Януарчетата малки търсят залъгалки, искат да играят и всичко те да знаят!

  • 11 170
  • 292
# 195
ekaterina, щом детето ти се чувства по-добре така -  Peace
Аз също Михаела успявах да я изакам, ама това преди ваксината, когато си акаше редовно и и познавах сигналите. Сега тотално се обърках кога какво и се прави.
И нещо .. започнах да се притеснявам, че акото и никак не ми харесва  Rolling Eyes

iva_top, минало-заминало. Дано не си връща повече и да нямаш проблеми  Praynig   Hug
Виж целия пост
# 196
Хана, какво толкова има да му харесваш на акото. Калка от 3-4 дни така пръцка силно и миризливо. Днешното и ако беше същото. И аз много и го харесвам Mr. Green
Виж целия пост
# 197
Ами искам си оново хубавото жълто със семчици, което мирише хубаво  Whistling
Сега на два пъти след като е пръцкала ароматно 2 дни излиза като крем и пенесто  ooooh!
Незнам дали имам основание да се притеснявам  Tired
Виж целия пост
# 198
esti, на мен също юли ми е защитата на магистърска теза, къде учиш? Аз съм в УНСС.
Успяхме да направим едночасова разходка, много вятър духа.  И досега правих това  newsm79 newsm75 clean clean, пролетно почистване, добре че Боби спа и ме остави да оправя! Дано да не познаят за дъждовната прогноза за тия дни и да е слънчево и топло временце Praynig
Ох, така се радвам и аз като има ако, но се случва по-нарядко, не съм вярвала че толкова много ще се радвам някога на аки Sick
Виж целия пост
# 199
Е, matza83, вие онзи ден три или четири пъти се отчетохте  Laughing а при нас втората порция беше фалшива тревога  Whistling  Joy
Виж целия пост
# 200
Маца,аз уча в СВУБИТ.Тази година се дипломирам за бакалавър.
И Илия вече ака веднъж на 2 дни,и то едно миризливо. Mr. Green
Виж целия пост
# 201
Само ние ли сме от дрисливците? EmbarassedМоят ака поне по 3-4 пъти не ден, единия от които малиииии ужас ooooh!малко се промени и неговото, доста кофти мирише, на кисело, а преди колкото  да ми се смеете се шегувахме с баща му, че мирише на нектарче.Интересното е, че вечер ака зелникаво, а през другото време жълто, и като  му махна памперса и с мъжа ми забождаме носове и почваме да гледаме за  нещо нередно...ей Бога ми никога не съм мислила, че ще ги върша такива...
Да ви се оплача, леля  и баба ми баха на гости, и вместо приятно мерприятие, то се превърна в предаване " Как да помогнем на Елица да си гледа правилно детето?" не знам от къде взех търпение.. #Cussing outТо не бяха съвети как да го оствя нощем да реве да не го храня и да му тикам вода докато го удавя, как кенгуруто било нехуманно, как да не го люшкам да му придържам кръстчето, малеееее полудях, след всяко посещение се благодаря, че с мъжът ми си живеем само двамата.
Виж целия пост
# 202
Еви, съчувствам ти и ти влизам в положението. На 21 г. съм и всички около мен си мислят, че нищо не разбирам, и че трябва да ми се обяснява тепърва кое как да правя. Много кофти, на челото на всяка майка да не пише "малоумна съм, помощ"? То е хубаво някой да даде съвет за нещо, но то става едно тягостно такова и ....абе да не хващаме тази тема. Като си родят тогава да гледат както си искат. Всяко бебе си има майка, която да решава кога какво да прави!  Naughty за всички останали  ignore2

И ние акаме по веднъж на ден и то по мноооожко и когато щастливото събитие наближи, го събувам човечето и го държа над лигенчето или го оставям с разкопчан памперс.

И ние се сдобихме изведнъж с много сладки и вкусни ръчички, мислех че ще ни подмине това "щастие" ама не! Забелязвам от няколко дни как си лапа юмручето и с другуто подпира това, което е в устата.
assydi Честита кола, леко и безаварийно!
Виж целия пост
# 203
Ewito и Михаела беше порядъчна дрисла, ама нещо в последно време се излага  Crossing Arms
Верно си е, качественото ако мирише на нектар  Laughing
Ууу, аман от съвети от роднини  ooooh! Другият път като ви идват на гости на масата вместо кюфтета им сложи кана с вода и това да им е почерпката  Joy А кенгуруто и слинга са толкова хуманно нещо, че няма на къде повече - тяло до тяло, топлинка ..

Днес за пръв път оставихме за 1 час Михаела със свекърва ми, че искахме да отидем да купим столче за хранене. И ми вика - ама остави ми поне малко шишенце с водичка ако ревне  Rolling Eyes
При положение, че преди малко е яла и е готова да заспи.
За пръв път и някой стои в къщата без нас .. Викам си - сега дали няма да ми отвори шкафа да види дали всички дрешки на Михаела са прилежно сгънати  Crazy (мразя някой да ми се бърка в каквото и да било, особено ако не е негова работа
Добре, че и ние сме си отделно  Peace

ani4kata86 все такива хубави акани памперси да имате  Hug
Виж целия пост
# 204
Моята баба е същата. Дойде да ми помага след като родих, защото мама почина/бог да я прости/, а свекърва ми си гледа спокойствието. Обаче милата, апропо е на 80год, се натискаше да спи откъм страната на спалнята дето е кошчето, за да ми подава беба нощем като я кърмя, аз да не ставам. Само че когато малката наддаваше вой да я храня, баба хъркаше по силно от нея. Аз ставах обикалях спалнята и си я вземах да я кърмя. На сутринта баба ми вика"това бебе, е много спокойно изобщо не плаче".  Честно да ви кажа едвам издържах една седмица, защото не можех да спя и от хъркането на баба Mr. GreenЛюбезно и казах, че вече съм свикнала с беба и ще се справям сама Grinning
Виж целия пост
# 205
Привет,гледам,че обсъждате пълните памперси,ние много рядко ги пълним:(Днес пак дадох Дуфалак,че иначе не се получава.
Екатерина разсмя ме с поста ти.
Виж целия пост
# 206
Добър вечер!
Асиди често нова кола, със здраве да си я караш и без авариино!
Ханна и ние си имахме такива пенести къканки и питах педиатърката и тя ми обясни че било нормално щом не ака по 3-4 пъти на ден, а по веднъж на 24 или 36 часа. Аз оня ден му дадох сок 20-30 мл на Хип от слива и вчера акахме 4 пъти, но днес пак няма, явно ще му давам през ден по малко сок, че като не се изака е много нервен и не спи и постоянно пръцка.
Виж целия пост
# 207
ekaterinaнаправо ме уби с този пост Joyголям помагач си имала, блазе ти!
Абе не знам какво им става на тези хора, айде на мъж да обяснаваш да не разбира, ама жените, които са били майки трябва да знаят, че майчината интуиция е много силна. Слава Богу майка ми се поукроти и сега само ме хвали как добре см го гледала , иначе и тя беше от тези   с водичката.
Ханна, то с дрехите добре, ти де благодари, че не й е ръгнала някой чай от шипки или кисело млекце... Naughtyкоето е много полезно...
Виж целия пост
# 208
ekaterina  Joy Joy
mila_gm, малко ме успокои  Hug Значи е нормално. Аз бях готова да се завтека в понеделник да и правят изследване в ХЕИ  Rolling Eyes  Simple Smile
Ewito, не, няма да посмее да направи каквото и да било.

Ох, преди малко нещо се разбуди и отидох пак да и душа памперса  Embarassed
Стори ми се аромат на нектар  Laughing да се зарадвах и я разбутах от радост  Blush - оказа се фалшива тревога. Ама имам усещане, че през нощта ще я свърши тази работа  bowuu
Виж целия пост
# 209
Абе хора това си е самата истина. Баба така и си остана със заблудата, че Калина спи по цяла нощ. Пък тя миличката все още се събижда  през нощта и докато не я накърмя не мирясва. Прави пауза само между 21.00 и 03.00 ч. Да ми е жива и здрава.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия