме един познат ,който преди години държеше капанче и правеше плескавици и разни такива вкусотии,като изпечеше пържолата примерно или шишчето и я слага в една йенска купа пълна с някаква марината,и всичко си стои там до поръчката ,всичко без кебапчетата и кюфтетата. Плескавиците бяха невероятни,знам само ,че слага вътре кашкавал и люта чушка,и че преобладава телешкото в каймата.Сто пъти съм го питала ...нищо не казва,било тайна  Crossing Arms
Много обичаме скарата и присъства често на трапезата,но месото винаги става сухо,особено пилешкото...
Виж целия пост
# 751
За Гюрлата снощи ми казаха 1 тайна за кебапчетата - че омесвали каймата с вода в която варят зрял боб, естествено с доста солчица. Смятам да пробвам с тая бобена вода, но няма да прекалявам със солта.
А не знаеш ли ,как застройват шкембето?! Много е вкусно!

ех, това прочуто шкембе  Laughing
Кой не е чувал за него?  Laughing

Знам, че са пращали като пратка с херметическа тенджера по междуградски автобуси..  hahaha

И аз искам тайната на това шкембе.  Flutter
Виж целия пост
# 752
За Гюрлата снощи ми казаха 1 тайна за кебапчетата - че омесвали каймата с вода в която варят зрял боб, естествено с доста солчица. Смятам да пробвам с тая бобена вода, но няма да прекалявам със солта.
А не знаеш ли ,как застройват шкембето?! Много е вкусно!

ех, това прочуто шкембе  Laughing
Кой не е чувал за него?  Laughing

Знам, че са пращали като пратка с херметическа тенджера по междуградски автобуси..  hahaha

И аз искам тайната на това шкембе.  Flutter

И аз ,и аз  Grinning  и за сръбската скара също  Grinning !
Виж целия пост
# 753
Леле, каква хубава тема, а чак сега я откривам  Party
Виж целия пост
# 754
Много обичаме скарата и присъства често на трапезата,но месото винаги става сухо,особено пилешкото...



Тайната на хубавата пилешка скара е в марината от айрян от хубаво истинско и по киселичко мляко за една нощ в хладилника Simple Smile
Виж целия пост
# 755
А не знаеш ли ,как застройват шкембето?! Много е вкусно!

ех, това прочуто шкембе  Laughing
Кой не е чувал за него?  Laughing

Знам, че са пращали като пратка с херметическа тенджера по междуградски автобуси..  hahaha

И аз искам тайната на това шкембе.  Flutter


Според думите на моите приятели моята чорба е по хубава от на Гюрлата.Моята тайна е в материяла.Слагам много шкембе , поне 2-3  кг. с вода колкото да го покрие 3-4 пръста и варя 5-6 часа хуууубаво да омекне и да си пусне соковете с 1 л. сол.Преди да го сваля от огъня слагам 1-2 лъжици Вегета.Понеже шкембето е много само за чорба половината шкембе го запичам във фурната с червен пипер и поръсено с кашкавал , малко , само да се разтече кашкавала.Застройката я правя от запечено на сух тиган брашно ,докато започне да потъмнява в количество според изканата гъстота на чорбата.Разреждам го с мляко и добавям малко кисело мляко и яйца в пропорций по вкус.
Виж целия пост
# 756
а сменяте ли при варене водата на шкембето и телешко или свинско е за предпочитане?
Виж целия пост
# 757
Аз сменям първата вода,като поври малко ,го изкарвам и измивам и наливам повечко водичка ,да не се налага да доливам .На мен лично повече ми харесва със свинско шкембе.
Виж целия пост
# 758
Аз сменям първата вода,като поври малко ,го изкарвам и измивам и наливам повечко водичка ,да не се налага да доливам .На мен лично повече ми харесва със свинско шкембе.


ТОЧНО,
По принцип класиката е телешко шкембе колкото се може по дебело.
Виж целия пост
# 759
За Гюрлата снощи ми казаха 1 тайна за кебапчетата - че омесвали каймата с вода в която варят зрял боб, естествено с доста солчица. Смятам да пробвам с тая бобена вода, но няма да прекалявам със солта.
А не знаеш ли ,как застройват шкембето?! Много е вкусно!

ех, това прочуто шкембе  Laughing
Кой не е чувал за него?  Laughing

Знам, че са пращали като пратка с херметическа тенджера по междуградски автобуси..  hahaha

И аз искам тайната на това шкембе.  Flutter

Мъжът ми ми е носил в кутии  когато бях бременна с малкия, а живеехме на 130 км от там  Joy
Виж целия пост
# 760
А не знаеш ли ,как застройват шкембето?! Много е вкусно!

ех, това прочуто шкембе  Laughing
Кой не е чувал за него?  Laughing

Знам, че са пращали като пратка с херметическа тенджера по междуградски автобуси..  hahaha

И аз искам тайната на това шкембе.  Flutter


Според думите на моите приятели моята чорба е по хубава от на Гюрлата.Моята тайна е в материяла.Слагам много шкембе , поне 2-3  кг. с вода колкото да го покрие 3-4 пръста и варя 5-6 часа хуууубаво да омекне и да си пусне соковете с 1 л. сол.Преди да го сваля от огъня слагам 1-2 лъжици Вегета.Понеже шкембето е много само за чорба половината шкембе го запичам във фурната с червен пипер и поръсено с кашкавал , малко , само да се разтече кашкавала.Застройката я правя от запечено на сух тиган брашно ,докато започне да потъмнява в количество според изканата гъстота на чорбата.Разреждам го с мляко и добавям малко кисело мляко и яйца в пропорций по вкус.

Аз сменям първата вода,като поври малко ,го изкарвам и измивам и наливам повечко водичка ,да не се налага да доливам .На мен лично повече ми харесва със свинско шкембе.


ТОЧНО,
По принцип класиката е телешко шкембе колкото се може по дебело.

благодаря ви за споделеното  Hug
Виж целия пост
# 761
Много обичаме скарата и присъства често на трапезата,но месото винаги става сухо,особено пилешкото...



Тайната на хубавата пилешка скара е в марината от айрян от хубаво истинско и по киселичко мляко за една нощ в хладилника Simple Smile
  bouquet ще пробваме  Simple Smile
Виж целия пост
# 762

Тайната на хубавата пилешка скара е в марината от айрян от хубаво истинско и по киселичко мляко за една нощ в хладилника Simple Smile
  bouquet ще пробваме  Simple Smile

И докладвайте резултата:)
Виж целия пост
# 763

Тайната на хубавата пилешка скара е в марината от айрян от хубаво истинско и по киселичко мляко за една нощ в хладилника Simple Smile
  bouquet ще пробваме  Simple Smile

И докладвайте резултата:)
Laughing непременно
Виж целия пост
# 764
Здравейте!
Чета ви редовно, много сте полезни Simple Smile)
Искам да ви попитам дали някой знае тайната на домашната френска торта от "Щастливеца"? Уникална е, а от много време удрям на камък с издирването на рецептата. Благодаря ви.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия