Раз, два, три, ще съм ученик, нали-набор 2001

  • 17 346
  • 362
# 225
Lennyh,според мен се притесняваш нахалос  Heart Eyes!

flea  Praynig Praynig Praynig да си права. Лъчи като цяло се справя с материала доста добре, както с езика така и с другите неща които учат. И  той понякога е последен, но понякога е и сред първите. Не е старателен - в смисъл не пише красиво и чисто все още \ не че не иска, просто не се е получило още\. Да и на мен Митова ми направи приятно впечатление - един ден говорих с нея, заместваше нашата госпожа. Иначе не мога да кажа нещо лошо за нашата госпожа, просто детето ми наистина е по-енергично, по-емоционално ти поне си добила известна представа явно на зимния лагер. Но все пак не е невъзможно да бъде управляван. Все пак стопанисвам цели три такива екземпляра първия от които от цели 15 години, втория от 11... Пък съм отцеляла, ми сега и те да се посправят малко  Wink Wink Wink
Не знам да ти кажа дано да излезе напразно притеснение, защото ми се сви сърчицето на топка онзи ден на родителската среща ....
На едно майче от нашия клас директно му казаха, че детенцето няма да издържи езика и да мислят друг вариант......... Аз затова се спекох така ......
Виж целия пост
# 226
ЕЙ ме на и мене.И аз съм пред същата дилема за училището кое да избера????????това което е с около 17деца и е пред вратата ни на 1 крачка  което не се води елитно а просто едно училище в което даже охраната не ги пуска никъде сами и предават децата на р одителя лично.Или 18 то -което децата тичат без надзор и даже когато записвах баткото 1 момче бутна малката и и разби брадата ей 2 седмици само ревеше и училище което вчера гледахте ли за какво става въпрос за 18 то с пистолети????? #Crazy #Crazy newsm78просто незнам на мен иначе ми се иста да е в 18 то на 2 пресечки път ми е но всъжност 46 то ми е зад блока Rolling Eyes Rolling Eyesпросто съм меко казано в ШОК от избора.Ние май ще пропуснеме тържеството на 23 ти за ГЕРГЬОВДЕН  вече 5 деца са с варицела  и ние чакаме ли чакаме .В къщи си четеи пише и  съм много доволна
Виж целия пост
# 227
да,сложна дилема

аз не бих избрала 18 гимназия
племенницата ми завърши там--и въобще не  е доволна
нито от преподаватели ,абе от нищо ooooh!
мъжа ми там е учил,брат му също

училището се води уж с традиции,но ..явно има спад

знам ли newsm78
Виж целия пост
# 228
да,сложна дилема

аз не бих избрала 18 гимназия
племенницата ми завърши там--и въобще не  е доволна
нито от преподаватели ,абе от нищо ooooh!
мъжа ми там е учил,брат му също

училището се води уж с традиции,но ..явно има спад

знам ли newsm78
УХ напоследък това ми казва всеки но и за 18 -то и за 32 -ро.На приятелка детето е в 32 -ро -1 ви класи не може да чете и с рев отива на училище даже не иска да ходи .Мойчкия е отракан но в 46 то има хореография а той няма желание за нея там тя е задължителна води се хореографско newsm78затова съм пред шок
Виж целия пост
# 229
сложна работа тогава newsm78
,
Виж целия пост
# 230
Дияна скоро не съм я мерила. Последно на 6,5г - 115см и 17,5кг. В момента е 21кг. Като хапне ще я залепя за вратата и кантара.
Виж целия пост
# 231

Днес е Цветница!


Честит празник на всички! Много здраве, цветно настроение и усмивки. Не оставяте вечерта ви  да бъде черно - бяла, а  я  направете цветна  като днешния ден !



    ВЕСЕЛ ПРАЗНИК !!
!


Виж целия пост
# 232
  Здравейте, момичета!
  Аз вече един път се представих, но нещо не успях да се включа в хубавата ви тема, защото се правя на много работна Laughing След този месец служебните ми ангажименти ще понамалеят и ще имам повечко време. С удоволствие ще споделям за вълненията около порасналите ни дечица.
 Включвам се в отбора на свекървите със син Никола, 128 см/25 килограма/ , а за тъща ставам с щерка ми Мила/2 години/. Ники утре има рожден ден, така , че мерките са съвсем актуални за 7-годишен младеж.
  Приятен ден и до скоро!  bouquet
Виж целия пост
# 233
  Здравейте, момичета!
  Аз вече един път се представих, но нещо не успях да се включа в хубавата ви тема, защото се правя на много работна Laughing След този месец служебните ми ангажименти ще понамалеят и ще имам повечко време. С удоволствие ще споделям за вълненията около порасналите ни дечица.
 Включвам се в отбора на свекървите със син Никола, 128 см/25 килограма/ , а за тъща ставам с щерка ми Мила/2 години/. Ники утре има рожден ден, така , че мерките са съвсем актуални за 7-годишен младеж.
  Приятен ден и до скоро!  bouquet
яяяяя няма как да не те запомня  щеркати е на моята дата  bouquet
Виж целия пост
# 234
Здравейте,
Подадох молба за 1 клас на сина ми днес в Еврейското училище. Противно на очакванията ми, нямаше кой знае каква опашка и затова се питам: Хората не се редят там защото вероятността да влезе  е малка ли, заради изпитите ли или защотото вероятно всички останали вече са се записали  Wink
Иначе ходих на предварителна родителска среща в кварталното училище и  Shocked някака си , меко казано, не ме убедиха, че трябва да си запиша детето там. Навсякъде ли е толкова отчайващо мизерно  Thinking ?
Виж целия пост
# 235
Здравейте,
Подадох молба за 1 клас на сина ми днес в Еврейското училище. Противно на очакванията ми, нямаше кой знае каква опашка и затова се питам: Хората не се редят там защото вероятността да влезе  е малка ли, заради изпитите ли или защотото вероятно всички останали вече са се записали  Wink

  Предварително са били отказани.
  Като ти извадят един списък с предимства,намекнат ти за спонсорство и сам се отказваш.А накрая може да се окаже много по-лесно. ooooh!Успех на вас. Peace
Виж целия пост
# 236
Привет на всички! Hug Hug

Аз докато се вклююючааа и темата свършила Simple Smile Темата за училищата си е гореща още, мисля непрекъснато за това и немога да се успокоя кое училище да избера:
   -128 соу  което е буквално пред блока ни в младост 2   или
   -125 у-ще което си е на 5 спирки .... newsm78 newsm78
По чуждо мнение в първото , нашето у-ще  ще  има страхотна учителка и там ще бъдат всички деца от групата на Калоян плюс още две три четири ....от друга детска градина  от квартала. С една дума познаваме се всички.
 Мен ме  притеснява бъдещето  присъствие  на някой  проблемни деца, които как да кажа ...синът ми не се разбира особено с тях....или му влиаят лошо...нещо в този смисъл.
А пък  125 у-ще  се е водило елитно преди време, когато е имало приемен изпит преди първи клас newsm78 .Сега  го препоръчват , но да ли заради стара слава newsm78 и баща му предпочита това у-ще.  Как да реша проблема незнам???????
Виж целия пост
# 237
 Щом учителката е добра и децата са му познати май няма какво да му мислиш.
 Може да говориш с директорката да не е в един клас с децата с които не се разбира.Пробвай,нищо не губиш. Peace
Виж целия пост
# 238
Привет!
Дали има някой за 57-мо в Толстой?
Ние подадохме молба на 14-ти , но в края на май ще кажат дали е приета. Молбата ни е 35 поред , а приема за първолаци е за 6 паралелки. Надявам се да няма изненади. В края на юни щяло да има встъпителен тест  Rolling Eyes
Аз смятах да пратя Вероника при майка ми още в края на май, че някъде по това време чакаме друго събитие. Сега ми се объркват плановете.  Confused
Виж целия пост
# 239
 И при нас има изпити и родителски,всички планове се съобразяват с това. ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия